Şimdi Ara

Amazon.com dan lens almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nikon d3100 kullanıyorum. Yongnuo 50mm lens 70 dolar yani 250 liraya denk geliyor. Burda ise en ucuz 450 lira. Amazondan alsam gümrüğe takılır mı?

• Amazon ya göndermiyor ya da vergisini vs ekleyip gönderiyor bildiğim kadarıyla. Amazon grubundan bilenlere sorsanız daha net cevap alabilirsiniz.
    O lensi aliexpressten daha da ucuza alabilirsniz bildiğim kadarıyla.

Ama neredeyse ikinci el orjinal lens alabileceğiniz paraya sıfır yan sanaii lens almak pek akıl karı görünmüyor. Sonuçta ikinci el Nikon lensi aldığınız paraya satabilirsiniz ama Yongnuo lensi çok büyük ihtimalle zararla satarsınız.
  • multimatom kullanıcısına yanıt
    Aliexpresse bakayım o zaman. Satıştaki zarar dışında bir eksisi yoksa yine tercih edilebilir yurtdışı fiyatıyla sonuçta hocam teşekkürler
  • nereden alırsan al 35 Euro yu geçtiği için gümrük vergisine takılırsın %40 galiba gümrük vergisi yada değişmişte olabilir. araştır bence nerdeyse aynı fiyata gelecek. TR den al cin sitelerinden gelirken kutusunu falan çıkartabilirler kutuyu katlayıp gönderebilirler. tr de en azından muhatap bulursun çok büyük fark olmayacaktır. 90 tl vergi+250 330 tl
  • Babakedi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam burdan ikinci el kollayacaz mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tişikkirlir sipirmin -- 15 Haziran 2017; 13:10:35 >
  • bu lensleri öven çok örnek resimleri de güzel görünüyor buradan müdahale edilip edilmediği anlaşılmıyor ama genel olarak başarılı g serisi bir 50mm almak isteseniz 1000 TL buluyor.
    esasında dx formata en güzel yakışan çok yönlü kullanımı bakımından 35mm f/1,8 çok güzel bir lens bende kullanıyorum 40mm makro nikon lens almama rağmen satmadım 35mm i
  • Babakedi kullanıcısına yanıt
    g serisi el yakıyor ya hem d alıp manuel ayarlama konusunda kendimi geliştiririm diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.