Şimdi Ara

Amazon.com 400gb Sandisk Ultra yarı fiyatına

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amazon.com'da Sandisk'in Ultra serisi çeşitli kapasitede hafıza kartları güzel indirimlere girmiş:

400gb'lık model $134.87 + $32.07 :https://www.amazon.com/Sandisk-Ultra-400GB-Adapter-SDSQUAR-400G-GN6MA/dp/B074RNRM2B

Ülkemizde 2000TL+ civarına satılırken Amazon.com'dan kabaca 1000TL civarına temin edilebilir.

• vaybe 400 gb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunda da kargoyu sildiririm ben.
  • Arkadaşlar ihtiyacınız yoksa hafıza kartı SSD falan almayın. Yaza doğru fiyatların dibe vurması bekleniyor.

Bu arada dolar tekrardan 2 katına çıkmazsa ülkemize de yansır diye umuyorum.
  • haksancan H kullanıcısına yanıt
    yaza dogru derken? yaz yeni bitti bitiyor farkindasin degil mi? istersen millet 10 sene beklesin yeni teknoloji cikar
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

yaza dogru derken? yaz yeni bitti bitiyor farkindasin degil mi? istersen millet 10 sene beklesin yeni teknoloji cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu kullanacak telefon veya cıhaz var mı?

Birde ne kadar sağlıklı acaba. Düşünsene bi bozulmuş 400gb püff. Kurtarmanında çaresi yok.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Benim ayrılabilir bilgisayar 512 ye kadar destekliyor, ayrıca koreli bir markanın S8 modeli ve halefleri destekliyor telefon modeli olarak ve 10 yıl sandisk garantisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SomeoneWhoCares -- 27 Eylül 2018; 19:13:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Bunda da kargoyu sildiririm ben.
    Büyük marifet.
  • 2 adet 256 almak daha mantıklı benim naçizane görüşüm
  • 400 cigolayt mı? İlk aldığım bilgisayarda 8 gb hdd, 128 mb ram, 64 mb ekran kartı vardı. Teknoloji çok hızlı ilerliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon tr de 600 kusur liradan satilmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aykuttt1987 kullanıcısına yanıt
    harddisksiz bilgisayarlarda bilgisayar dersi aldim disket takip ders goruyorduk. ilk kendi bilgisayarim 80mbli hddsi vardi.
  • küçüklerde daha pahalı amazon, kapasite büyüdükçe eşitleniyor fiyatlar, en tepede biraz daha uygun..
    https://www.epey.com/hafiza-karti/sandisk-ultra-microsd-uhs-i-256gb.html
    değmez şu durumda. Dolar 3.5-4 tl civarı olsaydı tadından yenmezdi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.