Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Klipsch RP 250 C center siparişini verdim
    https://www.amazon.de/gp/product/B00S4HA4GQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
    Frontlarım Canton GLE 490 idi ve müziktede , sinemada da çok memnunum ,fakat sinema agırlıklı center kullanmak için araştırmalarımda Klipsch centerlar öne çıktı ve Center ile surround larda klipsch arayışına geçmiştim , yaptık bir sipariş bakalım gelince detaylı bilgi vereceğim selamlar
  • Ben de onlere r24f merkeze r25c arkalara da r14m ile seti oluşturmayı düşünüyorum. Su an sadece kuleleri sipariş vermedim. 20 25 m2 de kullanacağım. Klipsch i de ilk defa deneyimleyeceğim. Yanıltmaz umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorroundlar için R15 M daha verimli olabilir indirimde var https://www.amazon.de/dp/B00LMF41IY/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=3HTOHFPXYSF86&coliid=I2HMNS485ANSSI
    satıcı amazon oldugu için R14 den ucuza gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunhun34 -- 30 Mart 2017; 22:58:47 >
  • 129 dolara r14m yi amerıkadan almış bulundum, keşke bekleseymişim
  • r14m2ler geldi bugün. valla 5 günde amerikadan kapıma kadar sapasağlam getirdiler. bundan sonra iç piyasadan kolay kolay mal almam. bu arada depozit kesmişlerdi. onun iadesi için yapmam gereken bir şey var mı? kendiliğinden karta yüklenecek mi?
  • Depozit iade edilmez. İthalat vergisi için alınıyor.

• Gunruk memuru hata yaparsa İstemeden vergi kaçırmış olarak

İade almış olacaksınız

• Ürün 129 dolar + 38 dolar kargo + 78 dolar Estimated Import Fees Deposit olarak toplamda 246 dolara mal oldu. Bu 78 doların içinden %20 (26dolar) gümrük kesilip bana 52 dolar iade edilmeyecek mi?
  • Gümrük vergisi depozitosunu bende de yüksek kestiler, % 20 yerpine yaklaşık % 46 gibi ,bakalım ne kadar iade olacak bende merak ediyorum doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dghans45

Ürün 129 dolar + 38 dolar kargo + 78 dolar Estimated Import Fees Deposit olarak toplamda 246 dolara mal oldu. Bu 78 doların içinden %20 (26dolar) gümrük kesilip bana 52 dolar iade edilmeyecek mi?

Evet, fazladan ithalat vergisi on ödemesi alıyorlarsa, iade ediyorlar.

• Aradigim center i amazon.de buldum, satici amazon degil, urun bilgisinde tr gonderilmez diye bir ibare yok ama almaya calistigimda urun istediginiz adrese gonderilmemektedir diyor.. nasil alabilirim fikri olan var mi

• Amazon dışındaki bazı satıcılar ,Türkiyeye ürün göndermiyorlar ,bazılarıda ürünlerini amazon kanalı ile iletiyorlar , gönderilmeme durumunda diger satcıları deneyeceksiniz veya bekleyecekiniz , selamlar
  • Arkadaşlar ,

27 mart akşamı verdiğim marantz sr 5011 av receiver siparişim,

4 nisan da elime ulaştı.

Türkiye'dekinin yarı fiyatına av receiver sahip oldum.

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnat_HiFi -- 5 Nisan 2017; 11:17:31 >

• Güle güle kullan iyi dinletiler ,şimdilik -Amazon.de candır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Magnat_HiFi M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • Hocam center geldi. Dediğiniz gibi ciddi fark var. Ses netliği iyi tizler yerinde. Ben bir üst sınıfım diyor. Fakat yadigar harmanlarda boyuna göre iyi iş çıkarıyor.

• merhaba marantz 1607 yi az once siparis gectim. elimde audioengine a5+ var. 1 senelik onlari satmak masadi ile aldim.

tabi simdi 2 adet baslangic olarak bookshellf haporler lazim. sonrasina bakarim.

acaba a5 leri kaca satatarim. amazonda su an en uygun hangi hap alirim.

tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.