Şimdi Ara

Amazon 150₺ ve Üzeri Alışverişe 30₺ İndirim Kodu (mobil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
27
Favori
64.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler powerbank+kablo ihtiyacım vardı hazır indirimde iken tamamını kuponla hallettim.

• amazon için oran çok iyi tşk.

yalnız bir ayakkabı alayım dedim under armour vs neye el atsak yurtdışı 100 civarı kargosu var  

neler alalım  

• quote:

Orijinalden alıntı: fatalrhymex

Girdiğiniz promosyon kodu satın alma işleminizde kullanılamaz hatası veriyor bende nedense.

Alacağım ürünler amazon satıcı olan ve 150 TL üzeri, acaba yanlış olan şey nedir?

Bende de yanı uyarıyı verdi hocam anlayamadım.

• Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt

Powerbank olarak ne aldınız hocam?

• zipmaker kullanıcısına yanıt

Yeni m51 aldım onun için realme 18 watt olanı aldım, 1 tane çift taraflı type c baseus 2 tanede tek taraflı baseus ve ugreen aldım. 152 lira tutuyor bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zipmaker kullanıcısına yanıt

Ben de bu kabloyu önermiyorum. Sürekli bağlantı kopuyor hata veriyordu. Sonra acaba şarj soketinde mi sorun var dedim gittim kardeşimden orijinal olan kabloyu alıp denedim sorunsuz çalıştı. MFI olmayan kabloları satıyorlar sürekli iPhone hata veriyor. Erkenden de pili bitiriyor.

Kablonun kalitesi dışına bakarak ölçülmüyor nasıl olsa.

• Prime a özel ürünlerde düşmüyormuş. Ana konuda bir kişi yazmış.

Mobilden değil uygulama üzerinden alışveriş yapılacak.
    Satıcı amazon olacak.
    Ürünler prime a özel olmayacak. Prime üyesi olup olmadığınızın önemi yok.
    20 Aralık a kadar geçerli. Tek sefer hakkınız var.

Dün 128 lik ürün almıştım. Kargoya verilmiş. Teslim almayıp tekrar sipariş vermek en mantıklı olan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Amazon kalitesini bozmaya başladı.. iki adet sipariş verdim ikiside daha önce açılmış gibiydi.. pek güven vermiyor artık

Not: satıcı amazondu
  • Teşekkürler. İlla prime üyesi mi olmamız gerekiyor kodu kullanmak için

• Note 9 pro da dahi geçiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Dün 308 liraya aldığım ürünü bugün 341 liraya çıkarmış. Siparişi iptal edip tekrar alsam dahi 308 lira fiyatına düşmüyor.

hocam fiyatları birileri özellikle değiştirmiyor, tamamen talebe bağlı olarak inip çıkıyor fiyatlar.. zaten manuel olarak uğraşılacak iş değil yani.. uzun lafın kısası, takip ettiğiniz ürünün fiyatı yükseldiyse bir süre bekleyin yine düşecektir.. tabi satıcının amazon olması şartıyla!

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

Dün 308 liraya aldığım ürünü bugün 341 liraya çıkarmış. Siparişi iptal edip tekrar alsam dahi 308 lira fiyatına düşmüyor.

Büyük yamuk yapmışlar ben olsam bir daha asla sipariş vermem.

• Haylou t15 Bluetooth kulaklık aldım.133 e geldi.haber veren arkadaşa teşekkürler
  • mi scale 2 body composition tartı mı alsam bimden 80tlye çakmasını almıştım iade edip 150 tl mi bayılsam fikir verin arkadaşlar
  • Teşekkürler hocam kulaklık alacaktım iyi oldu :)
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle dolandırıcılar, başka bir açıklaması yok.
  • Stok azalınca otomatik fiyat yükseliyor gibi bi algoritma var deniyordu, ondan da yükselmiş olabilir.

• @CengizGurkan Elinize sağlık,teşekkürler.

• Paylaşım için teşekkürler hocam tam akıllı saat siparişi geçiyordum konuyu gördüm :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.