Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendeki model Sony 1080. Internet Radyo olayı şöyle ve bence diğerlerine göre daha avantajlı da olabillir.

Alette radyo uygulaması yok fakat build in chromcast var. Böylece chromcast desteği olan tüm uygulamaları stream edebiliyorsunuz. Örneğin tunein.

Sony tv de de chromcast ultra built in geliyor benzer şekilde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chromcast , internet radyonun yerini pek tutmaz bence , bu özellik tv de belki anlaşılabilir , nede olsa TV de radyo özelliğini uydu radyolarla da karşılayabilirsiniz ama AVR receiverda internet radyo benim en önem verdiğim özellik oldu Swiss jazz , ve benzeri özel jazz radyolarını neredeyse ABD nin köyünden ulaşabilmek çok güzel bir özellik , bence internet radyo kullanmak önceliği olanlar için sony 1080 modelini test etmeden almak ilerde hayal kırıklığı yarata bilir .
  • Marantz NR 1608 slim avr modelinde en yeni model ama ben Marantz SR 5011 veya 6011 modelleri takip etmeyi ve mümkün olursa bir kampanya yakalamayı tercih ederim o fiatı göz önüne alınca beklemek daha iyi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Chromcast , internet radyonun yerini pek tutmaz bence , bu özellik tv de belki anlaşılabilir , nede olsa TV de radyo özelliğini uydu radyolarla da karşılayabilirsiniz ama AVR receiverda internet radyo benim en önem verdiğim özellik oldu Swiss jazz , ve benzeri özel jazz radyolarını neredeyse ABD nin köyünden ulaşabilmek çok güzel bir özellik , bence internet radyo kullanmak önceliği olanlar için sony 1080 modelini test etmeden almak ilerde hayal kırıklığı yarata bilir .

Hocam şöyle bir durum var. Zamanında marantz mcr 510 amfi vardı spotify accountunu gitip kullanıyordun arama işlevi, favoriler vs ya küçük ekrandan izin verdiği ölçüde yapıodun. Sonra spotify connect çıktı direk spotify uygulamasından istediğimi yapıyorum. Sıraya al favorime ekleme vs. Chromecastde aynen bunun için soundcloud uygulamasını açıyorum onkyo avryi görüyor buradannyayınla diyorum yönetimi telefonun appi üzerinden yapıyorum. Chromecast uygulama alanı çok geniş tek appe bağımlı değil. Dolayısı ile bir kullanın gelecek bu. Yarın bir gün tidal gibi yeni bir servis gelse marantz firmware ile size bu desteği vermeyebilir ama chromecast destekliyor ise direk yönetirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    İki modeli de takip ediyorum.

Ancak uzun zamandır gönderime açılmadı.

Onkyo tx rz 710 var takip ettiği ve TR ye gelen

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Chromcast , internet radyonun yerini pek tutmaz bence , bu özellik tv de belki anlaşılabilir , nede olsa TV de radyo özelliğini uydu radyolarla da karşılayabilirsiniz ama AVR receiverda internet radyo benim en önem verdiğim özellik oldu Swiss jazz , ve benzeri özel jazz radyolarını neredeyse ABD nin köyünden ulaşabilmek çok güzel bir özellik , bence internet radyo kullanmak önceliği olanlar için sony 1080 modelini test etmeden almak ilerde hayal kırıklığı yarata bilir .

Bu arada internet radyo donanımsal değildir, yazılımsaldır. Yani cihazda bulunan vtuner vb ile bunu yönetirsiniz. Yarın birgün onkyo artık vtuner desteklemeyeceğini açıklayabilir onun yerine şunu kullanın diyebilir mesela. Bu internet radyosu fm tuner gibi donanımsal bir şey değil yani onu demek istiyorum.

Bu arada

Marantz nr 1608 ile o cantonlar sürülmez hakkını veremez. Sr5010 gibi bişey olmalı

@cevresahibi

• Hocam marantz da Türkiyeye gelen bir o model var. Birde 1606 o yüzden ihtiyacı olan varsa diyenpaylaştım.

Ben 1607 almıştım ilk. Sizin dediğiniz gibi süremez diye sattım.

Şimdide hiç bir ürün gelmiyor takip ettğim. Sr5011 alacaktım yoksa

• Hocam aslında internet radyo ile mevcutta çok

Bir işim olmadı, Sony yi tr garanti olayı ve Sony tv alırım siye düşünüyorum

Yoksa denon ilk tercihim yine de , tr de denon fiyatları nedir bir bakayım

X2300 geçen senenin modeli olmasına rağmen. İyi bir ürün

Marantz müzik de çok daha iyi ama sinema sisteminde nasıldır bilemedim

Linkteki Logitech Z623 ürünü almak istiyorum,satış fiyatı 99 dolar olarak gözüküyor.Türkiye de satılan fiyatın yarısı neredeyse.Satın alıyormuş gibi yaptım,kart ödeme kısmına kadar geldim ve fazladan para istemedi benden (gümrük vergisi vs.) Yani şimdi bunu alsam 99 dolardan fazla para öder miyim sonradan?Cihaz biraz ağır olabilir bilirsiniz sorun teşkil eder mi ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

https://www.amazon.com/gp/product/B003VAHYTG/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

• Sayın arkadaşlar bir tanıdık Almanya'ya gidiyor. Denon avr x4300 alıp yanında getirebilirmi. Uçakta , havaalanında vs herhangi bir sıkıntı olurmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: saheemr

Sayın arkadaşlar bir tanıdık Almanya'ya gidiyor. Denon avr x4300 alıp yanında getirebilirmi. Uçakta , havaalanında vs herhangi bir sıkıntı olurmu.

Hiçbir şey de olmayabilir her şey de olabilir tamamen şans işi

• Selamunaleykum

Size vergisiyle kargosuyla 220$ ' a gelir. Bence değmez.

• O site amazon.com amazon almanya degil ,muhtemelen gümrük giderleri sizin tarafınızdan ödenecektir,amazon.de den araştırın bu cihazın tr fiatı kaç liraki ,bir bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Pioneer HTP 073 Türkiye'den alınma cihaz.Hic açılıp kullanılmadı.Sifir kutusunda duruyor.İsteyen Pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Sayın arkadaşlar bir tanıdık Almanya'ya gidiyor. Denon avr x4300 alıp yanında getirebilirmi. Uçakta , havaalanında vs herhangi bir sıkıntı olurmu.

Hiçbir şey de olmayabilir her şey de olabilir tamamen şans işi

Kötü senaryoda ne olur. Yada getiren kişinin bir önlem alması gerekirmi. Riske gitmeyip direk sitedenmi alsam. Elden alınırsa 882euro siteden alınırsa yol ve vergiler dahil 1100 euro civarı

• quote:

Birşey olacağını sanmıyorum.
    Kendim Almanya'dan 10 Canton subwoofer alıp getirdim.
    Kesinlikle bagaja vermeyin teste tabi tutuluyor ve malum uçak geldiğinde elemanlar onu yüklerken atabilir, hatta atar. Ben x-rayden geçirdim parmak izi falan aldılar, bir problem olmadı. Ancak kutusu ve hacmi vs ile sizin kabine vermeniz pek olası olmayabilir bu sefer bagaja verirler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Birşey olacağını sanmıyorum.
    Kendim Almanya'dan 10 Canton subwoofer alıp getirdim.
    Kesinlikle bagaja vermeyin teste tabi tutuluyor ve malum uçak geldiğinde elemanlar onu yüklerken atabilir, hatta atar. Ben x-rayden geçirdim parmak izi falan aldılar, bir problem olmadı. Ancak kutusu ve hacmi vs ile sizin kabine vermeniz pek olası olmayabilir bu sefer bagaja verirler :)

Yurtdışına çok gidip gelen biri. Ürünün kutu ölçüleri ve ağırlığını soyliyeyim ona, bakalım yanına alabilecek mi uçağa..

• Arkadaşlar Amazonda bazı ürünlerde "randevulu teslimat mümkündür" denilmekte. bu nedemektir acaba? Normal teslimattan ne farkı var bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathülagü -- 13 Eylül 2017; 11:57:44 >
    Sıfırı 340 lira satılıyor,ancak burada fiyatı çok daha uygun hocam.Ben hiç alışveriş yapmadım karışık geliyor bana amazon,şimdi ben bunu alsam ne öderim tahmini? EUR 64,99 BEDAVA Kargo diyor.

https://www.amazon.de/Creative-GigaWorks-T20-Lautsprecher-2-0/dp/B001E5PJ5Q/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1505297772&sr=8-1&keywords=gigaworks+t20+series+ii
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.