Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fenomenon Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
1.793
Cevap
101
Favori
127.970
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    516 Mesaj
    Mi band 3 e resmi olarak Türkçe dil gelmiş bip için birşey yok yine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Mi band 3 e resmi olarak Türkçe dil gelmiş bip için birşey yok yine
    mi band basit bir cihaz olmasına rağmen daha çok ilgi gösteriyor xiaomi firması acaba bizim model amazfit üretimi olduğu için mi pek üzerinde durmuyorlar hiç yenilik gelmiyor saate...

Valla bende anlamıyorum sözde xiaomi adına üretiliyor ama yazılım kısmında en kötü bu cihazlarda çalışıyor iphone kullanırken bildirim kısmında hiç sıkıntı çekmiyordum

|
    |
    bsliali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    342 Mesaj
    merhaba,https://amazfitwatchfaces.com/ bu sitedeki temaları saatime nasıl uygulayabilirim?
    |
    |
    Amazfit bip saatini bugün aldım ve notify & fitness uygulamasını da satın aldım. Uzun bir kurcalama sonunda iki adet sorunum var.

1-) Gelen aramada arayan kişiyi göstermiyor ve incoming call yazıyor. Ayarlardan açmama rağmen sonuç olumsuz. Arayanın adını göstermem için nasıl bi ayar yapmamız gerekiyor?

2-) Spotfy'da müzik değiştirmek için düğmeler sekmesinde gerekli ayarları yaptım fakat müzikler değişmiyor. Uygulma üzerinde her defasında tuşa bir kez daha basıl diyor. Basmama rağmen hiçbir şekilde müzik değişmiyor. Bu uygulamayı satın almamın asıl sebebi spotfy kontrolüydü ma henüz becerebil iş değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekersin -- 18 Aralık 2018; 18:44:58 >

Müzik değiştirme olayı çok stabil çalışmıyor. İsim konusunda da mi fiti sildikten sonra bende düzelmişti.

|
    |
    zekersin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Size üç sorum olacak:

1.Saatimizin ekranı için ekran koruyucu kullanıp memnun olan var mıdır? Varsa link paylaşabilir mi?

2. Bu linkteki ürün tam olarak ne işe yaramaktadır? Neyi korumaktadır? (https://tr.aliexpress.com/item/Yumu-ak-TPU-Koruma-Silikon-Tam-K-l-f-Kapak-I-in-Huami-Amazfit-Bip-Gen/32880232857.html?fbclid=IwAR3d7S7JXFt7ZyT8I8ZJ-AzZXsBbaxhwJZVSQpx8IJZLlxnSdYgEKkr9hps&af=137322&aff_platform=aaf&cpt=1545233750514&afref=&subid1=DPlnKr2ATnM&dp=250265bf7cfd5a1c0f39050db070af29&scm-url=1007.13338.112271.0&spm=2114.10010108.1000014.3.279e1e2aDAKTfv&cv=47843&pvid=eb5bf102-63f1-4675-962e-9b4b3296ce1b&mall_affr=pr3&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=5ffe455284db4e0a9188aae146b9ba45-1545233750514-06084-VnYZvQVf&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.112271.0&scm_id=1007.13338.112271.0&terminal_id=e671d2a44c6b4768bcf46f0cce7dcce6)

3. Saatte nabız takibi sürekli olarak açık ve nabız güncellemesi 1 dakikaya ayarlı. Uyku takibi de sürekli olarak açık. GPS ayarını açarak da koşu takibi yapıyorum. (Haftada 4 gün 90'ar dakika). Telefona sadace bluetooth ile günde 5 dakika bağlanıp uyku ve antrenman verilerimi inceliyorum. Şarjım 15 gün dayanıyor. Bu durum normal midir?

Şimdiden teşekkürler.link aliexpress

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cameldevesindedakiadam -- 19 Aralık 2018; 18:52:56 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    405 Mesaj
    Uyku takibi için alacağım aslında doğru veriler sunmuyor diye yabancı forumlarda yazılar var. Ne dersiniz kullanıcılar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

mi band 1s le biri sagda biri solda adim sayar farkli cikiyor. uykuya dalis zamani ayni uyanma zamanlari farkli

|
    |
    samsungr522tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

insan geçmişinin hasretçisi, geleceğinin özlemcisi, yaşadığı anın şikayetçisidir.
  • Yüzbaşı
    405 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

mi band 1s le biri sagda biri solda adim sayar farkli cikiyor. uykuya dalis zamani ayni uyanma zamanlari farkli
    Konu içinde yapışkanın gidip ortadan ikiye ayrılan fotoğraflar var..

ne güzel karar vermiştim şekili özellikleri iyi diye ama fonksiyonları doğru çalışmıyor. Ek olarak ip68 olmasına rağmen su geçiriyor basit şekilde..

Başka da piyasada hoşuma giden ürün yok. Apple watch a da o kadar para vermem kaldık öyle

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

Konu içinde yapışkanın gidip ortadan ikiye ayrılan fotoğraflar var..

ne güzel karar vermiştim şekili özellikleri iyi diye ama fonksiyonları doğru çalışmıyor. Ek olarak ip68 olmasına rağmen su geçiriyor basit şekilde..

Başka da piyasada hoşuma giden ürün yok. Apple watch a da o kadar para vermem kaldık öyle

Alıntıları Göster
    1000 üründe 2-3 tane ekranı ayrılması o ürünün kötü olduğu anlamına gelmiyor sanıyorum ? bu sorunu yaşayanların sayısı oldukça az tabi karar sizin ama bunlar almamak için bahane değil bana göre
    |
    |

• Çavuş
    74 Mesaj
    Saatimi nylon ve kırmızı kordon turuncu koruyucu ve jelatinle beraber 300e satmayı düşünüyorum.2 haftalık cihaz ilgilenenler pm lütfen.

• Yüzbaşı
    322 Mesaj
    Beyler yigenime akıllı saat alacağım. Bu saati kullanan arkadaşlar tavsiye edermisiniz

|
    |

Orijinalden alıntı: Twikownn

Saatimi nylon ve kırmızı kordon turuncu koruyucu ve jelatinle beraber 300e satmayı düşünüyorum.2 haftalık cihaz ilgilenenler pm lütfen.
    Yer neresi

Pm attım.

|
    |
    MyhM66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    538 Mesaj
    11/11 de n11'den aldığım bip saatimi elime geçer geçmez tam şarj etmiştim. az önce şarj durumuna bakayım dedim ve sonuç bu ;

Çoğunlukla telefonumla bağlı ve ilk günden beri bu arayüzü kullaniyorum ->https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=2602

Orijinalden alıntı: fatih8134

11/11 de n11'den aldığım bip saatimi elime geçer geçmez tam şarj etmiştim. az önce şarj durumuna bakayım dedim ve sonuç bu ;

Çoğunlukla telefonumla bağlı ve ilk günden beri bu arayüzü kullaniyorum ->https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=2602
    ee daha ne istiyorsun sonuç bu ekranda olan herşeyde açık :)https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=17339

Ana Sistem Intel i7 2600k 3400@4800 Mhz (1.28v) with NOCTUA NH-D14 | Ana Kart| Asus Maxımus IV Gene-Z/Gen3| 4*4 Gb Gskill Sniper Cl9 1600 Mhz DDR3 | Sapphire 1 Gb HD6850 | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD +|High Power 750Watt | Haf 912|Scythe Kaze Master Pro 5.25| SteelSeries 7H USB|LOGITECH - G9x GAMING LAZER MOUSE

• Yüzbaşı
    538 Mesaj

Evet hocam,pil süresi çok iyi anlamında paylaştım.almayi düşünen varsa akıllarinda soru işareti kalmasın.

|
    |
    gacvokem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mertolan

Pil seviye bilgilerini nereden bakılıyor iPhone mifit bende var
    |
    |

Ana Sistem Intel i7 2600k 3400@4800 Mhz (1.28v) with NOCTUA NH-D14 | Ana Kart| Asus Maxımus IV Gene-Z/Gen3| 4*4 Gb Gskill Sniper Cl9 1600 Mhz DDR3 | Sapphire 1 Gb HD6850 | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD +|High Power 750Watt | Haf 912|Scythe Kaze Master Pro 5.25| SteelSeries 7H USB|LOGITECH - G9x GAMING LAZER MOUSE
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
seo paketleri
Bey Azura
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.