Şimdi Ara

Amazon’da Samsung Tab S6 Lite Sımsıcak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
5
Favori
10.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ttps://www.amazon.com.tr/dp/B0886DLLDJ/ref=cm_sw_r_cp_api_fabt1_.p.UFb2N1BMYQ

Mavi ve gül rengi olan modeli 2196₺ye inmiş bir de yanında faizsiz 6 taksit var. Ben patlattım bir tane tablet arayan arkadaşlar da değerlendirebilirler bu indirimi.

edit: şu anda 2085’e trendyol da var. Trendyol’da ki fiyat çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F5C4619C1 -- 24 Kasım 2020; 20:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mediamarkt'ın fiyatından sonra düşürdü sanırım. Şu an mediamarkt'ta 2199 tl

• mediamarkt ta da aynı fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mediamarktta tüm renkler 2,200 alacak arkadaşlar için duyrulur.

• Amazon’da Samsung Tab S6 Lite Sımsıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erturrk

Mediamarkt'ın fiyatından sonra düşürdü sanırım. Şu an mediamarkt'ta 2199 tl

Ben yarım saat önce aldım hocam büyük ihtimal mediamarkt daha sonra düşürdü çünkü 6 sekme açıktı pc’de aynı kontrol ediyordum hep amazon, mediamarkt, hb falan

• Ama her şekilde iyi fiyat 2200 faizsiz 6 taksit olan her yerden alınır

• https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B08CW4DBGJ/ref=ox_sc_saved_image_6?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Lenovo Tab M10 Plus, 10.3'' İnç Tablet, FHD MediaTek Helio P22T 2.3GHz, 4GB LPDDR4X-3200 Ram, 64GB eMMC, ZA5T0215TR
    2.180 lira.

Hangisi daha iyi acaba bilen varmı. Almam lazım bir tane.

https://www.epey.com/tablet/karsilastir/441197-561962/samsung-galaxy-tab-s6-lite-10-4-wi-fi_lenovo-tab-m10-fhd-plus-tb-x606f/

• amazonun her zaman yaptigi sey diger sitelerdeki fiyatin 2 tl altina dusurmek

• Tablet üzerinde not tutma olayı deneyimleyene kadar değeri anlaşılmayacak bir olay, maddi durumu müsait olan öğrencilere tavsiye ederim. Ben iPad kullanıyorum ama inanılmaz fark olmaz muhtemelen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sıcaklık derecelendirmesini nasıl yapıyorsunuz,teknosa fiyatından 200 tl daha ucuz;tamam ihtiyacı olan alsın da bu indirim oranı nasıl sımsıcak bir firsat oluyor,onu anlamadım!

• saubjk06 kullanıcısına yanıt

Evet aynısını 1 tl haricidede yapmış

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Tablet üzerinde not tutma olayı deneyimleyene kadar değeri anlaşılmayacak bir olay, maddi durumu müsait olan öğrencilere tavsiye ederim. Ben iPad kullanıyorum ama inanılmaz fark olmaz muhtemelen.

Hocam paperlike bir ekran koruyucu varmış siz denediniz mi nasıl? Normal bir ekran koruyucu 40-45₺ iken bu paperlike’lar 90₺ sizce almaya değer mi yoksa kandırmaca mı

• Hocam ben Nillkin kılıf aldım, onun yanında gelen parlak koruyucuyu kullanıyorum, başlarda yazma hissi çok farklı geliyordu ama şu an hiçbir problemim yok. Açıkçası ben de merak ediyorum ama görüntü kalitesini düşürmeye değmez diye vazgeçiyorum. Tabii fiyatı da az değil.

• https://www.amazon.com.tr/Lenovo-TB-X704-°F-16-GB-Siyah-Tablet/dp/B0735BCTCL

şu tabletten kullanmıştım harika bir tabletti.

full hd ekran

snapdragon 625 işlemci

streo hoparlor

3gb ram

kamera flashlı

parmak izi

hızlışarj

type-c giriş

7000mAh pil

hafıza sıkıntılı ama bana yetiyordu

https://www.hepsiburada.com/lenovo-tab-4-plus-tb-x704f-16gb-10-1-wifi-tablet-siyah-za2m0069tr-p-HBV00000OULF3?magaza=Nethouse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 23 Kasım 2020; 21:11:5 >

• Daha düşer mi s6 lite

• Ekranı AMOLED olsaymış alınabilirmiş ama bu fiyata alınır mı bilemedim? S pen ile deneyimi nasıl bilen var mı?

• ultiMance kullanıcısına yanıt

Dizi/Film ve genel sosyal medya için almayı düşünüyordum ben de ama ekrandan ötürü çekimser kaldım.

• Teknosada an itibariyle 2150 lira :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.