Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında bu işlem standart bir prosedür. Nihayetinde bir ithalat yapıyorsunuz ve aldığınız ürünün tanımı ile sizin yaptığınız beyan tutuyor mu onu kontrol ediyorlar.

Ayrıca aynı belgeyi Ups ile de 2 kere doldurmuştum. Sadece sizden ardiye ve gümrük bedeli istemeleri saçma olmuş. Bu da muhtemelen işi bilmeyen birine denk gelmenizden kaynaklanıyor. Çünkü gelen gönderi ile bakılacak ilk şey gönderi biçimidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihaz geldi arkadaşlar x2400, yardimizlarin için teşekkürler , Dhl kargo , x2500 göndermişler

• Ayrıca kullandigim hk sub 230 çıkışı avr girmiyor , çıkış girişi farklı mı anlamadım, zorlanıyor fazla zorlayıp avr girişini bozmak istemiyorum. Tecrübesi olan varmi arkadaşlar

• Deh 9300 D kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun

Yalnız durumu Amazon’a mutlaka haber verin. Umarım bir sorun olmaz ama bir sıkıntı olduğunda garantiden faydalanabilmek için fatura ile gönderdiğiniz cihazın aynı olması gerekir.

Bunun dışında avr’nin sub pre out çıkışı rca sokettir. Aynı şekilde sub’ın girişi de rca sokettir. Muhtemelen rca kablonuzun ucundaki dış yuvarlak kısım biraz dardır. Orayı tornavida vs yardımıyla birazcık genişletin. Bu şekilde oturacaktır diye düşünüyorum.

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

Faturada ne yazıyor bakamadım, aksama bakım ne yaziyor amazona dediğiniz gibi bilgi vermek gerekir , seride aralarında bir fark göremedim 2400 bitmiştir diye tahmin ettim .

Sub çıkışını hallettim teşekkürler, birde sub için Denon da sinyal çıkışı göremedim( trigger out ) bilginiz varmi, avr açıldığında sub da otamatik açmaya yarayan çıkış.

• Canton Chrono 507 DC Standlautsprecher (110/170 Watt) schwarz (Stück)https://www.amazon.de/dp/B0013BS3BI/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_yEMaCb70WS0V0

189 euro düşmüş.

• Denon x2500 444 dolara düşmüş.

Denon AVRX2500H 7.2 Surround AV-Receiver (Alexa kompartibel, Phono, Dolby Vision Kompatibilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 7X 150 W) Schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B07DKJ3NMY/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_y.-aCb9E2KXKC

• Arkadaşlar geçen günlerde amazondan yeni aldığım klipsch r-110sw arızalandı hiçbir şekilde çalışmıyor. İade talebi oluşturdum bana pttye gitmemi söylediler daha uygun olduğu için gönderim için gittiğimde 300 euro üstünü gönderemiyoruz diye bir ibare cıktı direk sistem izin vermiyor. Daha önce başınıza böyle bir şey geldi mi acaba ?

• kaandeniz13 K kullanıcısına yanıt
    300 euro nerden görmüşler. amazonun ptt ile anlaşması var kabul ediyorlar. başka bir ptt ye gidin. ben gittiğimde anfi uolluyordum. kabul etmediler sonra bir kaç yeri aradılar ve kabul ettiler.
  • erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Hocam bizzat sistemden gördüm ibare vardı "muhteviyatlarin toplam değeri 300 eurodan fazla olamaz" diye. Ben de düşündüm uğraşmak istemiyor diye ama sistem müsade etmiyor. Kargoyu gönderirken meblasinida giriyorlar, tahminimce gümrükte sıkıntı çıkmaması için.

Düşük girsinler. İkinci el sonuöta. Bence amazonu arayın. Onlarda benim dediklerimi söyleyecekler. Zaten ptt içindeki ürünün değerini nasıl biliyor ki.

Ben denon x4400 avr gönderdim. Eylül 2018. Alış faturasını da göstermiştim. Hatta gönderi evrakına da yazmışlardı. Ürün değeri diye. 920 euro. 175 tl kargo ücreti aldılar. İstanbul üsküdar altunizade ptt.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ayrıca bana PTT yi tercih ederseniz seviniriz demişlerdi diye hatırlıyorum. Zorunlu tutmamışlardı sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarikahmet -- 6 Aralık 2018; 19:40:47 >
  • Hocam evet zorunlu değil ama diğer firmalarda fais fiyatlar var yani şuan ptt bile 430tl istedi benden siz yapın hesabınızı. Sizin de sisteme girdiler mi fiyatını anlamadım benim ürünü ikici el kullanılmış ürün girdiler bir de neden böyle oldu. Fiyatını girdirmesek bu sefer gümrükten sıkıntı olabilir.

Ben tam olarak ne girdiklerini hatırlamıyorum ama garanti kapsamında iade ediyorum demiştim. Aynı gün Kargo makbuzunu amazon a mail ile gönderdim. Amazon aynı gün Kargo parasını benim hesabıma gönderdi. Ürün daha PTT Kargo şubesinden çıkmadan Amazon yeni ürünümü de gönderdi. Sen en iyisi Amazon ile bir telefon görüşmesi yap detaylıca Bütün sıkıntını anlat sana kolaylık göstereceklerini düşünüyorum.

• tarikahmet kullanıcısına yanıt
    Görüştüm zaten 48 saat içinde dönecekler bana. Yardımlariniz için teşekkürler.

belki de 2.el ürün yazıldığı için sıkıntı olmuş olabilir.
    iade-değişim-onarım vb birşekilde girilmesi gerekiyor olabilir.
    ben amazon un oluşturduğu evraklarla gitmiştim. görevliye gösterdim vs.
    daha çok o yönlendirdi beni.
    hatta dün 920 euro demiştim, aslında o benim alış fiyatım.
    amazon un iade belgeside 1.343 euro yazıyordu. onu yazdık bedel olarak.
    ama görevli altına iade yaz da sorun olmasın demişti.
    ekranda bir an göremezlerse içeriği uzamasın gibi.

verdiği makbuz da bu.. olmadı bunları göster, kayıtlardan kontrol etsinler. işlem nasıl yapılmış.

ayrıca 3 ayda nasıl bu rakam 400 küsura çıktı anlamadım.

• tarikahmet kullanıcısına yanıt
    Pazartesi günü gidip görüşürüm dediğiniz gibi iade girilince farklı oluyordur belki. Benim kutu ve ağırlık farkından o kadar çıkmıştır hocam 23kg 50x52x42 kutu ebatları. Bu görseller işime yarayabilir teşekkürler.

• arkadaşlar benim de 2400 geldi ancak bana da 2500 göndermişler. stok durumu sebebiyle müşteri memnuniyeti nedeniyle sanıyorum. e tabi memnun olduk biz de :)

diğer yandan pioneer vsx-932 boşa çıktı, ilginen arkadaşlar varsa pm leşebiliriz. 1 ay önce 2000 tl ye mal etmiştim, 1900 tl den satacağım. selamlar...
  • KG K kullanıcısına yanıt
    hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Canton 02881 Chrono 502.2 Kompaktlautsprecher schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B004AX4UAE/ref=cm_sw_r_cp_apa_OQJdCbZ1FK36M

199 euroya dusmus. 1500 civarina geliyor.

Bende almak isterdim ama para yok

https://de.camelcamelcamel.com/Canton-02881-Chrono-Kompaktlautsprecher-schwarz/product/B004AX4UAE

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.