Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.068
Cevap
77
Favori
171.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce kordon ve koruyucu kapak siparişimi verdim bende.

Koruyucu kapak (2 tane alırsanız 7.30 dolara geliyor takipli kargo dahil) :https://tr.aliexpress.com/item/SIKAI-Case-For-Xiaomi-Huami-Amazfit-Watch-Accessories-PC-Case-For-Huami-Smart-Sports-Watch-Protective/32831950010.html

Koruyucu kapağı mutlaka Sikai denen markadan alın arkadaşlar. Diğer markalar komple plastik, oyuncak gibi gösteriyorlar saati ama Sikai'nin üst kısmı rubber dedikleri silgimsi malzeme ile kaplanmış çok daha kaliteli.

Kordon
    :https://tr.aliexpress.com/item/Xiaomi-Amazfit-Ak-ll-Saat-Kay-G-kku-a-Ve-Totem-Serisi-Renkler-Gen-lik-Edition/32839742547.html

Kordon biraz pahalı orijinal Amazfit diye ama siparişlerim geldiğinde şu görüntüyü almayı umuyorum ;

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar KulübüXiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü
    Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    güzel görünüyorlar

şimdiden hayırlı olsun
  • Gearbestten aldığım Amazfit Bip bugün 12. gününde elime geçti. Singpost ile baya hızlı bir şekilde ulaştı. Ürünün kurulumunu yaptım ve herhangi bir sorun yok. Zaten daha önce bir çok video izleyip yazı okuduğum için ne ile karşılaşacağımı biliyordum. Yalnız Türkçe karakter desteğinde ilginç bir detay dikkatimi çekti. WhatsApp ve gelen arama bildiriminde Türkçe karakterler ? olarak görünüyor ama gelen aramada Ö (büyük ö) harfinde sorun yok. Bu harf için saat doğru gösterim yapıyor. Bu gibi bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • new_yorker N kullanıcısına yanıt
    Belikde font dosyasını yükleyip kalanını yapmamışlardır. Yazılımcılar tatilden dönsünler 21'inde kısa sürede Türkçe'ye kavuşuruz inşallah

Hocam güle güle kullanın, darısı bize. Siz tam zamanında almışsınız. Tatil olunca bizimkiler kargoya bile verilmedi. Bekliyoruz öyle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Belikde font dosyasını yükleyip kalanını yapmamışlardır. Yazılımcılar tatilden dönsünler 21'inde kısa sürede Türkçe'ye kavuşuruz inşallah

Hocam güle güle kullanın, darısı bize. Siz tam zamanında almışsınız. Tatil olunca bizimkiler kargoya bile verilmedi. Bekliyoruz öyle...

Şimdi bir kez daha tüm Türkçe karakterler için baktım. Ç, Ö ve Ü görünüyor diğer harfler görünmüyor ekranda. Umarım dediğiniz gibi olur :)
    Teşekkürler dediğiniz gibi benim gerçekten iyi denk gelmiş. Umarım sizinkilerde kısa sürede gümrüğe takılmadan elinize geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi new_yorker -- 17 Şubat 2018; 20:7:34 >

Bende sizin gibi beklemedeyim..satın aldığınız bir şeyin kargoya verilmesi için beklemek ne zormuş yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 17 Şubat 2018; 20:43:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaanim kullanıcısına yanıt
    Sormayın hocam. Çin'den kargo beklemek zaten eziyetti biz birde kargoya verilmesini bekliyoruz bu Çin yeni yıl tatili yüzünden
  • Güzel konu, tam destek

Bende alsam mı almasam mı kararsızım şu an, saat almaktan bıktım ancak hastalık boyutunda
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Sizi burada görmek güzel

Hocam temel akıllı saat fonksiyonlarının hepsine sahip ve buna ek olarak şarj süresinin en kötü ihtimalle 20-25 gün olması en alınabilir saat yapıyor bence Bip'i Saat elime ulaşır ulaşmaz hem bu konu için hemde kendi amatör YouTube kanalım için oldukça kapsamlı bir inceleme videosu hazırlayacağım hayırlısıyla. Türkiye'den almak isteyenler için yararlı olacağını umuyorum, videonun hazırlıklarına başladım bile
    O zaman en kısa zamanda teslim edilmesi dileğiyle.

Herkes güzel günlerde kullansın, iyi forumlar dilerim
  • Benim sipariş henüz kargoya verilmedi..ama ekran koruması , koruyucu çerçeve, kordon u şimdiden aldım..

Elimde 2 tane daha akıllı bileklik var ama beklemek zor yahu 😁

• kaanim kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran koruyucu, kordon, kapak olarak ne tercih ettiniz? Ben de sipariş verdim kordon ve kapakkapak ama ekran koruyucu almadım lazım olmaz diye.

Sonradan uyku takibi ve alarm için yatarken de takmak gerektiği aklıma geldi. Ekran koruyucu vs. alacağım bir paket daha yapıp.

Şu delikli kordonlardan mı aldınız siz acaba? Onlar kolun hava alması için iyi olur mu diye düşünüyorum, sonuçta 7/24 takılacak bir cihaz...

• Hocam ben işim dolasiyla mecbur koruma yapmak durumundayım..

Ekran koruyucu olarak

HANGRUI 3 Adet/grup TPU Ekran Koruyucusu için Yumuşak Filmi Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Akıllı İzle Patlamaya geçirmez filmler

http://s.aliexpress.com/ieumArqU?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

Koruyucu olarak

Xiaomi Huami Amazfit İzle Aksesuarları Için PC Durumda Için SIKAI Huami Amazfit Bip Bit Gençlik Baskı (Pace Lite) koruyucu Kılıf

http://s.aliexpress.com/EVzYryya?fromSns=Copy to Clipboard

KoXiaomi Için HANGRUI Silikon Kayış Watchband Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Gençlik Akıllı İzle Kayış Bilezik bilekliği Yerine

http://s.aliexpress.com/BNjym2qq?fromSns=Copy to Clipboard

• Şu an kullandığım bileklik ve kordonu

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 18 Şubat 2018; 21:37:39 >
  • bu delikli kordonlar benim de dikkatimi çekiyor

biri getirsede uygun fiyata satsa diye bekliyorum

çinden uzun süre kargo beklemek bana göre değil
  • Ben delikli olanlardan aldım hatta elimde var kullanmadım. Beklediğim gibi çıkmadı orjinal kayışla devam ediyorum
  • Bu saate göğüs bandı bağlanma özelliği gelmeli bluetooth ile
  • Kayışlar arasında kalite farkı var demekki...ben memnunum...

• Bu saati gearbest den alınca gümrük ödüyormuyuz? Evet ise ne kadar gümrük vergisi çıkıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.