Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
77
Favori
171.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnşallah istediğiniz kodu bulursunuz ama sanki biraz zor gibi.

Şu an bir çok sitede stok dahi yok.. yurtdışı dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaanim kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Cihaz çok tutunca fiyatlara vurdu. 40 dolara Black Friday'de satıldı şimdi 80 dolarlara gelmiş neredeyse.

Biraz kara borsa mantığı stok azaldıkça fiyat artırmış tüm siteler. Amazfit yeni partileri piyasaya sürsün piyasa rahatlasın tekrar 40-50 dolar civarına düşer. O zamana kadar 50 dolara bulmak biraz zor. Bence bu ortamda 60-65 dolara bulursanız alın gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SingPost'u nerden takip edebilirim?

• tur1st kullanıcısına yanıt
    http://track.4px.com
  • new_yorker N kullanıcısına yanıt
    Hocam alttaki guvenlik resmi acilmiyor kodu da giremiyorum

• tur1st kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı olmuyor problem nereden kaynaklandı anlayamadım bende. Bunu aslında şuradan da deneyebilirsiniz. Gearbestten aldıysanız ürün siparişleri sayfasında ilgili siparişin kargo bölümüne gelince SingPost yazısının üstüne tıklayınca burası açılıyordu bende ben oradan bulmuştum. Buradan da deneyebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bende amazfit bip yada pace almak istiyorum fakat bu ikisinin ekranları soluk olması dokunmatigin çok

Kötü olması nedeniyle kararsız kaldım. Ekran kapalı ortam larda baya soluk kalıyormuş keyif vermiyor diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşlar bende amazfit bip yada pace almak istiyorum fakat bu ikisinin ekranları soluk olması dokunmatigin çok

Kötü olması nedeniyle kararsız kaldım. Ekran kapalı ortam larda baya soluk kalıyormuş keyif vermiyor diyorlar.

Bunları sana kim dedi bilmiyorum ama iyi sallamış. ekran soluk değil o sürekli açık ekran dolayı öyle durmak zorunda ayrıca dokunmatiği ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım yaşayanı da görmedim.
    Sen bunları söyleyen arkadaşlarına şarj süresi olarak bu kadar verimli başka bir saat var mı sorar mısın? Şu güne kadar bu saati alıpta memnun olmayan az insan gördüm o beğenmeyenlerde apple watch vs aldı zaten ama o saatlerde de fiyat ve şarj süresi olarak amazfit bip ile kıyaslanamaz bile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Arkadaşlar bende amazfit bip yada pace almak istiyorum fakat bu ikisinin ekranları soluk olması dokunmatigin çok

Ekran lcd amoled ekranlara göre soluk tabiki baya fark var 24 saat açık ekran ve pil ömrü için bu gerekli dokunmatik konusunda ise bip de bir sorun yok sadece hava durumu bölümünde nadir de olsa bazen algılamıyor gibi

• Arkadaşların dediği gibi bende dokunmatik konusunda bir sıkıntı yaşamadım rahatlıkla algılıyor. Ekran konusuna gelirsek tabiki daha üst model saatlerle (gear, Apple Watch) arasında fark var. Bipin ekranı dediğiniz gibi bunların yanında soluk siyah renk ve diğer renkler soluk görünüyor ama bu solukluk beni rahatsız etmiyor. Diğer saatler aynen telefon ekranı gibi bu ise onlar gibi değil ama bu noktada tabi fiyat farkı ve bipin şarj süresi devreye giriyor.

• Bugüne kadar en çok beğendiğim Watch Face bu oldu :) Günleri Türkçe'ye çevirip yükledim tekrardan. Belirlediğiniz hedef adım sayınıza yaklaştıkça Falcon Heavy roketi yavaş yavaş kalkış yapmakta. Uzay, SpaceX, Elon Musk vb. konulara meraklı arkadaşlarında hoşuna gideceğine eminim. Buyurun link:https://amazfitwatchfaces.com/bip/view/?id=3877

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 7 Mart 2018; 18:0:0 >

• Arkadaşlar merhaba bu saati almayı düşünüyorum ben de, kafamdaki soruları sormak istiyorum.
    Saatin ekranı biraz küçük görünüyor kullanımda sıkıntı oluyor mu?
    iPhone ile uyumluluğu nasıl? Bildirimler görme, çağrıyı sessize alma vs ?

• sypros kullanıcısına yanıt
    değişik saat arayüzleri sayesinde size uygun arayüzü seçebilirsiniz

ben 2.5 numara yakın gözlüğü kullanıyorum ama büyük fontlu arayüz sayesinde sıkıntısız okuyorum

sadece bildirimleri okurken gözlük olmadığında biraz sıkıntı oluyor

custom saat arayüzleri ve modifiye yazılım yükleyebilme dışında iphone ile %100 uyumlu

gerekli tüm fonksiyonlar kullanılıyor

• https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html şuan 250tl görünüyor. %7 indirim kuponunu deneyince kuponu kabul ediyor ama fiyat da 280'e çıkıyor, zaten indirimde olduğu için mi acaba ? Öyleyse 250tl'ye alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sypros

https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html şuan 250tl görünüyor. %7 indirim kuponunu deneyince kuponu kabul ediyor ama fiyat da 280'e çıkıyor, zaten indirimde olduğu için mi acaba ? Öyleyse 250tl'ye alınır mı?

Biraz pahalı ben 4-5 ay önce 220 liraya almıştım 200 lira civarına da alanlar var 20-30 lira için beklemek istemiyorsanız alabilirsiniz ya da forumdaki gearbest yetkilisine bir danışın.

Bu arada uzun zamandır saate güncelleme gelmedi Çin de ki bayram bitmesine rağmen bu cuma da boş geçildi. Belki büyük bir güncelleme geleceği için bekletiyorlar olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

https://tr.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html şuan 250tl görünüyor. %7 indirim kuponunu deneyince kuponu kabul ediyor ama fiyat da 280'e çıkıyor, zaten indirimde olduğu için mi acaba ? Öyleyse 250tl'ye alınır mı?

Biraz pahalı ben 4-5 ay önce 220 liraya almıştım 200 lira civarına da alanlar var 20-30 lira için beklemek istemiyorsanız alabilirsiniz ya da forumdaki gearbest yetkilisine bir danışın.

Bu arada uzun zamandır saate güncelleme gelmedi Çin de ki bayram bitmesine rağmen bu cuma da boş geçildi. Belki büyük bir güncelleme geleceği için bekletiyorlar olabilir.

bir de şunu sormak istiyorum. always on display kapatılabiliyor mu? sadece kolumu çevirdiğimde ekran açılsa mesela?

• sypros kullanıcısına yanıt
    Hocam neden böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorsunuz bence asıl soru bu olmalı Ekranı sürekli açık kalmasına rağmen bir ay şarzı gidiyor. Hani şarj süresi az olsa kapatalım diye düşünseniz neyse.

Bu özellik için insanlar can atıyor siz nasıl kapatırım diye soruyorsunuz, güldüm doğrusu

Böyle bir şeye ihtiyaç duyuyorsanız bence bu cihaz size göre değil, başka akıllı saatlere bakın. Bu cihazın ana olayı 7-24 ekranı açık kalması ve şarjının bir ay gitmesi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

quote:

bir de şunu sormak istiyorum. always on display kapatılabiliyor mu? sadece kolumu çevirdiğimde ekran açılsa mesela?

Ekran ışığını dediğiniz açıp kapatabilirsiniz ama ekran sürekli açık kalıyor

• Watchfacelerin editlendiği veya oluşturulduğu bir program var mı?

• Hepsiburada satmaya başlamış galiba

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.