Şimdi Ara

Amazon, çalışanlarına süresiz evden çalışma izni verdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben şahsen uzaktan da dünyanın diğer ucundan da mobil çalışabiliyorum, ama halen ofise geliyorum, sadece izin günlerimde ve hafta sonları uzaktan çalıştığım akılarla geliyor ve mobil olmam isteniyor. :)

• Biz de tamamen evden çalışacağız. Ben sosyal biri olduğum için evden çalışma olayından artık soğudum, işe gitmek istiyorum. Ama birçok insan için daha iyi. Olur da yurtdışına yerleşirsem Amazon Flex işlerine talibim :(

• Günün 365 günü mobil tasınabilir mini laptoplarla calısıyorum. Toplantılar bile uzaktan mobil Takıyorum usb modemi hop fıstık gibi hızlı internet oluyor. Ağrının köyünede gitsem mobil modem sayesinde internet sorunu yaşamıyorum.

2 Yıldır falan ofise hiç ugramadım. İsmini vermiyim. Bir sigorta şirketi diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 15 Ekim 2021; 16:35:20 >
  • balomer kullanıcısına yanıt

Kuruma göre değişir bu durum. Her işte olduğu gibi bu iştede bu durumu suistimal eden firmalar olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım dünyada en çok çalışmayı istediğim şirketlerden biri amazon. E ticaret kültürü olarak ülkemizdeki şirketler örnek almalı!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.