Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Receiver çalışırken HDMI kablolarına pek dokunmayın , Digitürk Receiver a HDMI ile bağlıysa dikkatli olun merkezi sistemden akım kaçagına, reset atarken dikkatli olmakta fayda var , kitlenip kalmasın , inşallah kısa sürede çözülür , selamlar
  • Tüm kablo söküm çıkartımını standby'da yapıyorum hocam, şimdi denon yetkili servisindeki arkadaşla da görüştüm, ürün yeni olduğu onlarda servis manuel'i yokmuş. Kargo sırasında ethernet soketinde hareket etmiş olabilir dedi onu da kontrol edeceğim.Tekrar da reset yapacağım,

Ses çıkmasa, görüntü gelmese neyse de network kaynaklı arıza olduğu için sorun var mı yok mu bilemiyorum.
    Sizce yakın da bir servis varsa göstereyim mi ? yada bu işlerden anlayan biri, kadıköy civarında.Yoksa hiç uğraşıya girmeden iade yoluna mu gideyim

En son hiç olmazsa diğer tüm aletlerde sorun olmamasına rağmen modem kaynaklı bir sorun mu diye arkadaşın evine götüreceğim bir de orada deneyelim , o da olmazsa iade yoluna gideceğim.
    Ama değişim mi yoksa para iadesi mi ona karar veremedim.
  • panama P kullanıcısına yanıt
    sakın burada bir yere elletmeyin . en kötü iade edersiniz . başka bir evde denemek mantıklı geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

sakın burada bir yere elletmeyin . en kötü iade edersiniz . başka bir evde denemek mantıklı geldi

yok hocam ona bende niyetli değilim, sök götür akşam bir daha reset'i denerim ,arkadaşa götürüp deneyeceğim artık. Peki sizce üst kapağı açıp network soketine bir bakayım mı ? Yoksa ona da mı bulaşmayım , bence ufak bir yazılım sorunu da çözemiyoruz. İşin enteresanı ben hiç wifi ile denemedim aleti , wifi'si şuan çalışmıyor ama normalde çalışıyor mu onu da bilmiyorum
  • panama P kullanıcısına yanıt
    fener ile içine bakabilirseniz belki işe yarar. içini açmak riskli olmasın geri iade ederken ? ben denemem yeni cihazda
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

fener ile içine bakabilirseniz belki işe yarar. içini açmak riskli olmasın geri iade ederken ? ben denemem yeni cihazda

yok zaten kolay açılan bir üst ızgarası varsa bakarım yoksa elimi sürmem , değişikliğe veririm gider. Endişem diğer ürün geldiğin de de aynı problemi gerçekleştirmesi
  • Merhaba iade edin Sony alın bence. Zaten daha öncede ilgileniyordunuz sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alete kimsenin müdahale etmesine izin vermeyin ve sizde açmayın iade etmekten çekinmeyin en dogru yol bu amazondan dönmezlerse gecikmeden iade edin sonra sorun olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: mertb

Merhaba iade edin Sony alın bence. Zaten daha öncede ilgileniyordunuz sanırım.

yok hocam sony'e bakmadım , yamaha'ya bakmıştım . Ama şimdi sony tv alma arifesindeyim belki ona da bakabilirim
    Önceliğim bu sorunu çözmek ,olmazsa değişim veya iade
  • bu digiturk receiver nasıl birşeydir abi.daha geçen gün arkadaşın lg tv ps4 ü katletti kendi de intihar etti gitti.tvnin hdmi kartını yakmış oradan hepsi güm. tv tamircisinin söylediği bu ne kadar doğru bilmiyorum.ama çatır çutur yandığını gözümle gördüm ne oluyo lan demeye kalmadan.
  • Arkadaşlar günaydın, dün de bazı denemeler yaptım, hatta servisin yönlendirdiği farklı Reset i de yaptım ama sorun aynı dolayısıyla artık yapacak birşey yok ufak bir arıza gibi gözükse de internet bu aletlerin herşeyi
    Fikir almak adına , sizce değişim mi yapayım yoksa iade edip başka bir amfi mi alayım
    Önerileriniz ne olur ? Sony tr den almak veya Amazon dan farklı amfi Öner'iniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

Arkadaşlar günaydın, dün de bazı denemeler yaptım, hatta servisin yönlendirdiği farklı Reset i de yaptım ama sorun aynı dolayısıyla artık yapacak birşey yok ufak bir arıza gibi gözükse de internet bu aletlerin herşeyi
    Fikir almak adına , sizce değişim mi yapayım yoksa iade edip başka bir amfi mi alayım
    Önerileriniz ne olur ? Sony tr den almak veya Amazon dan farklı amfi Öner'iniz var mı ?

Trden bir görüp sesini test edip beğenirseniz Sonye muhakkak şans verin. Bence Denon'u iade edip paranızı alın. Para sizde iken kral sizsiniz. Dilerseniz gene amazondan alırsınız. Sonyi görüp bir test edin muhakkak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar günaydın, dün de bazı denemeler yaptım, hatta servisin yönlendirdiği farklı Reset i de yaptım ama sorun aynı dolayısıyla artık yapacak birşey yok ufak bir arıza gibi gözükse de internet bu aletlerin herşeyi

Amazon fiyatına bakınca Sony yaklaşık 100 euro daha pahalı x2400den. TRde gerçekten makul giyatı.

• Önce para iadesi alıp sonra karar verin, Marantz 5011 serilerini takip etmekte fayda var,Ben Sony ye mesafeliyim 1080 belki idare eder ama internet radyo özelliğini iyice araştırmanızda fayda var selamlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Amazon fiyatına bakınca Sony yaklaşık 100 euro daha pahalı x2400den. TRde gerçekten makul giyatı.

Dali serisi ile nasıl olur sizce ? Denon un uyumu oldukça iyiydi

Dediğiniz gibi para iadesi alıp , tr den almak en mantıklısı

Sony hangi modeli önereceğiniz ?

• Sony str-dn 1080 modelini diğer bilindik markalarla durumunu çok merak ediyorum. Sinema da nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Muratdh

Merhabalar
    Amazondan sipariş vermek istiyorum fakat şöyle bir durum var heco victa 702 model hoperlörün kahverengi rengini gönderiyor fakat siyah renklisi için onay vermiyor bu durum normalmidir? yoksa kahverengi modeli sipariş versek teslimat sürecinde sıkıntı yaşarmıyım ? bu arada 1000-1500€ aralığında sizin önericeğiniz başka marka yada model 5.1 hoperlör set varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

yardımcı olabilcek birisi varmıdır ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Önce para iadesi alıp sonra karar verin, Marantz 5011 serilerini takip etmekte fayda var,Ben Sony ye mesafeliyim 1080 belki idare eder ama internet radyo özelliğini iyice araştırmanızda fayda var selamlar,

Bir inceleyeyim hocam , tr den de fiyat alsın x2300 e vs , ama denon u iade edeceğim tekrar aynı problem olmasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Önce para iadesi alıp sonra karar verin, Marantz 5011 serilerini takip etmekte fayda var,Ben Sony ye mesafeliyim 1080 belki idare eder ama internet radyo özelliğini iyice araştırmanızda fayda var selamlar,

Bir inceleyeyim hocam , tr den de fiyat alsın x2300 e vs , ama denon u iade edeceğim tekrar aynı problem olmasın

Sony STR DN1080e bakın. Marantz TRde çok pahalı. Sonynin avantajı test imkanı sağlaması.

• https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0711QK7P9/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Fiyat yüksek nasıldır bilmiyorum. Belki arada düşer

Marantz nr1608

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.