Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gule gule kullanin. 4500 icin mt ile gorusup amazon stoklarina girilmesi icin talep etmistim. 1-2 hafta kadar sonra stoklara girdi. tabi ben istedim diye mi oldu...

ben de bir yandan 3600 vs 4500 arasindayim. bakalim. su black friday bi gelsin hele.
  • PANTER_111 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar amazondan alabileceğim bluetooth ozellikli stereo amp öneriniz var mı ? Geçen gün marantz pm6006 329€ idi. bluetooth var mı yok mu ekstra bluetooth aparatı baglayabilirmiyim falan derken bitmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Aslında bu konuyu Denon AVR başlığında konuşsak daha doğru ama buradan sormuş olayım.

Ben de 10+ senelik Denon 3808 avr'mi 4k/hdr upgrade nedeniyle değiştirmek istiyorum
    açıkçası 3500 ve 4500 arasında kararsız kaldım, 3500'ün fiyat avantajı çok iyi
    Atmos tarafında 5.1.2 düşünüyorum. O nedenle aslında 4500 ün daha fazla kanalına ihtiyacım yok.

Siz, 3500 den 4500 e upgrade'e götüren kriterler nelerdi?
  • Daha fazla kanal desteği yada daha fazla güç isteyen hop yoksa 3500 işinizi çok rahat görür.

• Selamlar

1500€ üzeri ürün alıp masraflar ve süreç hakkında bilgi verebilecek var mı?
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile 1500 € sınırı Alman KDV si % 18 düşüldükten sonraki fiat olarak göz önüne alınıyor bu sınıra nakliye ücreti ve TR vergileride dahil degil ancak şu son günlerde nasıl bir uygulama yapıyorlar belli degil her şey keyfe göre . Amaç ithalatı zorlaştırmak . O sebeple bu soruya son zamanlarda bu durumla karşılaşan bir arkadaş varsa ve cevap verirse çok yararlı olur selamlar
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgisi tecrübesi olan var ise bilgilendirirse süper olur. Ben de lx704 ün satışa girmesini bekliyorum. Muhtemelen 1500 euro nun biraz üzeri olacaktır.

• Faturaya kdv düşüldükten sonra yazılıyor gümrüktede o fiyat üzerinden vergileniyor diye biliyorum ama denon 4500 almıştım 4 ay önce 152eu geri odeme geldi.faturada yazan 820euydu.
  • ladre81 kullanıcısına yanıt
    Buradaki vergi, EU vergisi düştükten sonraki fiyata kargo masrafı eklendikten sonraki rakam üzerinden hesaplanıyor diye biliyorum

Hocam denon x4500 den memnun musunuz ? Nasıl bir avr acaba tavsiye eder misiniz ?

Özellikle film performansını çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayers! -- 26 Ekim 2019; 18:27:50 >
  • Arkadaşlar black friday günü SonY STR-DN1080 AVR kaça alabilirim?
    Veya sony andrid tv ile uyumlu wifi + bluetoth , spotfy ve
    Bu özellik var mı bilmiyorum ama PC den müzik veya filmi wifi ile paylaşacağım bir model önerebilir misiniz?
    Daha önce AVR kullanmadım, eski model LG ht DVD li 5 + 1 ses sistemi var.
    HDMI ve optik cıkısları mevcut olan egreat MP ve atlanta receiver var.

Tek kumanda ile hepsini kontrol edebilecek bir şey de olabilir.
  • Mayers! kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk kez avr kulladigim icin mukayese edemiyorum ama bana ses guzel geliyor.Klipsch rp600 ve rp404c ile kullaniyorum frontlarida amazon.fr den siparis verdim onlarda yolda daha seti tamamlayamadim anlayacaginiz. Tamamlaninca birseyler yazarim.

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Sony Türkiye’ye özel fiyatlandırma yaptığı için yurtdışı ile aynı fiyatlarda hatta daha ucuza oluyor. Yani 1080’i alacaksanız Türkiye’den alın derim.

Yurtdışından alacaksanız da Onkyo 600 serisi ve Denon 2000 yada 3000 serisine bakın. Bunların fiyatları 400-600 € arası değişiyor ve black friday zamanı 50 € civarı indirim görebiliyorlar.

Ayrıca yüksek çözünürlüklü ve HD sesli filmleri kablosuz ağ üzerinden aktarmak sorun olabilir.

Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mayers!

Teşekkür ederim hocam
    Bizim klipsch rp8000f leri iade başlatıyoruz mecburen amazonda taşıma ağırlığı 28,5kg olan urun dhl tartısında 32kg çıktı. Ya amazonun yazdığı yanlış yada dhlnin tartısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladre81

Bizim klipsch rp8000f leri iade başlatıyoruz mecburen amazonda taşıma ağırlığı 28,5kg olan urun dhl tartısında 32kg çıktı. Ya amazonun yazdığı yanlış yada dhlnin tartısı.

Alıntıları Göster
    Klipsch'in kendi sitesinde ağırlık 27.2kg görünüyor,dış kutu 5 kg gelmeyeceğine göre kargo firması yanlış tartıyor.

• wilym@n W kullanıcısına yanıt
    Malesef tekrar tarttik 32 dediler iade başlattık.Dhl ile her seferinde bir sorun cikiyor zaten.Olmadı 6000 serisi siparis vereceğim.

Kargo firmasının degiştirilmesini isteseydiniz belki olur i-parcel ve UPS de ürünler sorunsuz gelir ancak DHL sürekli sorundur . Ben özellikle UPS ile gönderilmesini bir ürün için istemiştim ve işe yaramıştı Bu arada Klpsch RP 8000f yeni seri ve kaliteli hoplar biraz zorlayın bence iyi seçim olmuş selamlar
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.