Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mackie CR5BT Creative Reference Multimedia Monitore (Paar)https://www.amazon.de/dp/B01FMB723O/ref=cm_sw_r_wa_apa_7iMWAbG7W31B1

1380 tl civarı Tr fiyatı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba HunHun34,
    Forum donanımda açılmış nadir konulardan biri olmuş. Emeğinize sağlık.
    10 bin tl bütçeye kadar kaliteli bir saundbar almak istiyorum.
    Bütün forumdaşların önerilerini beklerim.
  • Genserico kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, arada yine aynı fiyata düşüyor
  • Teşekkürler , bu başlığı hep birlikte , faydalı olarak tutmaya çalışacağız inşallah,
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

10 bin bütçe soundbar için yüksek bir rakam.

Eğer kurulum yapabileceğiniz alan var ise o butceye uygun Avr li 5.1 sistem kurmanız daha faydalı olacaktır.

Özellikle ikinci el de kaliteli ve güzel parçalar bulunabilir. Bence araştırmanizda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Merhaba HunHun34,
    Forum donanımda açılmış nadir konulardan biri olmuş. Emeğinize sağlık.
    10 bin tl bütçeye kadar kaliteli bir saundbar almak istiyorum.
    Bütün forumdaşların önerilerini beklerim.

Hocam bar teknolojileride baya iyi oldu aldı başını gitti. Ama denon gibi harman kardon gibi markaların çok eski modellerini satmaya çalışıyorlar. Modelin yılınada bakmak iyi olabilir.

Philipsin bazı modelleri mediamarkt da teshirde var. Bu model hoşuma gitmişti mesela

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_ph%C4%B1l%C4%B1ps-e6-12-fidelio-kablosuz-surround-sinema-hoparl%C3%B6r-1163707.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=EAIaIQobChMI0ZLh5_Cf2gIVQb7tCh2t3wfsEAQYAiABEgI74_D_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIX1uY7xn9oCFQMw0wod1kAFfg

Jbl in naim mu-so tarzı modelleride vardı.

Dinlenip değerlendirilebilir.

• yurtdışı alışverişi için 1500 euro ve 30 kg sınırı var yalnız. ondan sonraki ticari alışverişe giriyor ve tahmin ettiğinizden çok fazla vergi oranı ile karşılaşabilirsiniz..
  • Ben marantz anfi için 163€ , elac hoparlör için 22€ geri ödeme aldım.

Böylelikle marantz 5012, 730€'ya ; elac b6, 347€'ya geldi.

Kur 4.67'den satın aldım.

Şimdi 4.90'a geldi geri ödeme alıyorum.

Avantajlı bir alışveriş oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Merhaba,

10 bin bütçe soundbar için yüksek bir rakam.

Eğer kurulum yapabileceğiniz alan var ise o butceye uygun Avr li 5.1 sistem kurmanız daha faydalı olacaktır.

Özellikle ikinci el de kaliteli ve güzel parçalar bulunabilir. Bence araştırmanizda fayda var.

Merhaba
    Aslına bakarsanız Amazondaki bu 2 cihaz arasında kararsız kaldım. Hangisini tercih edeyim?
    Sony HT-ZF9 Soundbar(799Euro) + Z9R wireless rear speaker(299Euro) yada ( Dolby Atmos hem DTS X destekliyor)5400TL
    Bose SoundTouch 300(700usd) + Virtually Invisible 300 rear speaker(250usd) İlave bas modülü de 700usd toplam 6600TL

Malesef soundbarlar hakkında pek bilgim yok.

Eğer tavana hoparlör okumayacaksanız cihazların dts x yada atmos destekli olmasının bir anlamı yok.

Ve de soundbar’a bu kadar para vermeyin.

Eğer şekil şemal gibi bir sıkıntı varsa da Focal sib yada dome serisi hoparlörleri bir inceleyin derim. Aynı fiyatlara çok daha mantıklı bir sistem kurmuş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Eğer tavana hoparlör okumayacaksanız cihazların dts x yada atmos destekli olmasının bir anlamı yok.

Ve de soundbar’a bu kadar para vermeyin.

Eğer şekil şemal gibi bir sıkıntı varsa da Focal sib yada dome serisi hoparlörleri bir inceleyin derim. Aynı fiyatlara çok daha mantıklı bir sistem kurmuş olursunuz.

Hocam haklısınız. Sistemin şekli şemaları vereceği ses kadar benim için önemli. Zarif çizgileri olan cihazları tercih ediyorum.

Bu arada Focal sib yada dome serisi hoparlörler derken anlamadım. Bu bir markamız yoksa Ürün cinsim? Eğer Ürün cinsi ise marka model önerebilir misiniz?

• merhabalar arkadaşlar amazon.de sitesinden sony ht-zf9 modelini sipariş verdim ürün nasıldır htst5000 modelinden farkı nedir 11 nisanda kargoya verilecek Nis 13-Nis 19 tarihleri arasında teslim edilecekmiş
  • Bu soruya en güzel cevabı soundbar başlıgında alabilirsin bence ,
  • Amazon uygulamasını kullanan varmı. Playstore den kurdum. Almanya olarak kurulum yaptım.. Ordan takip edicem. Denon 2400 ve hop arayışındayım. İkinci el hop da olabilir. Bookself. Duvara asıcam. Malum ikinci el sitesine bakıyorum. Kısmet artık.

Ama AVR yi sıfır düşünüyorum.

• ayhanjan kullanıcısına yanıt
    Hoparlörü duvara monte edecekseniz hava atım portu önde olan bir model almalısınız. Raf tipinde önde portu olan model azdır. Hatta şu aklıma gelmedi bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

Amazon uygulamasını kullanan varmı. Playstore den kurdum. Almanya olarak kurulum yaptım.. Ordan takip edicem. Denon 2400 ve hop arayışındayım. İkinci el hop da olabilir. Bookself. Duvara asıcam. Malum ikinci el sitesine bakıyorum. Kısmet artık.

Ama AVR yi sıfır düşünüyorum.
    hocam denon uzun zamandır TR ye gönderilmiyor. bi ara yine gönderime kapamışlardı indirim yaptılar hemde gönderime açtılar. sonra yine gönderime kapadılar.

Şuan sadece onkyo ve marantz anfiler TR ye geliyor. 2400 den biraz daha pahalı aletler.

Alternatif olarak TR den sony dn1080 bakabilirsiniz. 2500 civarına alınabiliyor. sony alacaksanız aldığınız yerden standby da elektrik bağlı iken bir vınnlama varmı alete kulağınızı dayayıp dinleyin. bir kaç kişi bu sorunu yaşamış.

• https://www.amazon.de/gp/product/B00C4PFHOI/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

255 eurodan 155 euroya düşmüş.

model hakkımda pek bilgim yok ama bilgisi olup ihtiyacı olan değerlendirir belki
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.