Şimdi Ara

Amazon 3 euro provizyon ücreti !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xcientist (2 mesaj) snakefatih (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> Amazon 3 euro provizyon ücreti !!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    270 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selamlar arkadaşlar amazon.com a uzun süredir üyeydim hiç alişverişim olmadi 1 martta bir ürünün idirime gireceğini öğrendim 1 hafta öncesinden pusuyattim adres kart vs bilgilerimi girdim kayit ettim siteye indirim başladiği an hizlica satin alayim diye yetişemedim malesef ürün 1 dakida içinde bitti neyse dedim bi dahaki sefere kart extreme baktim 3 euro çekmiş mail order diye ne alaka şimdi bişey almadik durduk yere 3 euro geçirmasyon yapti konu ile ilgili banka biz bilemeyiz diyor sinirlendim tabiki bu ücretin iadesini amazondan isteyeceğim nasil bir yol izlemeliyim yardimlarinizi bekliyorum bu arada amazon.com ingilice amazon De yada TR ile alakasi yoktur

• Yarbay
    13566 Mesaj
    hiçbirşey yapmana gerek yok sanırım 3 defa almaya çalıştın 3 euro almış. amazon.de benden de birkaç defa almıştı endişelenecek bişey yok ortalama 15 gün sonra iade eder. amazon.com bu şekil kesintisi yok. amazon.de bir acayip
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    siteye login olana kadar ürün bitti zaten satin al butonuna basamadim bile değişik bir durum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.