Şimdi Ara

Amazfit GTS (Derinlemesine İnceleme) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
4
Favori
3.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam merhaba. İnceleme için teşekkürler. Sms bildirimi gösteriyor mu. WhatsApp açtım ayarlardan ama sms i bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Ben de sen söyleyince baktım. Bulamadım 🤷‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Krizalit_ kullanıcısına yanıt
    Ya olsa da sıkıntılı. İl gelen mesajı gösteriyor sonrakileri değil biliyorsun. Basit bi güncelleme ile yapılacak şeyi düzeltmemeleri cidden saçma

• malitoprak91 M kullanıcısına yanıt
    Amazfit GTS (Derinlemesine İnceleme) Amazfit GTS (Derinlemesine İnceleme)

Buldum

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim

• Bu saatte her watch face kendi özel aod tasarımına sahip mi yoksa hepsi aynı mı?
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    İki farklı aod var. Bir dijital bir analog. Bunlardan birini seçiyorsunuz

Anladım, youtube inceleem videolarında saat çok fazla kasıyor bildiğin 10 fps de çalışıyor bazı menü geçişleri bu sorun hala mevcut mu?
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    yeni güncelleme ile daha iyi oldu dostum,yağ gibi akan menü olduğun da saat in şarjı 1 gün gidecektir, ne kadar kuvvetli işlemci o kadar deli gibi enerji demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

yeni güncelleme ile daha iyi oldu dostum,yağ gibi akan menü olduğun da saat in şarjı 1 gün gidecektir, ne kadar kuvvetli işlemci o kadar deli gibi enerji demektir
    Hocam öyle diyorsun da 800 liralık saatin bimde satılan 50 liralık saatler gibi kasması kabul edilemez son güncellemeyle daha iyi olduysa tekrar bakayım videolarına almayı düşündüğüm bir saat.

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Hocam son güncelleme dedigin ne zaman geldi

• otomatik aktivite algılama yapıyor mu bu saat.

• saMetallica kullanıcısına yanıt
    Hayır yapamıyor..

• Hocam teşekkürler öncelikle baya detaylı güzel bir inceleme olmuş ben de almayı düşünüyorum max 900 bütçem var bu saatin tasarımı olsun pili olsun istediğim özellikler de sadece şu iki şey biraz kafamı karıştırdı menülerde kasma okudum yorumları güncellemeyle biraz daha iyi oldu bu benşm için o kadar önemli sorun değil mi band 4 kullanıyorum bildirim bakımından sorun yaşar mıyım sonraki mesajlar gözükmüyormuş mesela çözümü var mıdır veya sorun hala devam ediyor mu bir de son olarak ekranı kolay çiziliyor demişler koruyucu vs kullanıyor musun uzun oldu ama teşekkür ederim şimdiden :)

• Mükemmel bir inceleme olmuş. Elinize sağlık. GTS 2'ye geçmeyi düşünüyor musunuz?

• can kayadelen C kullanıcısına yanıt
    Bildirimlerle ilgili değişen bir şey yok. İncelemede yazdığım gibi üst üste gelen bildirimlerde bildirimleri sayısını gösteriyor ama içeriğini göstermiyor. Ekran yapısı gere dışa doğru tasarladığı için çizilmeye müsait bende de bir kaç çizik oluştu ki dikkat de ediyorum. Ekran koruyucu kullanmıyor bi iki tane denedim ama performans alamadım. Saçma sapan duruyorlar. Menü geçişleri galaxy serisi ya da apple watch gibi akıcı değil ama beni rahatsız etmiyor. Güncellemeler biraz daha toparlandı ama..

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Hayr geçmeyi düşünmüyorum. Maalesef işlemci ve sistem değişikliği nedeniyle pil süresi 2-3 güne düşmüş. Bu sürelerde pil ile saat kullanmak istemiyorum. Nabız, uyku, gps takibini sağlıklı ve uzun şekilde yapabilmek için en az 7 gün giden bir pile ihtiyacım var

• quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Bildirimlerle ilgili değişen bir şey yok. İncelemede yazdığım gibi üst üste gelen bildirimlerde bildirimleri sayısını gösteriyor ama içeriğini göstermiyor. Ekran yapısı gere dışa doğru tasarladığı için çizilmeye müsait bende de bir kaç çizik oluştu ki dikkat de ediyorum. Ekran koruyucu kullanmıyor bi iki tane denedim ama performans alamadım. Saçma sapan duruyorlar. Menü geçişleri galaxy serisi ya da apple watch gibi akıcı değil ama beni rahatsız etmiyor. Güncellemeler biraz daha toparlandı ama..

Teşekkür ederim cevabın için hala aklım kaldı bu saatte evet 900 tl ama tasarım olarak hem apple watch a benziyor hoş duruyor konuşma vs özelliği olmasa da sorun değil ama bana 900 veriyorsan biraz daha koy honor magic watch 2 al dediler 1200 tl falan ikinci el buldum 800 e ama xiaomi telefon kullandığım için apk falan indircekmişim galiba uygulaması için bir de pek arayüzler hitap etmiyormuş kısıtlıymış yani tabi konuşma özelliği hoparlör de var bilemedim kararsız kaldım

• Güzel inceleme için teşekkürler. Şu anda GTS VE GTS2 Mini arasında kaldım. Sizce fiyat performans olarak hangisini almak daha mantıklı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JokeBoxHero_ -- 30 Haziran 2021; 20:40:26 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.