Şimdi Ara

Amazfit GTS (Derinlemesine İnceleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
4
Favori
2.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 2 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • _Krizalit_ (19 mesaj) ertank07 (13 mesaj) yurtbeyi (3 mesaj) Grkwnxs (3 mesaj) malitoprak91 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj) Mobil (21 mesaj) Uygulama (26 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Amazfit GTS (Derinlemesine İnceleme)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    142 Mesaj
    Hocam merhaba. İnceleme için teşekkürler. Sms bildirimi gösteriyor mu. WhatsApp açtım ayarlardan ama sms i bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben de sen söyleyince baktım. Bulamadım 🤷‍🤷

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    malitoprak91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    142 Mesaj

Ya olsa da sıkıntılı. İl gelen mesajı gösteriyor sonrakileri değil biliyorsun. Basit bi güncelleme ile yapılacak şeyi düzeltmemeleri cidden saçma

|
    |
    _Krizalit_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Buldum

|
    |
    malitoprak91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    142 Mesaj

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim

|
    |
  • Yarbay
    3220 Mesaj
    Bu saatte her watch face kendi özel aod tasarımına sahip mi yoksa hepsi aynı mı?

İki farklı aod var. Bir dijital bir analog. Bunlardan birini seçiyorsunuz

|
    |
    Grkwnxs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3220 Mesaj

Anladım, youtube inceleem videolarında saat çok fazla kasıyor bildiğin 10 fps de çalışıyor bazı menü geçişleri bu sorun hala mevcut mu?
    |
    |

yeni güncelleme ile daha iyi oldu dostum,yağ gibi akan menü olduğun da saat in şarjı 1 gün gidecektir, ne kadar kuvvetli işlemci o kadar deli gibi enerji demektir
    |
    |
    Grkwnxs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ertank07

yeni güncelleme ile daha iyi oldu dostum,yağ gibi akan menü olduğun da saat in şarjı 1 gün gidecektir, ne kadar kuvvetli işlemci o kadar deli gibi enerji demektir
    Hocam öyle diyorsun da 800 liralık saatin bimde satılan 50 liralık saatler gibi kasması kabul edilemez son güncellemeyle daha iyi olduysa tekrar bakayım videolarına almayı düşündüğüm bir saat.

|
    |

Hocam son güncelleme dedigin ne zaman geldi

|
    |
    ertank07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    224 Mesaj

otomatik aktivite algılama yapıyor mu bu saat.

// AMD RYZEN 5 3600X // ASUS ROG STRİX X570-E GAMİNG MB // G.SKİLL 2X8 GB 3600MHZ DDR4 RAM// MSİ ARMOR GTX 1070 8GB OC //CRUCIAL MX500 500GB SSD // WD CAVİAR GREEN 1.5TB // CORSAİR RM750 80+ GOLD PSU // CM MASTERCASE PRO 5 KASA // AKASA VENOM VOODOO KULE TİP SOĞUTUCU // LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM // LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM // // LOGİTECH G502 PROTEUS SPECTRUM //// LG 27GN950-B 27 inç 4K IPS 1MS GAMING MONITOR
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayır yapamıyor..

|
    |
    saMetallica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Hocam teşekkürler öncelikle baya detaylı güzel bir inceleme olmuş ben de almayı düşünüyorum max 900 bütçem var bu saatin tasarımı olsun pili olsun istediğim özellikler de sadece şu iki şey biraz kafamı karıştırdı menülerde kasma okudum yorumları güncellemeyle biraz daha iyi oldu bu benşm için o kadar önemli sorun değil mi band 4 kullanıyorum bildirim bakımından sorun yaşar mıyım sonraki mesajlar gözükmüyormuş mesela çözümü var mıdır veya sorun hala devam ediyor mu bir de son olarak ekranı kolay çiziliyor demişler koruyucu vs kullanıyor musun uzun oldu ama teşekkür ederim şimdiden :)

Mükemmel bir inceleme olmuş. Elinize sağlık. GTS 2'ye geçmeyi düşünüyor musunuz?

Konu Sahibine Özel

Bildirimlerle ilgili değişen bir şey yok. İncelemede yazdığım gibi üst üste gelen bildirimlerde bildirimleri sayısını gösteriyor ama içeriğini göstermiyor. Ekran yapısı gere dışa doğru tasarladığı için çizilmeye müsait bende de bir kaç çizik oluştu ki dikkat de ediyorum. Ekran koruyucu kullanmıyor bi iki tane denedim ama performans alamadım. Saçma sapan duruyorlar. Menü geçişleri galaxy serisi ya da apple watch gibi akıcı değil ama beni rahatsız etmiyor. Güncellemeler biraz daha toparlandı ama..

|
    |
    can kayadelen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1557 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hayr geçmeyi düşünmüyorum. Maalesef işlemci ve sistem değişikliği nedeniyle pil süresi 2-3 güne düşmüş. Bu sürelerde pil ile saat kullanmak istemiyorum. Nabız, uyku, gps takibini sağlıklı ve uzun şekilde yapabilmek için en az 7 gün giden bir pile ihtiyacım var

|
    |
    LGatakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    55 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Krizalit_

Bildirimlerle ilgili değişen bir şey yok. İncelemede yazdığım gibi üst üste gelen bildirimlerde bildirimleri sayısını gösteriyor ama içeriğini göstermiyor. Ekran yapısı gere dışa doğru tasarladığı için çizilmeye müsait bende de bir kaç çizik oluştu ki dikkat de ediyorum. Ekran koruyucu kullanmıyor bi iki tane denedim ama performans alamadım. Saçma sapan duruyorlar. Menü geçişleri galaxy serisi ya da apple watch gibi akıcı değil ama beni rahatsız etmiyor. Güncellemeler biraz daha toparlandı ama..

Teşekkür ederim cevabın için hala aklım kaldı bu saatte evet 900 tl ama tasarım olarak hem apple watch a benziyor hoş duruyor konuşma vs özelliği olmasa da sorun değil ama bana 900 veriyorsan biraz daha koy honor magic watch 2 al dediler 1200 tl falan ikinci el buldum 800 e ama xiaomi telefon kullandığım için apk falan indircekmişim galiba uygulaması için bir de pek arayüzler hitap etmiyormuş kısıtlıymış yani tabi konuşma özelliği hoparlör de var bilemedim kararsız kaldım

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Canlı Tv izle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,312
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.