Şimdi Ara

amazon.com.tr iPad 6. nesil apple türkiye garantili mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Salı günü yeni pro'ların tanıtılması ve apple'ın da türkiye fiyarlarında indirime gitmesiyle ipad 6. nesilin (fiyat dengim) fiyatlarına bakayım dedim. vatanda 1900 küsüre vardı, son 6 adet diyordu (anında bitti 2500'e fırladı). diğer sitelere baktım, apple 2500, bimeks, mediamarkt, teknosa, hepsiburada, amazon. amazon 2030 liradan başlıyor diğerleriyle 2500'e kadar gidiyordu.

bu fiyat farklılığı neden, aynı üründen (koduna kadar) bahsediyoruz?

nihayetinde gittim az önce amazon'dan "bir daha bu fiyata bulamayız" diyerek bir tane aldım, 2060 liralık ipad 6 gümüş gri.

sorum başlıktaki gibi, bu ürün apple tr garantili mi, hiçbir yerde göremedim. değilse iptal edeceğim.

• İş bilmeyen bir müşteri temsilcisine denk gelmişsiniz.
    TU/A Sadece Türkiye için üretilen ürünlerin ülke kodudur. Türkiye'deki Apple Store mağazaları da bu ülke kodlarına(TU/A) sahip ürünleri satar. Resmi olarak 24 ay Apple Türkiye tarafından garantilidir.

Çok isterseniz Apple Türkiye ile görüşüp teyit ettirebilirsiniz.
    Apple Türkiye
    0216 282 15 11
  • bir yerde göremeyince telefonla ulaşıp sordum, değilmiş, bilgi olsun diye bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balcis

bir yerde göremeyince telefonla ulaşıp sordum, değilmiş, bilgi olsun diye bırakıyorum.
    tahmin etmiştim, teşekkürler açıklama için.
  • geçenlerde 6s 32 gb aldım apple türkiye garantili yazıyordu başka bilgi yoktu sorguladım 2 sene garantiliydi.
  • Ürün kodu TU/A ile bitiyorsa; Apple Türkiye çıkışlı üründür. Ve resmi olarak 24 ay Apple Türkiye garantilidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    TU/A diyor ama Amazon destek öyle söylemedi. Bakalım en kötü hakem heyetleri var Xiaomi için Doğubank'tan paramı almış adamım. Allah muhtaç etmesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • balcis kullanıcısına yanıt
    İş bilmeyen bir müşteri temsilcisine denk gelmişsiniz.
    TU/A Sadece Türkiye için üretilen ürünlerin ülke kodudur. Türkiye'deki Apple Store mağazaları da bu ülke kodlarına(TU/A) sahip ürünleri satar. Resmi olarak 24 ay Apple Türkiye tarafından garantilidir.

Çok isterseniz Apple Türkiye ile görüşüp teyit ettirebilirsiniz.
    Apple Türkiye
    0216 282 15 11

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    harika yanıt. benim ürün daha varmadı alan bir arkadaşa soruyorum.
  • Balcis ürün garantisi var mı? Şuan ürün hakkinda bilgi verir misin? Bende siparis etmek istiyorum fakat garanti kismi kafama takildi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mirogluu M kullanıcısına yanıt
    Yukarıdaki arkadaşlarında yazdığı gibi TU/A ise cihaz 24Ay Apple Türkiye Garantilidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonuç ne oldu hocam? garantili miymiş?
  • seri no'dan girdim apple'dan baktım, apple türkiye garantili ürün.
  • balcis kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bilgi için. Birde aldığınız ürünün ios versiyonu kaç olarak çıktı kutudan?
  • 11 küsürdü, 12'ye güncelledim sonrasında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.