Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
77
Favori
171.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu arayüze hava durumu nun altına yazı ile de hava durumu nasıl eklenir?

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=10807

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de siyah renkle aranıza katıldım. Harika bir saatmiş notify&fitness' la tabi. gearbestten 288 tl ye 9 kasımda almıştım 24 aralıkta geldi. Ancak artık böyle bir fırsat bulunmuyor. hayatımda verdiğim en güzel 288 tl diyebilirim. Almak isteyenler fiyatı 300-350 bandında olsa bile kaçırmasın derim. İyi forumlar.
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Hava durumu resimlerinin tamamini resim duzenleyici bir programla tekrar duzenlemek gerek. Yazi ekleyip tekrar kaydetmek gerekiyor

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Hocam bin uzantılı dosyayı açtığımızda resimlere ulaşıp editleyebiliyor muyuz?

Dogrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

Dogrudur.
    Hocam hangi programı önerirsiniz bin uzantılı dosyayı açmak için?

https://bitbucket.org/valeronm/amazfitbiptools/downloads/

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam verdiğin değerli bilgiler için.

• arkadaşlar herkese merhaba mi band 3 kullanıyorum amazfit bip aldım ama kapalı kutu duruyor. mi band 3 aldığım hafta ekranı çizildi. bip de öyle olur diye kullanmak istemiyorum. 360tlye aldım çöp olsun çizilsin istemiyorum. birde bu ekranın kaliteli olmadığını söyleyen çok kişi var sizce ne yapmalıyım? geri satayım mı kullanayım mı?
  • Madem okadar beklettin kisa sure daha bekle bi ekran filmi al faydasini goreceksin. Ben filmi taktigim gun düşürdüm saati ince taslarin ustune dustu ekran ama sadece film zarar gördü

• Arkadaşlar merhaba

Saat yaklaşık 2 haftadır kullanmaktayım. Iphone 7 ile kullanıyorum. Sormak istediğim konu whatsapp bildirimleri açık olarak kullanmak istiyorum fakat titreşimi kapalı olsun istiyorum. Böyle bir özellik var mıdır acaba kendi uygulamasında bulamadım ek uygulama ile olabilir mi yardım ederseniz sevinirim

• Arkadaşlar, benim saate Alipay gelmiş, ayarlar sekmesi gitmiş. Güncelleme yaptığının da farkında degilim:) Hadi Alipay neyse de ayarlar sekmesi nereye kayboldu:))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tur1st kullanıcısına yanıt
    Mifit > Profil > Amazfit Bip > Ekran ayarları
    bölümünden gerekli düzeltme işlemini yapabilirsiniz.

Edit: Alipay normalde (gizli öğeler içinde) zaten mevcut. Siz bir şekilde görünür yapmışsınız anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 2 Ocak 2019; 21:25:31 >
  • merhaba arkadaşlar,
    almak isteyen olursa 2, 2.5 ay kadar önce aldığım saatimi satıyorum. hevesimi aldım sanırım, artık takmıyorum pek.
    üzerinde herhangi bir çizik veya saatte problem yok. düşünenler pm atabilir.
    teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgrgcr

Arkadaşlar merhaba

Saat yaklaşık 2 haftadır kullanmaktayım. Iphone 7 ile kullanıyorum. Sormak istediğim konu whatsapp bildirimleri açık olarak kullanmak istiyorum fakat titreşimi kapalı olsun istiyorum. Böyle bir özellik var mıdır acaba kendi uygulamasında bulamadım ek uygulama ile olabilir mi yardım ederseniz sevinirim
    Ana ekrandayken üst menüye gelip dnd modu açarsanız titreşim komple kapanır sadece whatsapp bildirimlerinde titreşim olmamasını istiyorsanız iphone da yapamazsınız büyük ihtimalle android de notify Fitness bunu yapabiliyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 3 Ocak 2019; 22:26:20 >
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi yapiyorum, kaydedilemedi diyor. Eleştirmeyi sonlandırdım, bir de öyle deneyeyim dedim. Öyle de olmadı sevdiğim ekran da gitti:(

• tur1st kullanıcısına yanıt
    Ne yaptınızda olmadı. Belirttiğim ayar noktasında Alipayı sağ taraftaki 3 çizgi bölümünden tutarak, gizli öğeler bölümüne alıp, ayarlar gizli bölümde ise onuda üst bölüme almanız yeterli olacaktır.

Eşleştirmeyi sonlandırmayı denemek sizin tercihiniz. O konu ile benim bir ilgim yok
  • tunc@y kullanıcısına yanıt
    Kendi uygulamasından yapamadım. Notify & fitness i indirdim. Onda yapabildim.

• exorcist26 E kullanıcısına yanıt
    Ben de amazfit bip almayı düşünüyorum. iPhone 8 kullanıyorum, endişem ise Türkçe karekter (ğ,ş,ö,ü) sorunu yaşayacak olmam... merak ettiğim önerdiğiniz çözüm yolu denenmiş midir? Başarılı oluyor mu? Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: a1korkmaz

Ben de amazfit bip almayı düşünüyorum. iPhone 8 kullanıyorum, endişem ise Türkçe karekter (ğ,ş,ö,ü) sorunu yaşayacak olmam... merak ettiğim önerdiğiniz çözüm yolu denenmiş midir? Başarılı oluyor mu? Teşekkür ederim
    iphone da türkçe karakter sorunu orijinal halinde var ancak çözümü var basit bir şekilde yapılıyor sadece emojiler görünmüyor diğer tüm yazılar vs hepsi türkçe şekilde bildirim görünebiliyor
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.