Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon.de’den denon pma 520 amfi siparişi vereceğim, yanında raf tipi hoparlör de almak istedim fakat tüm hoparlörlerde Türkiye’ye gönderilemez uyarısı çıkıyor. Raf tipi veya kule tipi hoparlörlerin hepsinde aynı durum geçerli. Daha önce burada hoparlör setleri alanlar var, yeni bir uygulama mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonun satıcı oldugu hopları sepete ekleyip ilerleyin .tr gönderimi yok yazsada bazen ödeme gerçekleiiyor ve gönderiyorlar.

• Bunu denedim tr için sorun olmadı.
    https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00RXHEH8Y/ref=ox_sc_saved_image_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Amazonun satıcı oldugu hopları sepete ekleyip ilerleyin .tr gönderimi yok yazsada bazen ödeme gerçekleiiyor ve gönderiyorlar.
    Slm hocam ben amazon de den denon 2500 aldım tr gönderimi yok yazıyordu satın almayı tamamladım dün sabah kargoya verildi diye msj aldım siteye girdim takipde edebiliyordum öğlen vakti msj atmışlar ürününüz geri dönmüştür 2 3 gün içinde pranız geri iade edilecek yazıyordu sanırım tr gönderimi olmadığından son anda döndü diye düşünüyorum varmı böyle durum yaşayan yada bilgisi olan ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xx_AST3CH_xX

Slm hocam ben amazon de den denon 2500 aldım tr gönderimi yok yazıyordu satın almayı tamamladım dün sabah kargoya verildi diye msj aldım siteye girdim takipde edebiliyordum öğlen vakti msj atmışlar ürününüz geri dönmüştür 2 3 gün içinde pranız geri iade edilecek yazıyordu sanırım tr gönderimi olmadığından son anda döndü diye düşünüyorum varmı böyle durum yaşayan yada bilgisi olan ?

Alıntıları Göster
    amazonu arayıp para iadesi değil yeni ürünü isteyin ve dhl ile göndermeyin deyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

amazonu arayıp para iadesi değil yeni ürünü isteyin ve dhl ile göndermeyin deyin.

Alıntıları Göster
    Eng yada almancam yok msj atıcam bulamıyorum beni türkçe bilen birisi arasın diye

• quote:

Eng yada almancam yok msj atıcam bulamıyorum beni türkçe bilen birisi arasın diye

Alıntıları Göster
    merak etmetin zaten Türkçe hizmet veriyorlar. sizi arayan kişi türkçe konuşur. bana da benzer bir şey olmuştu. sanırım benim ürün almanya gümrükte kaybolmuştu. amazona telefon edin onlar yenisini yollarlar.
    https://www.amazon.de/gp/help/customer/contact-us/ref=hp_gt_comp_cu_tr?nodeId=508510

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogan.. -- 12 Şubat 2019; 16:33:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

merak etmetin zaten Türkçe hizmet veriyorlar. sizi arayan kişi türkçe konuşur. bana da benzer bir şey olmuştu. sanırım benim ürün almanya gümrükte kaybolmuştu. amazona telefon edin onlar yenisini yollarlar.
    https://www.amazon.de/gp/help/customer/contact-us/ref=hp_gt_comp_cu_tr?nodeId=508510

Alıntıları Göster
    Hallettim hocam çok teşekkürler ilgini için şimdi 2500 den vazgeçip onkyo tx nr 686 a yöneldim bilgi topluyorum amfi hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi 2500 mü 686 mı?

• quote:

Hallettim hocam çok teşekkürler ilgini için şimdi 2500 den vazgeçip onkyo tx nr 686 a yöneldim bilgi topluyorum amfi hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi 2500 mü 686 mı?

Alıntıları Göster
    Hocam nasıl hallettiniz, neymiş olay, neden kargolandı diyip sonra iade vs demişler? Şundan soruyorum. Bnm de bir denon avr alma ihtimalim var da. Sorunla karşılaşmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Hocam nasıl hallettiniz, neymiş olay, neden kargolandı diyip sonra iade vs demişler? Şundan soruyorum. Bnm de bir denon avr alma ihtimalim var da. Sorunla karşılaşmayayım.

Alıntıları Göster
    Hocam kargoda hasar görmüş onlarda hemn geri göndermişler bayan ile görüştüm çok ilgilendiler hemen para iadesi yapmadan yenisini gönderdiler ama ben onuda iptal ettirdim denon almak nasip olmadı bana araştırmalar sonucunda onkyo 686 a karar verdim paramı bankama göndermişler 7 ila 10 gün içinde hesabınıza geçecektir biz paranızı bankanıza gönderdik dediler. Hiçbir sıkıntı çıkmaz hocam öıkarsa mail atıyorsunuz hemen arıyorlar sizi çok güzel ilgileniyorlar içini rahat olsun.

• Xx_AST3CH_xX kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim. Daha önce bir alışverişim oldu. Siz öyle msj yazınca, denon avrlerin trye gönderimi durdu gibi bi izlenim oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Tşk ederim. Daha önce bir alışverişim oldu. Siz öyle msj yazınca, denon avrlerin trye gönderimi durdu gibi bi izlenim oldu.
    Yok hocam bendede öyle izlenim oldu ama değilmiş sıkıntı kargoda hasar görmüş

• quote:

Alıntıları Göster
    Bana sorarsan denon 2500 onkyo 646dan sonra baya baya menunum

• Selamlar Canton Plus GX.3 dhl kargoya verilmiş, Türkiyeye gelince dhl ne istiyor bizden, upsle gelen kargo için form doldurup gönderiyorduk

• live2lift kullanıcısına yanıt
    Hocam sitemden takip edin. Zaten mesaj gelir size.

Eskiden bir form doldurtup imzalı halini tarayıp gönderiyordunuz. Şimdi telefonda kutu içeriğini, tc kimlik nonuzu, email ve telefon numaranızı istiyorlar.

• live2lift kullanıcısına yanıt
    Dostum ne zaman sipariş vermiştin? Ben Ocak 20’de sipariş etmiştim hala kargoya verilmedi de

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    21 ocakta sipariş vermişim

Dün polonyadan çıkan kargo bugün istanbul gümrükte görünüyor baya hızlı, pazartesi dhl i ararım gümrük için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 16 Şubat 2019; 12:58:41 >
  • Benim Pio 921'i emekliye ayıracaz gibi görünüyor.

Çift hdmi çıkışlı ve sinemada tatmin edecek, Polk tsi400 ve tl1600lerle sürebileceğim bir model bakıyorum.

Son yorumlarda Denon x2400 (x2500) gözüme ilişti.

Amazon.de'de şu an satış görünmüyor. Sanırım ara ara açılıyor.

Tavsiyesi olan varsa alabilirim.

Bütçe 500 euroyu geçmeyecek.

• albati kullanıcısına yanıt
    Denon AVRX2500H 7.2 Surround AV-Receiver (Alexa kompartibel, Phono, Dolby Vision Kompatibilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 7X 150 W) Schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B07DKJ3NMY/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_S2eDCb1NZ2BJR

2500 stokda gözüküyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Denon AVRX2500H 7.2 Surround AV-Receiver (Alexa kompartibel, Phono, Dolby Vision Kompatibilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 7X 150 W) Schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B07DKJ3NMY/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_S2eDCb1NZ2BJR

2500 stokda gözüküyor sanırım
    Stokta sorun yok zaten hocam, TRye göndermiyor.
    Son aşamaya kadar geliyor ama uyarı çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.