Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hali hazırda PS4 pro için Amazon.com üzerinden 400$ için Türkiye ye çıkan sonuç.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 20 Eylül 2020; 16:19:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Tam hatırlamıyorum ama 530-550 euro/dolar arasında bir fiyat çıkıyor amazon’da.
    teşekkür ederim cevabınız için. öncelikle, eğer amazon. comdan 550 dolar çıkıyorsa ciddi iyi fiyat kuru 8 dahil etsem bile 4400tl ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2021 olacak forumda 1 milyon tane konu var adam hala gelip amazondan alırsak gelince vergi ödermiyiz diye soruyorsa kusura bakmasın ama hazır cevap arıyordur. Amazon'dan yani yurtdışından alışveriş neredeyse bu forum sayesinde ünlü oldu bu forumu bulacak kadar aklı olan adam 2 kez google'a yazsa bu sorunun cevabını bulabilir. Stok gelmiş mi veya başka bir muhabbet var mı diye konuya giriyorsun hala alırsam vergi ödermiyim konuşuluyor.
  • Ön sipariş vermeyi düşünen arkadaşlar bu gece den itibaren sıklıkla kontrol etmeye başlasınlar.Ön sipariş yine kısa bir süre açık olacaktır ve kısa sürede tükenecektir stoklar.Yüksek ihtimal pazartesi, salı, çarşamba bu üç günden birinde açılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Yıl 2021 olacak forumda 1 milyon tane konu var adam hala gelip amazondan alırsak gelince vergi ödermiyiz diye soruyorsa kusura bakmasın ama hazır cevap arıyordur. Amazon'dan yani yurtdışından alışveriş neredeyse bu forum sayesinde ünlü oldu bu forumu bulacak kadar aklı olan adam 2 kez google'a yazsa bu sorunun cevabını bulabilir. Stok gelmiş mi veya başka bir muhabbet var mı diye konuya giriyorsun hala alırsam vergi ödermiyim konuşuluyor.
    Zahmet edip ilk mesajı okusalar aslında bu muhabbetler dönmeyecek.
  • Şu anda
    De. Fr. Com. Üzerinde stok görünmüyor USD üzerinden satın almak kur durumunu göz önünde bulundurarak almak avantajlı olmuyor mu?

Sipariş veren kişiler de. Fr. Üzerinde siparişler oluşmuş stok sebebiyle mi sipariş verildi acaba ?

Eğer sipariş oluşturabilirsem bende talibim ürün için

• ozgur_tuna kullanıcısına yanıt
    Saolun forumda herkes herşeyi biliyor fakat bir bu konuyu çözemedik. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Ön sipariş vermeyi düşünen arkadaşlar bu gece den itibaren sıklıkla kontrol etmeye başlasınlar.Ön sipariş yine kısa bir süre açık olacaktır ve kısa sürede tükenecektir stoklar.Yüksek ihtimal pazartesi, salı, çarşamba bu üç günden birinde açılacaktır.
    Takipte olacağız teşekkürler bilgi için.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Önceliği nereye vermek lazım sizce?
    Almanya mı?

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Hangisini yakalayabilirseniz oraya :) Hangisinden alirsaniz alin TR ye gore kârlı oluyorsunuz.

Mevcut konsolumda Amazon ispanya'dan.
    Yakalarsak Amazon la yeni seriye geçerim bakalım :)

• Sony Amazon ile anlaşmış olabilir mi ? Kargo seçeneklerinde sadece Amazon Global Priorty Shipping gözüküyor. 1-2 iş gününe geliyormuş. Çok iyi . Pandemi veya yoğunluk sebebiyle Max 1 hafta olur muhtemelen. 2 gün içinde geliyorsa gerçekten iyiymiş.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 20 Eylül 2020; 17:45:41 >
  • Arkadaşlar türkiye fiyatı asla amazon yırtdışı fiyatlarından yüksek olamaz, konuyu geç gördüğüm için sipariş veremedim ancak tekrar siparişe açılırsa hemen alacağım, eldeki dövizden kullanır ya da tekrar döviz alır kredi kartına yatırırım dövizli ekstre isteyip, minimum 1500 lira daha fazla ödemek çok manasız.

• resh_aykut kullanıcısına yanıt
    şimbi baktım 2013 yılında aldığım ps4 de global priority shipping ile gelmiş ürün bana toplam 5 günde geldi izmire.yani bi anlaşma yok 1-2 iş günü istanbul gümrüğe kadar geçerli geri kalan 2-3 gün gümrükten çıkış işlemleri ve dağıtıma çıkarma süresi diyebiliriz...
  • resh_aykut kullanıcısına yanıt
    Pandemi dönemi başladığında Priority Shipping dışındaki gönderim seçeneklerini iptal etmişlerdi. Bununla alakalı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resh_aykut

Sony Amazon ile anlaşmış olabilir mi ? Kargo seçeneklerinde sadece Amazon Global Priorty Shipping gözüküyor. 1-2 iş gününe geliyormuş. Çok iyi . Pandemi veya yoğunluk sebebiyle Max 1 hafta olur muhtemelen. 2 gün içinde geliyorsa gerçekten iyiymiş.

Son iki siparişim 1 gün içinde geldi, DHL ile geliyor. 1 günde teslim alayım istediğim için arabayla gidip Çağlayan'dan alıyorum ben beklerseniz 2. gün eve de geliyor.

• Öncelikli kargo dışında olur da standart kargo seçmek zorunda kalır ve siparişiniz belirtilen teslimat süresini aşarsa amazon ücretsiz bir şekilde sizden ücret almadan öncelikli olarak size yolluyor kargonuzu :) Öncelikli kargo DHL veya UPS ile geliyor ve ortalama 1-2 gün içerisinde teslim ediliyor.
    on sipariş yaparken hangisini seçmek makul. priority ile standart arasında cok fark var mi fiyat olarak tablodan daha farklı görünüyor anasonun sitesinde ps4 pro vs almaya çalışırken shiiping de o yuzden soruyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janot -- 20 Eylül 2020; 19:12:2 >
  • janot kullanıcısına yanıt
    PS5 te otomatik sadece priority olarak geliyor.Amazon Standartta gelmesi ortalama 1 hafta sürüyor genelde.Normalde amazon priority amazon standart a göre biraz daha tuzlu oluyor.Ps4 veya başka bir ürün alırken çok aceleniz yoksa standartı seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 20 Eylül 2020; 20:19:32 >
  • Ön sipariş vermek için şifremi arkadaşa da verdim kendi telefonundan benim adıma giriş yaptı amazon sıkıntı çıkarır mi acaba farklı yerlerden giriş yapıyoruz diye eğer o yakalarsa kendi cihazından ön sipariş yapacak ama kart benim adıma yine hem kartımı kaydettim sisteme

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.