Şimdi Ara

Amazon.com ve Hepsiburada çok satan kitaplarda %50 indirim/HB 100/20 tosla indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
5
Favori
4.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon.com'un ara ara yaptığı kampanya yeniden başlamış.

https://www.amazon.com.tr/b?_encoding=UTF8&node=18383728031&pf_rd_i=mobile&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_p=7549290a-7c79-427c-9ad0-a90871269dd9&pf_rd_r=Z6E412YZH89WS70H46VJ&pf_rd_s=grid-1&pf_rd_t=36701&ref_=Oct_Arh_grid-1_d7e3ca51-cb0b-4e7c-afb0-407a70cd0f2c&ref_=gwmm_d7e3ca51

Hepsiburada'da aynı kampanya başlamış.Tosla kart 100/20 indirimi ile çok uygun fiyata geliyor.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/cok-satan-kitaplarda-50-indirim

edit:Amazon kampanyası yeniden başladı.(14 Haziran)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sta07 -- 14 Haziran 2020; 0:13:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyatlar güzel beğendim yeni almiş olmasam alırdım gerçi enpara ile aldım oda fena degildi, otostopçunun galaksi rehberi ni almayın hiç beğenmedim :)
  • Arkadaşlar amazonda sanırsam 3d secure yok çünkü banka kartıyla izin vermiyor heryerden alışveriş yaptığım kartla. Cvv koduda istemiyor. Sikayetvarda bir sürü k.kartindan para çekilen kişi var habersiz. Sizde durum nedir nasıl sipariş veriyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Süleyman Çakır. -- 27 Mayıs 2020; 1:23:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    Evet 3d secure yok.Ben ziraat'in banka kartıyla alışveriş yapabiliyorum.Para çekilme konusunda evet hocam güvenlik konusunda zayıflar bence de biraz.

• AmoR_ kullanıcısına yanıt
    o kitabı yeni bitirdim eski bilim kurgu kitapları başta dilleri anlaşılmıyor ama sonra çok iyi diyebiliyorsun. bu da onlardan biri... filmide aklına getir biraz komik bir kitap serisi.
  • Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt
    aynen bende daha 7 bölümdeyim ondan sevmedim demekki biraz daha iyi anlaşılsın diye ön söz biraz uzundu şimdi kavradım hafıften bitince bakalım :)
  • Gece gece 75 TL daha gitti😅

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzüklerin efendisi tek kitapları yüzde 56 indirim var.piyasaya göre en ucuzu almak isteyene tavsiyedir.
  • Haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Faydalandik.

• Mart ayında sipariş ettiğim 8-9 kitaba baktım, fiyatlar o döneme geri dönmüş çünkü ben aldıktan sonra pahalanmıştı.

• Kanatlarımda İstanbul kitabını alacaktım en ucuz burada buldum 50 TL

Haber için teşekkürler..
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/6050381321

Edit: Dün verdiğim sipariş bugun elime ulaştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 28 Mayıs 2020; 13:8:30 >
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    3d secure bankayı koruyor sizi değil. Habersiz para çekiliyorsa başka yerden çaldırmışsınızdır bilgileri. Korkunuz varsa sanal kart kullanmanız gerek.
    Amazon prime'a abone olup habersiz para çekildi diyenler 2 satır yazıyı okumayanlardır. Daha çok para kaybeder bu tipler.
  • ben hiç alışveriş yapmadım amazondan. banka kartlarımı kabul etmeyince sipariş için bende şikayet vara vs baktım. ilk sipariş sonrası kredi kartından usulsüz para çekilenlerin açtığı konuları görünce biraz tedirgin oldum açıkcası. dikkatimi çeken cvv kodu vs hiçbirşey istemiyor yazmışlar. bu şekilde nasıl işlem yapılabilirki. ayrıca telefona kod geliyor o damı yok vs vs kafam karıştı biraz. sanal kart ile allışveriş yaptım bende. ama hala merak konusu benim için. heryerden alışveriş yaptığım kartlar bir burda geçmedi çünkü
  • 150 liralık kitap ,200 de çek aldım. Ziraat 50/350 kampanyasından da faydalanmış olduk. Sağolsun haber veren arkadaş.

• Jumaruu kullanıcısına yanıt
    O dediğin çek ve indirim nasıl oluyor üstad. Ben yenisiyim de bu işlerin.

• Çok teşekkürler. Amazon ara ara bu kampanyayı aktif ediyor. Çok kitap aldım bu kampanyadan. Bazı kitaplarda piyasaya göre 8-10 TL ucuz olabiliyor. Dün konuyu görünce 22 kitap aldım.
  • Başlık güncellendi.

• Fiyatlar iyi gibi.1 tane istediğim kitap vardı ama zaten 10 kitap yeni geldi.Daha fazla bütçeyi aşamam

• Fiyatlar cidden iyi.

• Tosla kartım yok ;(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.