Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
77
Favori
171.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar bu cihaz ile saati kullananın konumunu takip edebiliyor muyuz çocuk kullanacak
    Teşekkürler.
    Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anka4545 kullanıcısına yanıt
    Hayır.

• Teşekkürler
    Sağolun.

• Merhaba arkadaşlar,
    Dün akşam saatti şarj bıraktım sabah aldığımda aşağıdaki resimdeki gibi oldu. Şuan Bluetooth bağlanıyor da kapanmıyor da.
    Ne yapmam gerekiyor.
    Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BozgunKing -- 13 Haziran 2019; 10:14:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BozgunKing

Merhaba arkadaşlar,
    Dün akşam saatti şarj bıraktım sabah aldığımda aşağıdaki resimdeki gibi oldu. Şuan Bluetooth bağlanıyor da kapanmıyor da.
    Ne yapmam gerekiyor.
    resmi mi fit uygulamasını yukle telefonuna saat bağlı değil , bağlanır güncellenmesini bekle .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacvokem -- 13 Haziran 2019; 15:54:26 >
  • Bende son birkaç gündür uyku verisi yok diyor notify de hesaplamıyor. Bunun bir çözümü var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

Arkadaşlar bir haftadır falan hava durumu bilgileri güncellenmiyor saatte. Mi fit uygulamasını açıp ayarlardan konumu açıp kapatmam gerekiyor. Eskiden mi fit uygulaması açık değilken bile hava durumu ve sıcaklıklar güncelleniyordu, şimdi noldu anlamadım. Bu sorunu yaşayan var mı son zamanlarda?
    1 haftadır benim de aynı durumda

• Saat kendi kendine kapanmıştı açığım direk bağlandı ve güncelleme aldı. Şu an saat menü Türkçe oldu.

• Merhaba arkadaşlar, Cihazı tavsiye eder misiniz?

Cihazda bildirimlerde ki Türkçe karakter sorunu devam ediyor mu?

Arayan kimligini gösteriyor mu?

Hangi uygulamalar için sorunsuz bildirimleri görebiliyoruz? Şimdiden teşekkürler.

• Cihazı 1 senedir kullanıyorum normalde 30 gün giderdi şarjı, update geldikten sonra bu hale geldi daha şarj etmedim o zamandan beri.

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    Saat ekraninda degisiklik yaptiniz mi guncelleme oncesinde? Zira daha once saniye gosteren arayuz kullaniyordum, o zaman 12-13 gunde %2'ye dusuyordu, Saniye olmayan arayuze gectikten sonra 29 oldu ve %44 su anda sarj orani, bu hizla bende sanirim 50-55 gunu gorecegim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProduceR.

Merhaba arkadaşlar, Cihazı tavsiye eder misiniz?

Cihazda bildirimlerde ki Türkçe karakter sorunu devam ediyor mu?

Arayan kimligini gösteriyor mu?

Hangi uygulamalar için sorunsuz bildirimleri görebiliyoruz? Şimdiden teşekkürler.
    Cihazı tavsiye ederim çok başarılı
    Türkçe karakter destekliyor cihaz
    Arayan kimliği gösteriyor
    Aklınıza gelen çoğu uygulamada bildirim sorunu yaşamadım

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, beyaz olanını bulamıyorum bulursam sipariş geçmeyi düşünüyorum. Fakat koruyucu kapak ve kordonu sonradan değiştirip tamamen beyaz yapabilirim sanırım değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProduceR.

Çok teşekkürler, beyaz olanını bulamıyorum bulursam sipariş geçmeyi düşünüyorum. Fakat koruyucu kapak ve kordonu sonradan değiştirip tamamen beyaz yapabilirim sanırım değil mi?
    Ben de siyah olarak bulamadım letgoda beyaz buldum iyi ki de beyaz almışım hafif grimsi hoş bir rengi var komple beyaz yapmak sanırım çok mümkün olmaz

• Ekranın çözünürlüğü çok düşük, internetten görmeden alacaksanız buna dikkat edin. Çoğu arayüz oyuncak gibi duruyor bu sebeple. 1 yıldır alışamadım. Bir akıllı saatte gördüğüm açık ara en kötü ekran çözünürlüğüne sahip.

• tataristan T kullanıcısına yanıt
    Çok uzun zamandır Notifyden bulduğum bir ekranı kullanıyorum hocam
  • RisusSardonicus kullanıcısına yanıt
    Net gözükür halde bir foto yükleyebilir misiniz çözünürlüğü anlamak adına?

• quote:

Orijinalden alıntı: RisusSardonicus

Ekranın çözünürlüğü çok düşük, internetten görmeden alacaksanız buna dikkat edin. Çoğu arayüz oyuncak gibi duruyor bu sebeple. 1 yıldır alışamadım. Bir akıllı saatte gördüğüm açık ara en kötü ekran çözünürlüğüne sahip.
    haklısınız hocam ancak cihazın amacı da bu değil ki bir akıllı saat bile denilemez ekranı saat boyutlarında bildirimleri gösteren bileklik diyebiliriz ki fiyatı göz önüne alınınca sunduğu özellikler bence tercih etmek için yeterli
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz, benim cihazi satin alma amacim sadece saniye gostermesi, gece uykusunu hesaplamasi ve adim sayimasi. Antrenman yaparken dinlenme suresini gormek icin saniye ihtiyaci duyuyorum ve antrenman suresinde ara yuzu saniyeli olana ceviriyorum. Diger zamanlarda bana ne telefondan bildirim, ne tansiyon olcmesi ne de baska bir ozelligi lazim degil. Daha detayli bir urun isteseydim sanirim Apple veya Samsung urunlerine yonlenirdim.
  • Çözünürlük yüzünden uzun pil ömrü var zaten. 2 ay üzerine tekrar şarja taktım bugün. Arada bt açıp güncellemelerini yaptım. Bt kapalı şeklinde 2 ay gitti şarjı.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.