Şimdi Ara

Amazon Cyber Monday fırsatları başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
13
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Cyber Monday fırsatları başlıyor 

Önemli indirim dönemlerinden Cyber Monday fırsatları, Amazon.de adresinde erkenden başlıyor. Cyber Monday bu sene 27 Kasım’a denk geliyor. Amazon.de’deki Cyber Monday fırsatları ise 20 Kasım’da başlayacak, 27 Kasım’a kadar devam edecek.

“Cyber Monday Haftası” olarak adlandırılan 20-26 Kasım arasındaki dönemde, her gün pek çok üründe özel fiyat avantajları olacak. Yılın en çok satan ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim uygulanacak. Büyük Cyber Monday indirimleri ise 27 Kasım Pazartesi günü başlayıp bitecek.

Cyber Monday Haftası’na özel indirimleri bu linkten takip edebilirsiniz. Linkte yer alan ürünlerin detay sayfasında “Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor” uyarısı görebilirsiniz. Aslında bu ürünlerin Türkiye’ye gönderimi yapılıyor. Ürünü sepete ekleyip satın alma işlemine devam ettiğiniz zaman herhangi bir hata ile karşılaşmadan satın alım işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

Eğer siparişinizin sepet tutarı 49 Euro üzerinde ve ürünlerin satıcısı Amazon.de ise Türkiye’ye ücretsiz gönderim yapılıyor. Siparişiniz için gümrük vergi ödenmesi gerekiyorsa Amazon bu vergiyi otomatik olarak hesaplıyor ve sipariş tutarına ekliyor. Böylelikle gümrük ile uğraşmaya gerek kalmıyor.

Cyber Monday fırsatları 20 Kasım'da başlayacak ve 27 Kasım Cyber Monday gününde sona erecek.

• Hocam benim üzüldüğüm orada diktatorluk kurup da milletin linklerine neredeyse ceza verilmesi oldu. Forum yonetimi amacından saptı çok tutan konuyu kazanç kapısı haline getirdi. En kötüsü de bunu habersiz yapmasıydı.

Haklısınız . Refli linkin bana hiçbir zararı yok. Ama reli olduğunu bildiğim sürece. Madem öyle serbest bırakırsın herkes refli link paylaşsın. Benim lafim bir kişinin tekelinde olmasına, gizli saklı yalan dolan iş çevrilmesine, bir de arkadaşların mesajlarının silinmesine.

Yoksa ne nefreti, umrumda değil. Nefret ağır kelime.
    Bırakın arkadaşlar bu tarz düşünceleri adamların bize sunduğu bir ton içeriği sağlaya bilmek için ne masraflar yapıyor. Tv kanallarında vs istediğimiz şeyleri hiç bir şekilde değiştirmiyoruz. Bize canı istedikleri kadar reklam izlete biliyorlar. Sadece referans link vermiş bize söylememiş neyi değiştirir. Bu tarz ufak konulara takılmayın artık . Unutmamamız gereken bir şey var adamlar bize içerik sağlıyor ve kendi içeriklerimizi oluşturmamıza izin veriyor. Link yönlendirmiş para kazanmış ne önemi var. Sen ben babamız hayrına gidip bir yerde çalışır mıyız ? ASLA! Para kazanmak için bir şeyler yapmaları gerekiyor. Bunun bize zarar vermediği sürecede söylemek anlatmak zorunda değiller. Bize karşı bir zararı olsa %100 haklı olursun ama bize hiç bir zararı yok. Bizim bilgilerimizi çalıp ifşa etmediler satmadılar. Sadece bir link yönlendirmesi Lütfen bu kadar abartmayın. Bu tarz şeyleri yapmasalar nasıl bu forumda gezine bileceğiz seninle benim muhabbet edebilmemiz bile bu adamlar sayesinde. O yüzden bu tarz konuşmaya değmez şeyleri bile dillendirmenin hiç bir anlamı yok. Benim söylemek istediğim bu sadece.
  • Konu kilit üye ban

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitoprak91

Konu kilit üye ban

Gurur tablosu resmen

• İhtiyaç olanı ucuza alabilmek fırsat.

• Kur çok fena cidden. Dh amazon.de nin partneri sanırım, söyleyinde bi 10€ fişeklesinler çek kupon falan. Belki biraz hareketlenir buralar.

• Biri gizlisi saklisi yalani dolani olmayan referanssiz adam gibi konu açsa da oradan takip etsek.

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Biri gizlisi saklisi yalani dolani olmayan referanssiz adam gibi konu açsa da oradan takip etsek.

Aynen hocam. Var mi ilgilenecek bir babayigit

• quote:

Biri gizlisi saklisi yalani dolani olmayan referanssiz adam gibi konu açsa da oradan takip etsek.

DH otomatik refli link ekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığınız/almayı düşündüğünüz ürünleri paylaşırsanız faydalı olacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 17 Kasım 2017; 19:46:14 >
  • "Aslında bu ürünlerin Türkiye'ye gönderimleri yapılıyor" derken tam olarak ne kast ediliyor bilen varmı?

Yani benim almak istediğim herhangi bir ürünün açıklamasında "Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor" yazmasına rağmen, siparişi hata almadan tamamlayabilirsem sıkıntı olmuyor mu?

Turkiye'ye gönderimi olmayan ürünler de sipariş hata verip tamamlanmıyor mu?

Emin olalım ona göre davranalım ??

• quote:

Orijinalden alıntı: CodyTravers

"Aslında bu ürünlerin Türkiye'ye gönderimleri yapılıyor" derken tam olarak ne kast ediliyor bilen varmı?

Yani benim almak istediğim herhangi bir ürünün açıklamasında "Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor" yazmasına rağmen, siparişi hata almadan tamamlayabilirsem sıkıntı olmuyor mu?

Turkiye'ye gönderimi olmayan ürünler de sipariş hata verip tamamlanmıyor mu?

Emin olalım ona göre davranalım ??

gönderilmiyor yazsa bile ödeme ekranına kadar gidiyorsa sorun yok, gönderimi yok ise adresi seçince uyarıyor gönderimi yoktur diye... isteseniz de alamıyorsunuz zaten.
  • quote:

Telegram grubu var linkler gelir birazdan

• Telegram için davet almamizmi gerekiyor?

• Dolar bu haldeyken birak amazonu ben aliexpress i bile acamiyorum. Valla dolar felanda alinmaz suan en iyi mantik bitcoinin ani dususlerinde almak.

• Parite bu halde iken yurtdışı alışverişi falan yapılmaz

• Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: HilmiE

quote:

Telegram grubu var linkler gelir birazdan

telegram da ref kaynıyor. valla asin kodunu alıp bakıyorum ürünlere artık
  • alışverişi tamamlıyamıyorsunuz... türkiyeye gönderimi yoksa alma imkanınınz yok yani.

• quote:

Konu kilit üye ban

http://www.haberturk.com/yazarlar/yigit-bulut-1081/515795-1-dolar-1-tl-olur-mu

• quote:

Orijinalden alıntı: ufo

quote:

Konu kilit üye ban

http://www.haberturk.com/yazarlar/yigit-bulut-1081/515795-1-dolar-1-tl-olur-mu

1 dolar 8 TL olur o zaman bi süre sonra... İnanması güç değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.