Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
77
Favori
171.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saati uzun zamandır güncellemiyordum azönce telefona bağlayıp (iPhone) güncelledim ama saat dili ispanyolca oldu ..nasıl düzeltebilirim? telefon dili türkçe yazılımda türkçe.. ilginç bir durum.. başına gelip çözebilen varsa mesajımı alıntılayıp cevaplayabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailblazer kullanıcısına yanıt
    başka bir telefona bağlamayı deneyin hocam
  • Notify de uyku hesaplama problemi yaşayan var mı? Bende birkaç gün düzgün çalışıyor sonra uyku hesaplamıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi fit uygulaması çok fazla şarj yiyor
    Sizde durumlar nasıl

• oktayy82 kullanıcısına yanıt
    hocam ben de yarın aranıza katılıcam, kargoyu bekliyorum.şarj yiyor derken ortalama kullanım süreniz nedir? Birde Türkçe karakter sorunu bitti değil mi Türkçe desteği gelmişti yanılmıyorsam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayış alabileceğimiz yer var mı?
    Bana pahalı geldi internetdekiler.

• arkadaşlar merhaba 1 sene önce almış olduğum amazfit bip saatin dokunmatik ekranı durduk yere yuvasından çıktı .Bastırıp yapışmasını sağlamaya çalışmama rağmen ekran alt kasa üzerinde durmuyor.Başına benzer olay gelen oldumu . Hepsiburada aldığım ürün için 2 günü geçmiş olmasına rağmen henüz bir cevap alamadım. servis yeri konusunda .
  • ozgurgonendir O kullanıcısına yanıt
    Benimki de oyle oldu. Farketmedim ve su aldi. Pirincte beklettim. Servise gonderdim yapmadilar. Bende japon yapistiricisiyla yapistirdim. Cihaz calisiyor. Ekran daki goruntu donuyor. Dugmeye basinca goruntu normale donuyor. Sarji 10 gun gidiyor.

• Amazfit siyah. Dün aldım. İzmir'den global version. Sorunsuz çalışıyor.

• Arkadaşlar dün saat kendini otomatik güncelledi ve dili ispanyolcaya döndü yardımcı olabilecek varmı

• Selamlar herkese benimde bugün kargom geldi ve aranıza katıldım. Fakat bir sorunum var saat sadece aramaları ve SMS leri gösteriyor bildirim olarak.
    Ne whatsapp ne instagram hiçbirinden bildirim gelmiyor. Yardımcı olabilecek var mı konu hakkında ? teşekkürler şimdiden.
  • Evil Clown kullanıcısına yanıt
    Mi fit'te en sağa geçin. Uygulama uyarıları kısmından bildirim görmek istediğiniz uygulamaları seçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Mi fit'te en sağa geçin. Uygulama uyarıları kısmından bildirim görmek istediğiniz uygulamaları seçin.
    Hocam teşekkür ederim ayarladım. İyi forumlar herkese.
  • Arkadaşlar dün saat otomatik güncelledi ve saatin dili değişti.nasıl türkçe yapabilirim dilini.

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

• Arkadaşlar ben hava durumunu göremiyorum, hata veriyor bir süredir. Sizde de var mı bu sorun

• S1L3NTH4CK3R S kullanıcısına yanıt
    Gps iniz kapalıysa telefonda onu tekrar açın.

• Benim Amazfit Bip im de yeni.
    Türkçe font var, güzel ama çok küçük.

İçinizde Türkçe büyük font bulup yükleyebilen var mı?

Başka diller için olduğunu duydum, yükleme sorun değil ama font dosyası gerekli bana...

Bilen varsa şimdiden teşekkürler..
  • sas_sas kullanıcısına yanıt
    G playden amazfip bip & cor watch uygulamasını kurun sol panelden Türk bayrağını seçin Türkçe bir sürü tema var dilediğinizi kurun.

Bende saati yeni almama rağmen konudakiler pili bitmiş robot gibi sessizliğe bürünmüş maalesef kendim araştırıp buluyorum.

• @Saiki çok haklısın..

Aradığım Kalı yani kolay okunur font dosyasını Kendim buldum ve Notify & Fitness for Amazfit (OneZeroBit) programı kurup yüklettim.
    Harika oldu..

BOLD_v6.10_9.ft.zip

https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4780720&d=1561174185

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sas_sas -- 1 Temmuz 2019; 18:14:44 >
  • Bende Türkçe versiyon turuncu ile bugün aranıza katıldım. Pil konusunda kullanip göreceğiz onun dışında fonksiyonlar ve işlevsellik çok çok iyi tek sıkıntım ekran çok soluk güneş altına çıkmadıkça canlı görüntü almak zor, hayal kırıklığı oldu biraz ama yapacak birşey yok sanırım parlaklık en yüksek ayarda.

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.