Şimdi Ara

Amazon’da Prime Day kapsamında akıllı robot süpürgelerde indirim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon’da Prime Day kapsamında akıllı robot süpürgelerde indirim var

Akıllı robot süpürgeler son dönemin en dikkat çekici teknolojik ürünleri. Neredeyse hemen hemen her evin vazgeçilmez gereçlerinden biri haline gelmeye başladı. Geçtiğimiz sene olduğu gibi Amazon’da bu sene de akıllı robot süpürgelerde ilgi çekici indirimler var.

Otomatik toz boşaltma istasyonuna sahip modellerden giriş seviyesi seçeneklere kadar geniş bir yelpazede ürünler listelenmiş. Aşağıya ilk etapta yeterli stok bulunan bazı ilgi çekici modelleri listeledik:

• Kullanmadığınız ne kdr da belli. Osmo 950 kullanıyorum, eve aldığım en akıllıca cihaz olduğundan %100 eminim. Büyük sipürge derdi bitti. El süpürgeleriyle de haftada 1 kuytu köşe , bitmiştir. Çalışan çiftler vs için bu covid döneminde evine başka insan çağırıp temizletmek istemeyenler için nimet.
    Akıllı süpürgelerin kullanan değerini anlar , kullanmayan sadece boş yapar :)
  • Dünden beri 4. Bildirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Viomi se veya mop pro.da indirim bekliyordum, gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon teknoloji sitelerine iyi reklam vermeye başladı

• 30 mayısta amazon satıcılı s5 max aldım.
    15 hazirana kadar bekletip iptal etti amazon.
    Tavsiye etmem amazon satıcılı almazını, boşa bekletebilir.

• Ayağına paspas takıp gezsen bunlardan daha iyi temizlersin evi, 6.000 liranda cebinde kalır tatile gidersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 21 Haziran 2021; 15:54:14 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    Kullanmadığınız ne kdr da belli. Osmo 950 kullanıyorum, eve aldığım en akıllıca cihaz olduğundan %100 eminim. Büyük sipürge derdi bitti. El süpürgeleriyle de haftada 1 kuytu köşe , bitmiştir. Çalışan çiftler vs için bu covid döneminde evine başka insan çağırıp temizletmek istemeyenler için nimet.
    Akıllı süpürgelerin kullanan değerini anlar , kullanmayan sadece boş yapar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 21 Haziran 2021; 15:58:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl fırsat sizin için oldu hocam, dh yönetimi iyi para kaldırdı bugün, dakka başı bir amazon konusu açıyonuz

• imax1 kullanıcısına yanıt

Zamanında bir akıllı süpürge almıştık hatırlıyorum. Böyle yarı çapına ve süpürge boyutuna bakarak zaten belirli yerlere girmeyeceğini öngördük bir iki kullanımdan sonra da bir halt temizleyemiyor diye geri iade ettik. Eğer bir basket sahası genişliğinde eviniz, buz pateni düzlüğünde parkeleriniz, minimalist ve az eşyanız var ise alın, duvardan duvara gün boyu dolaşsın, ama ufak tefek eşyaları olan, kablolu, halısı, paspası bol evler için pek randımanlı değil ne yazık ki. Boşları doldurdum hoşuna gitti mi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 21 Haziran 2021; 16:7:5 >
    Belliki baya eski bi model kullanmışsınız ki, bahsettiğiniz mekanlara o yılların ürünleri anca iş yapar çünkü :) Zaten şu an ki ürünlerden kullanmadığınız çok belliydi , haklıymışım :). 2005 yılında da arabalar otonom gider deynce gülüyorduk o zamanın teknolojisinden bahsediyorsunuz galiba. Çünkü koltuk altlarına dahi giriyor alet, lidar sayesinde harika haritalndırıyor evi ve ara uç heryere sandalye vs altı hiç farketmez rahat giriyor ve de kablolu prizli yerleri telefonda haritadan işaretlerseniz oralara girmiyor. Dümdüz parke vs alakası yok, kapkalın halılara banamısın demeden çıkıyor alet. Çekimi çok başarılı , 170 m2 evi tek seferde çok rahat temizliyor batarya yetiyor, halıları kaldırdığınzda silme işlemi bile çok başarılı. Yani baya gelişti hocam sizin dediğiniz zamana göre :)
    şu an zaten işe yarar bişey alayım derseniz, lidarsız , çekimş kuvvetsiz ürün alınmaz basit bir şekilde yazmak gerekirse. Haa kablo sıkıntıysa T8 s6max v fln alırsanız kamera var tanıyor bulaşmıyor yerdeki eşyalara kablo çorap vs ye.
    Şu kadarını söylüyorum, eve almış olduğum en akıllıca teknoloji aleti. Başak bişey diyemem çünkü o kdr memnunuz
    Siz ateri ile ps5 i felan kıyaslama modunda yorum yapmışsınjz kısaca :) tavsiyem deneyin yeni bi cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 21 Haziran 2021; 16:26:27 >

Bizde eşya çok, halılar küçük paspaslar filan falan, ayrıca koltuk altlarımız çok alçak ve dar, bu cihazların çapı belli bizim sandalyelerin eşyaların arasına girmesine imkan yok. Evet eskiden aldık ama yeni robot temizlik cihazlarının boyu ve çapı değişmemiş hala büyükler bu yüzden farklı bir sonuç alınacağını düşünmüyoruz. Ha giremediği yerleri uzaktan lazer ile temizliyor ise eyvallah bak o zaman alırız :)) Şu robotun büyüklüğüne bakın, bildiğin masa büyüklüğünde robot mu olur, bunun üzerine bin oda oda dolaş, robot koltuk olarak kullan daha iyi.

Amazon’da Prime Day kapsamında akıllı robot süpürgelerde indirim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 22 Haziran 2021; 13:58:41 >

Daha ufak istiyorsanız dysonun akıllı sipürgesine bakabilirsinz. Gayet ufak. Alanların %95-97 inin memnun olduğu cihazlarda sorun %3-5 dedir genelde. Arabadan uçak performansı beklenemez. Sizinde süpürgeden miele c3 performansı gibi bişey bekliyorsanız tabiki memnun kalmazsınız. O dediğiniz yerlere normal süpürge de girmiyor çekerek temizliyorsunuz farkı yok yani

Dyson da düdüklü tencereye benziyor be kardeşim, bu da pek ufak sayılmaz da ben asıl şunu soracağım. Şimdi bunlar normal elektrikli süpürge kadar işlev yaptığı gibi ona yakın da ses çıkartıyor. Ama insan bir salonun yer temizliğini 10 dakikada yapar ama robot olduğu için gide gelen 35+45 dakikada yapıyor. Bu süre içinde kafanız şişmiyor mu yahu?

• ya ne destan gibi uzun Uzun yazıyorsunuz be kardesim

Gayet güzel işe yarıyor sadece kullanması için ortam oluştur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mttzn -- 23 Haziran 2021; 3:30:27 >
    O kadar ses çıkarmıyor

• Normal süpürgelere göre kesinlikle daha sessiz ve gerçekten hayatı çok kolaylaştırıyor.
    Şöyle böyle laf atanlara bakmayın, ihtiyacınız varsa kesinlikle alın deneyin.
    Özellikle evcil hayvanı olanlara ekstra tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImagınePerest -- 23 Haziran 2021; 8:58:59 >
  • Valla 6 ay önce bi Roborock s5 max aldım. O gün bu gündür elime süpürge almıyorum yemin ederim. Nimet ya nimet.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.