Şimdi Ara

Amazon'dan Mr. & Mrs. Smith dizisi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon'dan Mr. & Mrs. Smith dizisi geliyor

Başrollerinde Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin bulunduğu, 2005 yılında yayınlanan Mr. & Mrs. Smith ya da Türkçesi ile Bay & Bayan Smith'in dizisi geliyor.

Ayrıca Bkz.Nicolas Cage ve John Travolta başrollü Face/Off filminin devam filmi duyuruldu

Amazon Stüdyoları başkanı Jennifer Salke, geçtiğimiz saatlerde şahsi Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı ve 2000'li yılların en popüler filmlerinden biri olan Mr. & Mrs. Smith'in dizi uyarlamasını duyurdu. Ayrıca dizinin başrolleri de belli oldu.

Dizinin başrollerinde Community, Atlanta ve Han Solo yapımlarındaki rolleri ile hatırlanan başarılı oyuncu ve aynı zamanda müzisyen olan Donald Glover bulunuyor. Dizinin bir diğer başrolü ise Killing Eve ve Fleabag gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu Phoebe Waller-Bridge.

Dizinin yayın tarihi gibi detayları belli değil. Ancak dizinin 2005 yılındaki filmin yeniden uyarlaması olacağı açıklandı. Amazon Prime Video'da yayınlanacak.

[instagram=https://www.instagram.com/p/CLNfC6IpSNM/]

Kaynak:https://screenrant.com/mr-mrs-smith-tv-show-donald-glover-phoebe-waller-bridge/

• Amazon geldi geleli üyesiyim allah için başlayıp biterebildiğim tek bir dizi veya film çıkması. Ya daha önceden izlediğim toplamalar var ya da “bence” zevksiz diziler var. boys, American gods, fleabag en ciddi yapımları bile ilk sezonu bitiremeden bıraktığım işleri oldu.
    Keza Netflix ve Apple ‘da öyle, orijinal yapımlarda niye bu kadar kötüler bilmiyorum.
  • +10 bölüm dizi izleyebilenlere şaşıyorum, mis gibi film izle 2 saatte olay başlasın bitsin dizi ise öyle mi o kadar uzun oluyorlar ki kolunu versen parmağını alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A40356F19 -- 14 Şubat 2021; 12:35:17 >
  • 435 4 kullanıcısına yanıt
    sıkıntı sizde olmasın :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A40356F19

+10 bölüm dizi izleyebilenlere şaşıyorum, mis gibi film izle 2 saatte olay başlasın bitsin dizi ise öyle mi o kadar uzun oluyorlar ki kolunu versen parmağını alamazsın.
    Son 1 aydır filmlere sardım ve fikrim bu yönde değişti. İzlemediğim bir çok eski ve az sayıda yeni filmi ve izlemiş olup da izlediğimi bile unuttuğum filmleri falan tekrar izliyorum ve dizi izlemekten daha çok keyif alıyorum şu sıralar. Dizileri tamamen bırakmadım tabi sadece ağırlığı artık filmlere veriyorum. Film izlemek > dizi izlemek.

Ortalama 2 saatte bitiyor bir çok film. Diziler gibi saatlerce, günlerce sonunu getirmeye çalışmak, yeni sezonları beklemek gerekmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phoebe de Donald da çok sevdiğim, müthiş yetenekli insanlar ve baya samimiler. Ben Bill Hader ile de bir proje bekliyordum Phoebe için ama bu da olur tabi ki. Senaryoyu kendilerinin yazması çok daha başka bir yere taşır diziyi. Merakla bekliyorum.

• bence tam tersi, film hemen bitiyor, dizi daha detaylı işliyor, film izlemiyorum hiç.

• geldim41 G kullanıcısına yanıt
    Doğru, Profesyonel göze sahip olmaktandır.
    yürüyen ego mübarek

• Amazon bence son dönemlerde gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 435

Doğru, Profesyonel göze sahip olmaktandır.
    o haşmetli profesyonel göz neleri beğeniyor mesela ?

• Phoebe alakasız olmuş, nikita tarzı bir hatun iyi giderdi.

• filmi tiye alan sitcom olacak sanırım

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    mainstream izleyicinin de rahat izleyebileceği haşmetli gözlerimin iyi bulduğu örnekler vereyim;

das leben der anderen 2006
    Pan’s labyrinth 2006
    Her 2013
    Hero 2002
    Waterloo 1970
    Apocalypse now 1979
    Vozvreshenie (the return) 2002
    Once upon time in the west 1968
    Leviathan
    Gravity 2016
    Blue 1993
    Grand Budapest hotel 2014
    Gomorrah 2008
    dark city 1998
    fight club 1999
    There will be blood
    The wind that shakes barley 2006
    Burn after reading
    Requiem for a dream
    Amores Perros 2000
    idi i smatri 1985
    In the mood for love 2000
    Lawrence of Arabia 1962
    Godfather 1-2
    One flew over cuckoo’s nest 1975
    Raging bull 1980
    A clockwork orange 1971
    Barry Lyndon
    Amadeus 1984
    Tootsie 1982
    Forest Gump 1994
    Cabaret 1972
    blade runner 2049
    Sicario 2015
    True Grit 2010
    Spring, Summer, Fall, Winter and Spring 2003
    a serious man 2009
    Dunkirk 2017
    Memento 2000
    Jarhead 2005
    house of sand and fog
    the man who wasn't there 2001
    The Big Lebowski 1998
    Kundun 1997
    the assasination of jesse james
    The shawshank redemption 1994
    Barton Fink 1991
    No country for old men 2007
    skyfall 2012
    Le Samourai 1967
    Paris, Texas 1984
    The Passenger 1975
    Rocco and his brothers 1960
    La dolce vita 1960
    matrix 1-2
    Army of shadows 1969

telefonda başladım yazmaya, baktım olacak gibi değil bilgisayarda devam ettim. daha unuttuğum ama klasik saydığım çok iyi filmler vardır öyle bir oturuşta yazılacak değil. ama bu liste dramaturjik ve sinematografik anlatım olarak top notch işler barındırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 435 -- 15 Şubat 2021; 9:10:39 >

bence sen tarih olmuşsun, yerinde olsam filmleri kötülemeyi bırakırdım..

bilader, o kadar yazdın da boşa yazdın, konumuz dizi, o haşmetli gözlerine tekrar de ki, dizi bekliyoruz senden.

• Film incelemesi yapmadım, genel olarak dijital platformların sundukları orijinal yapımların içeriğini “bence” diyerek zayıf bulduğumu belirttim. Burada senin beğenmediğin fikirleri millet paylaşamaz mı? buraların sahibi misin nedir bu saçma davranış biçiminin sebebi? Ben sana sinemadan anladığın yok boş konuşma gibi tespitler yapıyor muyum? Ne sen beni tanıyorsun, ne ben seni.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Pek dizi izleyicisi olduğumu söyleyemem. Muhtemelen benim beğendiklerimi İzlemişsinizdir.

Mad men
    damages
    Game of thrones
    West world
    The night of
    Watchmen
    The morning show
    The young pope
    The new pope
    The loudest voice
    Succession
    Chernobyl
    House of cards
    The mandalorian
    Billions

Ve son olarak all time favorim “hbo rome”
    amazonda da kaliteli diziler var, mrs. maisel, the terror (ilk sezonu), homecoming . ama amazon , hbo 'ya göre yeni, elbet zamanla daha iyiler çıkacaktır..netflixe göre oransal olarak kötü dizi çıkarma istatistiği daha düşük

• quote:

Orijinalden alıntı: 435

Pek dizi izleyicisi olduğumu söyleyemem. Muhtemelen benim beğendiklerimi İzlemişsinizdir.

Mad men
    damages
    Game of thrones
    West world
    The night of
    Watchmen
    The morning show
    The young pope
    The new pope
    The loudest voice
    Succession
    Chernobyl
    House of cards
    The mandalorian
    Billions

Ve son olarak all time favorim “hbo rome”

Breaking bad , Dexter bunları beğenmediniz mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.