Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aztechsnk

amazondan denon avrx1400h gönderiliyor, fiyatı avrx1300w e göre 100 euro daha pahalı ama o fiyata daha iyi birşey bulamadığımdan sipariş verdim.
    magnat 802 202 252 hoparlörleri almıştım anfi arayışındaydım bunu aldım bende.

Hayirli ugurlu olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi marantz 1607 yorumlarına baktım , bildiğim kadarıyla

Marantz daha üst düzey bir cihaz ama denon yorumları

Daha iyi

Yeni h ile biten seriler acaba büyük bir farklılık yaratıyor mu

Yoksa 2300x iyi yorumlar alan bir cihazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: panama

Marantz uygun gözüküyor, sizce denon x2400h mı yoksa marantz bu modeli mi daha iyi performans gösterir
    Hale'n evde x1000 ve iki dali zensor 5 var

Almanya'da black friday yok diye biliyorum. Ayrıca, marantzın hangi modeli var, X2400'e rakip, 5011'mi?

Hocam haklısınız Yoktu bir döneme kadar ama Arık ülkemiz de bile blackfriday var :)

Tüm Amazonlar indirime girmişti geçen sene denonların gönderiliyor olması güzel haber umarım devam eder yurtiçi fahiş fiyatlara kalmayız

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

quote:

Orijinalden alıntı: panama

Marantz uygun gözüküyor, sizce denon x2400h mı yoksa marantz bu modeli mi daha iyi performans gösterir
    Hale'n evde x1000 ve iki dali zensor 5 var

Marantz kanal başına 50 watt veriyor sanırım? kule hop. (dz5) için x2400 almanız daha uygun olmaz mı?

diğer yandan bende küçük hop. var, alacak olsam marantz alırdım herhalde...

Marantz incelediğim bir marka ama bu model için iyi yorumlar göremedim , denon x2000 serileri bana terfi olur 4K ya geçiş için gerekli olacak

Akabinde tv yi değiştirmeyi planlıyorum 2-3 ay sürem var o zamana kadar takip ederim çok uygun olursa alırım

Bu konu da güncel kalır umarım

• Marantz ile Denon aynı firma değil mi?

• Benim bildiğim aynı firma hatta marantz daha üst bir kalite

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • panama P kullanıcısına yanıt
    aynı durumdayım sayılır. denon x2000 var bende de... tv'de 4k'ya geçersem yeni bir avr gerekecek. marantz ın bu modeli bana uygun gibi... hdr ve 4k destekliyor olarak gördüm. denon'da bu fiyata x1400 ler var, 2000 serisi pahalı... marantz her türlü iyidir, incelemelere bakma gereği duymadım. ben de bakıyorum bakalım.

konu uzun süredir güncel ama önümüzdeki günlerde devletin amazondan stopaj alma falan durumu olabilir. bu açıdan fırsat varken şu anda almak gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Uatad o zaman sana bir soru

Kafamda oturtamadim icinden cikamiyorum

En cok istedigim amfi denon x4300h

Bununla

Yamaha a-s701 stereo amfiyi karsilastirirsak eger

Muzikte stereo olarak hangisi daha iyidir? Isinin uzmani yamaha mi yoksa ust segment denon x4300h da yamaha oadar iyi calar mi stereo muzigi?

Stereo icin ikiside olmaz üstat Stereo icin Stereo anfi Laz'ım

Boyle içerisin de ellitane digital terane olan avr de içerisinde 100 terane olan Stereo anfi çakması Stereo recever Yamaha da olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

aynı durumdayım sayılır. denon x2000 var bende de... tv'de 4k'ya geçersem yeni bir avr gerekecek. marantz ın bu modeli bana uygun gibi... hdr ve 4k destekliyor olarak gördüm. denon'da bu fiyata x1400 ler var, 2000 serisi pahalı... marantz her türlü iyidir, incelemelere bakma gereği duymadım. ben de bakıyorum bakalım.

konu uzun süredir güncel ama önümüzdeki günlerde devletin amazondan stopaj alma falan durumu olabilir. bu açıdan fırsat varken şu anda almak gerekebilir.

Hocam marantz a terfi etmek olarak görüyorum ama bu modeli bilemedim,x2400h 2400 e geliyor gibi gördüm
    Özel bir indirim yoktu aslında x2300 serisi gönderiliyorsa o da bizim için iş görür , haberleşelim hocam bir fırsat veya karar verirseniz karşılıklı bildirelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Uatad o zaman sana bir soru

Kafamda oturtamadim icinden cikamiyorum

En cok istedigim amfi denon x4300h

Bununla

Yamaha a-s701 stereo amfiyi karsilastirirsak eger

Muzikte stereo olarak hangisi daha iyidir? Isinin uzmani yamaha mi yoksa ust segment denon x4300h da yamaha oadar iyi calar mi stereo muzigi?

Stereo icin ikiside olmaz üstat Stereo icin Stereo anfi Laz'ım

Boyle içerisin de ellitane digital terane olan avr de içerisinde 100 terane olan Stereo anfi çakması Stereo recever Yamaha da olmaz

O fiyat bandında stereo öneriniz nedir?

• Benimde şuan kullandığım amfi ONKYO TX nr545 modeli hoparlorlerim indianaline tesi modeli önler kule arkalar bookshelf amazondan Marantz Sr 5011 baktım mantıklı bir upgrade olurmu alırsam kullanım amacım ‰70 sinema ‰30 müzik veya onereceginiz ne olur amazondan

• quote:

Orijinalden alıntı: semihmurat

Benimde şuan kullandığım amfi ONKYO TX nr545 modeli hoparlorlerim indianaline tesi modeli önler kule arkalar bookshelf amazondan Marantz Sr 5011 baktım mantıklı bir upgrade olurmu alırsam kullanım amacım ‰70 sinema ‰30 müzik veya onereceginiz ne olur amazondan

545'i neden değiştirmek istiyorsunuz? Ek olarak sistemde subwoofer mevcut mu?
    Indianaları da değiştirmeniz gerekebilir. Bu da baştan sistem kurmak gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Benimde şuan kullandığım amfi ONKYO TX nr545 modeli hoparlorlerim indianaline tesi modeli önler kule arkalar bookshelf amazondan Marantz Sr 5011 baktım mantıklı bir upgrade olurmu alırsam kullanım amacım ‰70 sinema ‰30 müzik veya onereceginiz ne olur amazondan

Dac modülü daha iyi gibi geldi bana okuduklarimdan ve dinledigimden daha detaylı ve temiz ses veriyor sistemde subwofer mevcut değil indianaline leri değiştirme durumu yok şimdilik attığım taş urkuttugumuz kurbağaya degecekmi

• quote:

quote:

quote:

Dac modülü daha iyi gibi geldi bana okuduklarimdan ve dinledigimden daha detaylı ve temiz ses veriyor sistemde subwofer mevcut değil indianaline leri değiştirme durumu yok şimdilik attığım taş urkuttugumuz kurbağaya degecekmi

Hocam sinemada daha iyi performans için olmazsa olmaz olan şeylerden en önemlilerin birisi subwoofer.
    Sisteminize önce subwoofer alın derim. Çoğunlukla sinemada kullanacaksanız zaten bu yapmanız gereken bir şey ister yeni receiver alın ya da almayın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam sinemada daha iyi performans için olmazsa olmaz olan şeylerden en önemlilerin birisi subwoofer.
    Sisteminize önce subwoofer alın derim. Çoğunlukla sinemada kullanacaksanız zaten bu yapmanız gereken bir şey ister yeni receiver alın ya da almayın.

Subwoofer şuan pek mümkün gibi durmuyor hocam hem yer yokluğundan hemde hoparlörlerin baslarinda bile ne olur böyle güm güm diye gelen canım babam sayesinde :) marantz lar daha müzikal çalması ile un yapmış bir seri ya Benim hoparlörler de müzikte daha uygun bir seri olduğu için uyumu daha iyi olur gibi bir düşüncem oldu

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Onkyo stereo amfim var, flat bir ses aldım, ben tizler çok gelir diye düşünüyordum, öyle olmadı, frekanslar dengeli, birbirini bastırmıyor, alt frekans detaylı, midler ise tizlere karışmıyor, bu hoşuma gitti, iyi bir amfiyle daha iyi olur diye düşünüyorum, fiyat olarakta bedavaya aldık diyebilirim
  • Denon x2300h mi yoksa marantz Sr 5011 mi

• https://www.amazon.de/gp/product/B01EJ5WC4S/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

isteyen varsa tr gönderim açık 1200 e geliyor.

4k hazırlığı diye denon x2000 'den geçsem mi bilemedim. fikri olan var mı?
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Geçmeyin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Geçmeyin:)

daha alt seviye olduğunu biliyorum ama fiyatı da cezbediyor. sonuçta küçük hoparlörlerle 3.1 olarak kullanıyorum.

bu olmazsa 2000 tl bandına çıkıp marantz 1504 ya da denon x1400 gibi alternatifleri değerlendireceğim.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.