Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O fiyatlara 2010i cidden bedava ve muadillerine de fark atar performans olarak.. çok küçük bir hoparlör gerçekten ama sesi de tam tersi çok büyük gövdeli ve sahneli. Alın pişman olmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atalayalper -- 14 Kasım 2017; 0:21:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atalayalper kullanıcısına yanıt
    Ilginiz icin tesekkurler. Sağlıcakla.

• Klipsch RP-150M siparişi verdim
  • Amazon'dan Onkyo TX-NR676E-B almayı planlıyorum ama ürün hakkında şüphelerim var, sizce Onkyo mu yoksa Sony 1080 mi tercih edilmeli?

Bu arada hoparlör siparişi verenlere önerim ağırlık konusuna dikkat edin, Amerika'dan gelen bir kargom ağırlık sınırına takıldığı için gümrükte yalvar yakar 1 gün uğraşmıştım. Kargo firmaları hoparlör gibi kalıplı ve ağır kargolara koruma ve kolay taşıma amaçlı palet bağlayabiliyor ve bu kargo ağırlığına 3-5kg ekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 31.taner

Amazon'dan Onkyo TX-NR676E-B almayı planlıyorum ama ürün hakkında şüphelerim var, sizce Onkyo mu yoksa Sony 1080 mi tercih edilmeli?

Bu arada hoparlör siparişi verenlere önerim ağırlık konusuna dikkat edin, Amerika'dan gelen bir kargom ağırlık sınırına takıldığı için gümrükte yalvar yakar 1 gün uğraşmıştım. Kargo firmaları hoparlör gibi kalıplı ve ağır kargolara koruma ve kolay taşıma amaçlı palet bağlayabiliyor ve bu kargo ağırlığına 3-5kg ekliyor.

Onkyo 676 2000 liraya geliyor Sonyi 2500-3000 arası temin edersiniz. 500 lira fark için bile olsa Onkyo derim onun dışında Onkyo 656 kullanıcısı olarak genel itibari ile Sony bir tık daha iyi ses anlamında heleki müziği de avrden dinleyecekseniz Sony kesinlikle daha iyi.

• ÜRÜN 91 EURO -İTHALAT ÜCRETİ 72 EURO

• Arkadaslar euro aldi basini gidiyor elimde pioneer vs 921k var bunu degistirmek istiyorum ve aylardir denon x4300h bakiyorum alsam mi ne diyorsunuz? Bekledikce daha da pahalilasacak ve ustune yurtdisi firmalardan vergi almak gibi bir olay gerceklesirse daha da fiyati artacak.ne diyorsunuz?

Kliosch 260f kuleler

Klipsch 440c center kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Arkadaslar euro aldi basini gidiyor elimde pioneer vs 921k var bunu degistirmek istiyorum ve aylardir denon x4300h bakiyorum alsam mi ne diyorsunuz? Bekledikce daha da pahalilasacak ve ustune yurtdisi firmalardan vergi almak gibi bir olay gerceklesirse daha da fiyati artacak.ne diyorsunuz?

Kliosch 260f kuleler

Subwoofer sağ salim geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Arkadaslar euro aldi basini gidiyor elimde pioneer vs 921k var bunu degistirmek istiyorum ve aylardir denon x4300h bakiyorum alsam mi ne diyorsunuz? Bekledikce daha da pahalilasacak ve ustune yurtdisi firmalardan vergi almak gibi bir olay gerceklesirse daha da fiyati artacak.ne diyorsunuz?

Kliosch 260f kuleler

UKIM e sevk etmisler hocam bugun bekliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Kliosch 260f kuleler

UKIM e sevk etmisler hocam bugun bekliyorum

Sonucunu buraya yazarsın hocam merak ediyoruz.

• quote:

Kliosch 260f kuleler

ben olsam alırdım hocam.

yurt dışı alışverişe kdv ekleneceği dedikodusu dolanıyor. donanımhaber videolarında bir iki haberde geçti bu konu. ama şuan için kesin bir şey yok.

belki 24 kasım beklenebilir. kara cuma indirimi bu üründe olur mu bilmiyorum.
  • kargo bilgileri aşağıdaki şekilde arkadaşlar

ne demek ne anlama gelir bilemiyorum bilen varsa yardımcı olur ise sevinirim.

Bunun yanında amazon.de black friday yapıyor mu?hep amazon.com üzerinden bakmıştım black friday'e .de'den bi haberim yok.

• Sizin adrese teslim için çıkmış sanırım.
  • Nasıl haberler teslim ettilermi subwoofer u bilgi verirseniz faydalı olur selamlar

• evet arkadaşlar ürün geldi sonunda

yalnız tek sıkıntı aşağıda resimlerde göreceğiniz gibi sağ arka tarafı vuruk geldi :(

PTT'ye ödediğim tutar bu arada 46.6TL sormadım hiç neden diye de

şimdi aşağıdaki resme bakarak bu ürünü geri göndermeye değer mi siz olsanız ne yapardınız fikir vermenizi istiyorum.Şahsi fikrim kafama takmayacağım yönünde.Bunu geri gönderirken ödeyceğim kargo parası var muhtemel tekrar gümrük vergisi cıkacaktır.Bu sebepten değmez diyorum.Hem görünmeyen biyerde (arka sol taraftaki köşede,önden baktığınızda) hem de işlevini etkilemeyen bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 18 Kasım 2017; 15:57:56 >

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Bisey yok hocam onda nazar boncugu olsun. guzel gunlerde kullanin.

• O hata taşıma hatasına benzemiyor satıcı ile görüşüp indirim talep etmekte fayda var belkide , indirim alınabilirse ne ala aksi taktirde pek sorun çıkaracak bir şey değil keyifle dinleyin, Bu cihazı amazon satıcısından almamıştınız galiba , ödeme rakkamlarında bilgi verebilirseniz çok faydalı olabilir , KDV indirimi oldumu ? ,ithalat vergisi ne kadar oldu gibi , selamlar ,iyi günlerde kullanın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Bisey yok hocam onda nazar boncugu olsun. guzel gunlerde kullanin.

cok tesekkurler hocam iyi dileklerin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

O hata taşıma hatasına benzemiyor satıcı ile görüşüp indirim talep etmekte fayda var belkide , indirim alınabilirse ne ala aksi taktirde pek sorun çıkaracak bir şey değil keyifle dinleyin, Bu cihazı amazon satıcısından almamıştınız galiba , ödeme rakkamlarında bilgi verebilirseniz çok faydalı olabilir , KDV indirimi oldumu ? ,ithalat vergisi ne kadar oldu gibi , selamlar ,iyi günlerde kullanın .

hocam çok tesekkurler ilgine.Evet Elektrowelt24 isimli satıcıdan almıştım kaldı ki TR'ye gönderi yapan tek satıcı.Şuana kadar ilgili de davrandı yönelttiğim sorulara vs.Bu durumu da yazdım kendisine bakalım ne diyecek.
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    Hem hayirli olsun hemde gecmis olsun diyelim . Hatasiz gelseydi super olacakti .

Kutuda ezik falan varmiydi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 18 Kasım 2017; 18:05:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.