Şimdi Ara

amatör denizci belgesi istanbul ya da tekirdağ'da nasıl alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 gün 13 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serkanakpinar (1 mesaj) Jeremy Klakson (1 mesaj) aktassa (1 mesaj) phazedllon (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Denizcilik >> amatör denizci belgesi istanbul ya da tekirdağ'da nasıl alabilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9329 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

https://adbs.uab.gov.tr/giris sitesinden sınava başvuru yapmak istedim ama listede istanbul veya tekirdağ yok. eskiden vardı ama başvurmamıştım. izmir, ordu filan var. pandemi yüzünden mi bu şehirlerde sınav yok? ne zaman açılır acaba?

bir de bu belgeyi almak istememin sebebi tekirdağ'da 4.75 metrelik fiber bir teknemiz var 15 hp motor almak istiyorum ancak 9.9 hp üzeri motor için bu belgeye ihtiyaç var dediler bana. doğru mudur acaba yanlış iş mi yapıyorum bilemedim. tekneyi kullanma sebebimiz yaz ayında babamla balığa çıkarız ve belki ara sıra denizde gezeriz başka nedeni yok. ticari bir iş yapmayacağım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 14 Kasım 2020; 23:1:14 >

|
    |

Merhaba üstadım,

https://gbs.uab.gov.tr/ sayfasında yetkili kurumlar listesine gir, arama kısmında yetkili kurumlar seçili olsun, arama satırına özel yaz, 4-5 adet istanbul çıkıyor.

Bilgin olsun

|
    |
  • interneetten vbaşvuru yapıyorsunuz sıoınav tarihini ve gireceğiniz yeri seçiyorsunuz size msj geliyor. sınavdan 1 gün önce de msj geliyor sonra yaklaşık 2 saatlik etğitime alıyorlar. hemen sonrası sınava giriyorsunuz

|
    |
    Şimdi yok dediğiniz salon iki saat sonra uygun hale gelebiliyor

Takip etmek gerekir. Hani bir salonun tamamen kaldırılması şu an için söz konusu değil
    Tabiki eskisi kadar da yoğun personel ataması olmadığı belli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,453
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.