Şimdi Ara

Amazon'da Oyuncaklarda %50 İndirim! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
111
Cevap
18
Favori
28.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar kedi maması indirimi takip eden var mı hiç :) bizde çocuk yok o yüzden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsrkycn

https://www.amazon.com.tr/Clementoni-17215-Dinozor-Pel%C3%BC%C5%9F-%C3%87%C4%B1ng%C4%B1rak/dp/B079H77579
    hocam ürünlerin ne olduğunu fiyatını da yazsanız ne olduğunu bilerek girelim
  • Arkadaşlar şu nerf in araba fırlatma oyuncağından Aldım çocuğa daha ilk seferde tetik sıkıştı ben mi beceremiyorum yoksa bozuldu mu iade vereceğim tecrübe eden oldu mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgilendirmeler için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Evde çocuğun oyuncakları 3-4 asgari maaşa eşit. Alıyoruz oynamıyor habire de istiyo.. kıyamayıp alıyorum.bizim isteklerimiz olmamıştı çocuğun ki olsun diyoruz ama yanlış yapıyoruz sanırım..
    Yanlış yapıyorsunuz. otorite olduğunuzu, onun istemesinin değil sizin uygun görürse alınacağını, her istediğine "evet" denmeyeceğini, yaşı çok küçükse bile uygun bir dille öğretin. Ağlamasını önemsemeyin. Allah kolaylık versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam ürünlerin ne olduğunu fiyatını da yazsanız ne olduğunu bilerek girelim

Alıntıları Göster
    ürünün ne olduğunu yazması ile sizin siteye girmeniz aynı sürede yapılabilecek işlemler.
  • 10.12.2019da aldıklarım bugun dagıtıma cıkmıs mng kargo teşekkürler amazon

04.12.2019da aldıgım farklı ürün gittigidiyor hala aras kargo getirecek 3 gündür teslimat şubesinde bekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

ürünün ne olduğunu yazması ile sizin siteye girmeniz aynı sürede yapılabilecek işlemler.

Alıntıları Göster
    süre ile ilgili bir sorun belirtmedim. pratiklik ve kurallarla ilgili bahsettiğim durum
    herkes ne olduğunu bilmeden bakalım ne çıkacak diye girmek zorunda değil linke

sıcak fırsatlar kuralları

B.11-) Konu başlıkları mümkün olduğu ölçüde konuda belirtilen ürün ve fiyatı hakkında bilgi verecek şekilde yazılmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

Arkadaşlar şu nerf in araba fırlatma oyuncağından Aldım çocuğa daha ilk seferde tetik sıkıştı ben mi beceremiyorum yoksa bozuldu mu iade vereceğim tecrübe eden oldu mu
    amazon yorumlari hep ayni. cihaz hatali. takiliyor.

arkadaslar. aklinizda olsun hicbirseyi amazon yorumlarina bakmadan almayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

süre ile ilgili bir sorun belirtmedim. pratiklik ve kurallarla ilgili bahsettiğim durum
    herkes ne olduğunu bilmeden bakalım ne çıkacak diye girmek zorunda değil linke

sıcak fırsatlar kuralları

B.11-) Konu başlıkları mümkün olduğu ölçüde konuda belirtilen ürün ve fiyatı hakkında bilgi verecek şekilde yazılmalıdır.

Alıntıları Göster
    arkadaşın yazdığı şey konu başlığı değil.

sonuçta adam zamanında ayırmış,bencilliğini törpülemiş paylaşmış. konudakiler de bir zahmet linke tıklayıp baksınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitaro

arkadaşın yazdığı şey konu başlığı değil.

sonuçta adam zamanında ayırmış,bencilliğini törpülemiş paylaşmış. konudakiler de bir zahmet linke tıklayıp baksınlar

Alıntıları Göster
    tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

Dostlar kedi maması indirimi takip eden var mı hiç :) bizde çocuk yok o yüzden :)
    Olur hocam ilerde sıcak fırsatlar ruhuyla gördün mü yapıştır gitsin

• paylaşım için teşekkürler. Amazon her ay yada iki ayda bir oyuncakta indirim yapıyor galiba
  • Teşekkürler ama kaçtı kaçan da büyük balık,iki çocuk olunca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.