Şimdi Ara

Amazon.com.tr hediye kartı satışı başladı (Carrefour,Bim,Teknosa) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
551
Cevap
82
Favori
86.088
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teknosa papara kart ile ödemeye izin verdi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    sabah ben ödemi mi yaptım paparayla sorunsuz verdi .
    neden izin vermesin. son mesajımda ayrıntılı olarak yazdım. tüm ödeme şekilleri geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

neden izin vermesin. son mesajımda ayrıntılı olarak yazdım. tüm ödeme şekilleri geçerli.
    Geçen de yazdım, mail gelmiş ininal papara tosla kart ile amazon kod satılmayacak diye

hocam öyle bir sistem yok piyasada. En fazla personel izin vermiyordur. Ayrıca bi 3000 bi 5000 diye sınır var diyorlar. Kimi her yerde aynı kimi de şubeye özel diyor. Ama 20 bin alan da biliyorum aynı gün. Anlayın siz gerisini. ben dün hem ininal hem papara ile aldım. Bi problem olmadı.
    Ya da henüz uygulamaya geçmeyen bir şeyler vardır, bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 14 Mart 2020; 14:25:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce İstinye Park Teknosa'dan Amazon hediye çeki sordum yok dediler. Müdürü çağırdım oda yok dedi. Başka Teknosalarda satılıyor dedim. Biraz direttim, olsun siz yine de deneyin dedim. Bir yerleri aradı, 3000 tl ye kadar satabilirsiniz demişler. Aldım. Kendi kafalarına göre yok diyorlar.

• konya teknosa da biraz evvel papara ile aldim, kasiyer bi bakalim var mi ara ara gidiyor dedi. biraz ekrana bakti verdi

• Teknosaya gittim yarım saat önce denedi. Sipariş ekranında yine hata verdi alamadım 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mrt4209 kullanıcısına yanıt
    Daha önceden 2 kez bu şekilde geri dönmüştüm Bugün dedim sistemler açılmış diye. Baktılar. Kota da dolmamış. Aldım. Teknosa’nın bir zararı var mı bilmiyorum. Sonuçta puan kampanyası da var. Belki kısmen banka kısmen Teknosa karşıladığından bu promosyonu ürün satmadıkları bir işleme karşı isteksiz davranıyor olabilir şubeler.

• oup59 kullanıcısına yanıt
    oradaki elemanla göz göze gelinen o yarım saniyede satıp satmamaya karar veriyor gibi geldi bana. zira çok yüksek meblalar satanlar da var, hiç satmamaya direten de var. adam hiç denemiyor kota yok diyor. anlıyorsun ki sana satmıyor esasen.
  • mrt4209 kullanıcısına yanıt
    biraz geç saatte gitmişsiniz, sabaha alarm kurup teknosaya koşturan var.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, haber verdiğiniz için.
    Dün gittim ve aldım bende.

• Papara 100/25 var teknosada, carrefour için bi kampanya var mı başka herhangi bi kartın falan?

• Bende dün akşam teknosaya uğradım ve 1000 Tl’lik hediye kart almak istediğimi söyledim. Ekrandan denedi fakat satışı yapamadı

• ehiamico kullanıcısına yanıt
    Tüm market kampanyaları + carrefour 200-20 axess-neo chip para ve kişiye özel toplamda 400-30 market oluyor bazen. Param %3 iade veriyor eğer kendiniz kullanmak için alacaksanız degerlendirilebilir (Amazon kodu alınıyor mu denemedim paramla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 15 Mart 2020; 14:43:23 >
  • Darkweither kullanıcısına yanıt
    Hocam günlük kota var sizden önce alan olmuş belli ki

• Man Down kullanıcısına yanıt
    Kimseye karsi onyargili olmak istemiyorum ama subeler bir sebepten hediye kodu satma konusunda isteksiz duruyor. Teknosa genel merkezden gelen bir uygulama karari olsa her sube ayni davranmak durumunda. Ama gordugum/okudugum kadariyla bazi subeler sistem vermiyor deyip hic satmiyor, bazi subeler kredi karti ile hediye ceki satisi yok diyor, bazi subeler kota doldu diyor. Biraz israr edince yardimci olup cek veriyorlar ama. Bu durumda geriye kalan secenek, kota olabilir o ayri konu, hediye ceklerini kendi es dost veya istedikleri kisiye satmak uzere bu tarz bir tavir takiniyor sube calisanlari. Bu da cok yanlis. Eger bu kod satiliyorsa vereceksin. Sistem vermiyorsa eyvallah ama kisi vermiyorsa iste o zaman sorun var demektir.

Amazon TR ve/veya Teknosa kredi karti ile hediye kodu alinmasindan rahatsiz ise o zaman bu satisi sonlandiracak yer onlar. Sube calisanlari degil. Bu sefer tuketici ile sube personeli gereksiz bir bakismaya giriyor dediginiz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 15 Mart 2020; 16:0:25 >
  • Simdi ts paparacardla kod aldim. Sonra dnormal paparacadrla odeme yapmak istedigimde paparacardla satamiyoruz dedi. Az once aldiigm kart da paparaydi dedim. Oyle kaldi. Kalani vermedi ama.

• Arkadaşlar,amazon. com. tr den, vakıf world ve garanti bonus ile e-hediye kart alımlarında sektör ne olarak geçiyor

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.