Şimdi Ara

Amazon artık Türkiye'ye ürün gönderiyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
6
Favori
63.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EXIST

quote:

Orijinalden alıntı: streamin

http://www.amazon.com/Sennheiser-HD-419-Headphones-Black/dp/B005N8W1MO/ref=sr_1_1?m=A3QWSZ44N8P3XH&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1384765022&sr=1-1&keywords=HD+419 buradan 47 + 40 dolar kargo ile alabiliyorsun .

türkiye fiyatından pahalıya geliyor böyle

Amazon.co.uk dan bakın fiyatlar £ olduğu için TL ye çevirince amerika da ki ne göre daha pahalı olabilir ama kargolar daha ucuz

• amazon.de türkiyeye ps4 gönderiyor mu?
    ben almayı denedim tam emin olmamakla beraber 345 euro fiyat çıkarıyor
    sipariş eden oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ineque -- 21 Kasım 2013; 10:50:37 >
  • ineque İ kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=79603295&mpage=31 bu konuyu takip edin dostum (cevap evet yolluyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ineque

amazon.de türkiyeye ps4 gönderiyor mu?
    ben almayı denedim tam emin olmamakla beraber 345 euro fiyat çıkarıyor
    sipariş eden oldu mu?

Dostum onlar yollar ama gümrükten geçer mi bilmem eğer geçerse işin kolay %20 vergi verip alırsın
  • Bence geçmesinde sorun olmaz ama vereceğin vergi + kargo + sorunlu olma riski yerine biraz daha bekleyip 1400 liraya alırsın Türkiyeden.
  • Troiler kullanıcısına yanıt
    dostum bahsettiğim başlıkta rahat 20 kişi amazon.de adresinden global express (import fee dahil yani ek vergi odemezsiniz) shipping seçeneği ile ps4 aldı ve ürünleri aralık sonu-ocak başı gibi kargolanacak

PS4 + Killzone: S.F. + 2. DS4 + Kamera mesela bu ürün 520 euro idi en son (tüm gümrük ve kargo ücretleri dahil siz sadece email atıyorsunuz istenen belgeleri) bu da 1420 tl falan yapıyor ki iyi bir fiyattır ve düşünülebilir.
  • Bugün amazon.comdan iki ayrı ürünü tek pakette sipariş vermek istedim. ürünlerden biri international shipping diğeri ise bu katagoride değil .en sondaki ödeme onayı istenen bölüme kadar hiçbir sorun oluşmadı, ne dersiniz, siparişi onaylarsam , daha sonra bir sorun olur mu. toplam değer 72 dolar.

ürünlerin birinin altında şöyle

"Ships in Certified Frustration-Free Packaging"

Eligible for FREE Shipping"

sayfanın üst kımında da şöyle bir yazı var:

"Important message

After shipment of a qualifying MP3 player or MP3 player accessory you will receive an email indicating that a $2 credit for Amazon MP3 has been applied to your account automatically. The offer is limited to one per customer. The credit may be used only for Amazon MP3 music available atwww.amazon.com. You must redeem your credit (in one or more transactions) for Amazon MP3 by January 31, 2014. Customers may only become eligible for the $2 MP3 offer during the May 9, 2013 to December 31, 2013 11:59 PM PST promotional period."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemil-mustafa -- 1 Aralık 2013; 15:32:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

Bugün amazon.comdan iki ayrı ürünü tek pakette sipariş vermek istedim. ürünlerden biri international shipping diğeri ise bu katagoride değil .en sondaki ödeme onayı istenen bölüme kadar hiçbir sorun oluşmadı, ne dersiniz, siparişi onaylarsam , daha sonra bir sorun olur mu. toplam değer 72 dolar.

ürünlerin birinin altında şöyle

"Ships in Certified Frustration-Free Packaging"

Eligible for FREE Shipping"

sayfanın üst kımında da şöyle bir yazı var:

"Important message

After shipment of a qualifying MP3 player or MP3 player accessory you will receive an email indicating that a $2 credit for Amazon MP3 has been applied to your account automatically. The offer is limited to one per customer. The credit may be used only for Amazon MP3 music available atwww.amazon.com. You must redeem your credit (in one or more transactions) for Amazon MP3 by January 31, 2014. Customers may only become eligible for the $2 MP3 offer during the May 9, 2013 to December 31, 2013 11:59 PM PST promotional period."

Cevaplandı

• merhaba,
    amazonglobal (amazon.com) ile diğer linkler örneğin amazon.co.uk (amazon ingiltere) veya amazon almanya,
    aynı anda aynı indirmleri mi yapıyor? yoksa birbirinden bağımsız indirimler mi uyguluyorlar?
  • bağımsız, zaten bakarsanız fiyatlar da bağımsız.
  • tamamen kendi ulusal gün ve zamanları icin indirim uyguluyorlar dostum ..beraber hareket etme gibi bir durum söz konusu değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil&mustafa

merhaba,
    amazonglobal (amazon.com) ile diğer linkler örneğin amazon.co.uk (amazon ingiltere) veya amazon almanya,
    aynı anda aynı indirmleri mi yapıyor? yoksa birbirinden bağımsız indirimler mi uyguluyorlar?

Bağımsız
    Zaten arkadaşlar söylemiş
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar,
  • Ya amazonda free shipping bile olsa Shipping&Handling den 15 dolara yakın bir para alıyorlar hep. Bu doğal mı? Yani yoksa ben mi bir şeyi eksik yapıyorum.
  • Troiler kullanıcısına yanıt
    o durum abd için site zaten abd sitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troiler

Ya amazonda free shipping bile olsa Shipping&Handling den 15 dolara yakın bir para alıyorlar hep. Bu doğal mı? Yani yoksa ben mi bir şeyi eksik yapıyorum.

Sadece ABD içi ve vergi aldıkları da oluyor.Onları görüntülemeden kesin karar vermeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

o durum abd için site zaten abd sitesi.

Mecbur ordan alcaz ama. Amazon.co.uk da sterlin yüzünden Türkiyedeki fiyatından pahalıya geliyor birçok şey.
  • Merhaba,
    Amazon dolar kurunu aşağıdaki gibi belirlemiş, site bu şekilde çeviriyor sanırım:

1 USD = 2.3577957486 TRY

Bunu nasıl değiştirebiliriz. Paypal daki gibi kuru kendi bankam belirlesin gibi bir seçenek var mı?

Amazon artık Türkiye'ye ürün gönderiyor
  • USD ile öderseniz bankanın kurundan ödersiniz.
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim,
    Para birimini USD olarak hangi aşamada ayarlıyoruz. "payment method" kısmında mı?
     Amazon artık Türkiye'ye ürün gönderiyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.