Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.489
Cevap
72
Favori
281.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim paket de ayni durumda birebir ayni islemler. yarin sanirim calismiyorlar. Pazartesiyi bekliyecez
  • Toplam 3 adet sipariş vermiştim...Biri iptal olmuş , diğer ikisi de AMAZON ile konuşmamdan sonra '' AMAZON'DAN PAKETLER ÇIKMIŞ '' UPS veya DHL'nin Tracking Code'u girmesini bekliyorum...

2 adet geliyor .Preparing to Shippment yazıyor.Hayırlıı diyelim.Dün sipariş verip , bugün kargo alan veya aynı gün kargo çıkışı alan oldu mu ?
  • Ben aldım hala pre for shipment
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Toplam 3 adet sipariş vermiştim...Biri iptal olmuş , diğer ikisi de AMAZON ile konuşmamdan sonra '' AMAZON'DAN PAKETLER ÇIKMIŞ '' UPS veya DHL'nin Tracking Code'u girmesini bekliyorum...

2 adet geliyor .Preparing to Shippment yazıyor.Hayırlıı diyelim.Dün sipariş verip , bugün kargo alan veya aynı gün kargo çıkışı alan oldu mu ?

Ben dün aldım, kargo şimdi Philadelphia'da
  • Teşekkür ederim kardeşim bildirim gelmedi, bakarken gördüm mesajını eksik olma
  • quote:

Toplam 3 adet sipariş vermiştim...Biri iptal olmuş , diğer ikisi de AMAZON ile konuşmamdan sonra '' AMAZON'DAN PAKETLER ÇIKMIŞ '' UPS veya DHL'nin Tracking Code'u girmesini bekliyorum...

bende de aynısı yazıyor "preparing shippment" kargolanmış mı ürünler?
  • Shipping now ve shipped olacak hocam daha kargolanmamış ürünler
  • Beyler amazon'da teslim tarihi 2 Ocak iken UPS'den takip sorgulayınca 31 Aralık yazıyor.
  • aynı durum bende de var... Benim öngörümde 31 Aralık Salı günü teslim edilir yönünde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 29 Aralık 2013; 11:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

aynı durum bende de var... Benim öngörümde 31 Aralık Salı günü teslim edilir yönünde..

İnşallah öyle olur hocam
  • hocam resimleri paylaşır mısın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litejra -- 29 Aralık 2013; 11:57:02 >
  • bhdr84 B kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kargo Almanya'ya varmış. Sizde durum nedir?
  • quote:

Çok komik birşey olmuş buraya yazmanız..Buradan kapak gibi bağırıyor mesajınız bnde 1200 den ps4 alanlardanım diye fakat aynı zamanda 1800e konu açıyorsun ps4 diye..Bari milletimizin enayiliğini bukadar gözümüze gözümüze sokmayın..
  • beyler formdaki "................................ awb no ile gelen" yazan kısmına takip numarasını yazıcaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

beyler formdaki "................................ awb no ile gelen" yazan kısmına takip numarasını yazıcaz değil mi?

aynen oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhow

quote:

beyler formdaki "................................ awb no ile gelen" yazan kısmına takip numarasını yazıcaz değil mi?

aynen oyle

Eyvallah hocam.
  • Dün aldım hala shipping now 2 3 ocak teslim diyo balıkesirdeyim sizce gelirmi o tarihe kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtheclam

Dün aldım hala shipping now 2 3 ocak teslim diyo balıkesirdeyim sizce gelirmi o tarihe kadar

Gelir hocam harekete başlasın 3 güne istanbulda nasipse. Perşembe gümrükte olur tahminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyüpSlhAvc

hocam resimleri paylaşır mısın ?

Buyur Hocam

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ] Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ] Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasEntertainment -- 29 Aralık 2013; 18:03:29 >

• quote:

Hocam benim kargo Almanya'ya varmış. Sizde durum nedir?

Aynen kardeşim.. Bugün yarın istanbul da ve 2-3 gün sonra bizde inş :)
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.