Şimdi Ara

Amarok mu? Toyota Hilux mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
26.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaslar transporterı satıp pick up tarzı bir arac almayı düşünüyoruz daha cok istanbul içi ve yazları memlekette köy yollarında kullanmak için. Benden daha cok dayım kullanıcak vw amarok istiyor ilanlara baktık hepsi düşük km li satılık araclar acaba aracın bir sorunu varmı aranızda kullanan oldumu nasıl bir arac. Ben yeni toyota hilux alalım diyorum pick up ta toyota daha iyidir bence.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-2011-volkswagen-amarok-2-0tdi-highline-4x4-69182794/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-cihan-otomotiv-den-2011-model-4x2-amarok-18-000-km-sifirgibi-69104660/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-amarok-pick-up-2-0-tdi-highline-4x4-71000-tl-yildiz-mavisi-67643574/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-volkswagen-amarok-2-0-4x2-trendline-67320800/detay

• mrtem m kullanıcısına yanıt
    M mrtem demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: mrtem

Valla konfor ve dış görünüm subjektiftir bişi demem, ama teknik özellikler objektif ve nettir.

standart elektronik differansiyel
    standart esp,
    seçilebilir 4 çeker,
    en geniş yükleme alanı,
    Sınıfının tek monoblok şasesi (burulmaları önler)
    En uzun bakım süresi
    tam yükle bile 45 derece tırmanma özelliği
    45 derece yan eğimde gidebilme özelliği

daha ne diyebilirsinki...

keşke bide bunların amarokta mı hiluxta mı olduğunu yazsaydın
  • Hilux alan adam aracı bilerek alır. Bende hilux u çok beğeniyorum. Madenlerde filan çok kullanıyorlar hiluxları.

Amarok mu? Toyota Hilux mu?
  • Valla 2si de birbirinden süper araçlar
  • Hem geçmişi olan kamyonet üretiminde tecrübesi olan bir marka Toyota dayımda var geçen sene aldı gayet memnun
  • Gittiğim salon hocası yeni aldı Amarok..

Çok daha güzel bir araç bence. Ben Amarok tercih ederdim.
  • hılux dayanılıklı bir arabadır.Her türlü yola elverişldir.Bunun yanında mitsubishi L200 ü de tavsiye edebilirim.Bizim buradaki madenciler L200 4x4 olanlarını kullanıyorlar.Amarok ise çok heybetli kalıplı ancak daha yeni bir araba.Yakıt olarak gayet güzel yaktığını söylüyor Amarok kullanıcıları.vw, toyotave l200 forumuna sorarsan sana gerekli yardımı yapacaklardır.
  • vwyi avekte yakından gördüm güzel makine yüksek
    teyzeoğlunda toyota var pıckup inen binen belli değil kendiside dağa taşa vuruyor saat gibi
    kendide diyor toyota çok sağlammış bu kadar sağlam olduğunu ben bile tahmin edemezdim diyor
    80,000 km gelmiş bakım hariç masraf açmamış
  • valla toyota arazide cok basarılı, amarok testlerde arazide dökülüyor ama amarok cok heybetli araziye cıkmıyacagınızaa göre bence amarok :)
  • hilux dünyanın en çok satan pick up'ı olması lazım. Geçmişi de sağlam, toyota ismi de ayrı bir güven veriyor. amarok yeni üretildi ama o da wv kalitesi. Ama ben olsam sırf yılların tecrübesinden dolayı bile hiluxu seçerim. Daha dayanıklı ve daha az masraflı olacağını düşünüyorum.
  • araplar çölde hangi markayı kullanıyorsa onu al
  • Sırf biturbo motor içinbile amarok alınır...

Hayatınız çöllerde veya dağda geçmeyecek,yakıtıda daha az olsun birazda performanslı olsun asfaltta daha rahat olsun derseniz amarok.

Arkadaşların dediği gibi kendinizi çöllerden almayacaksanız,aracın tekeri asfalt görmeyecekse yakıt ve vergide de sıkıntı değilse hilux

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 12 Ocak 2012; 12:54:24 >
  • Valla konfor ve dış görünüm subjektiftir bişi demem, ama teknik özellikler objektif ve nettir.

standart elektronik differansiyel
    standart esp,
    seçilebilir 4 çeker,
    en geniş yükleme alanı,
    Sınıfının tek monoblok şasesi (burulmaları önler)
    En uzun bakım süresi
    tam yükle bile 45 derece tırmanma özelliği
    45 derece yan eğimde gidebilme özelliği

daha ne diyebilirsinki...
  • Hilux çok sıradan geliyor, Amarok'a nazaran.
  • amarok derim ben.
  • yorumlarınız için tesekkür ederm arkadslar bakalım şu transporter ı satılıga cıkartalım. benim gönlüm hilux tan yana dayım amaroktan yana gerci transporterın içi sürekli ses yaptıgından vw karsı biraz kızgınlıgı var. aldıgımız gün resimleri sizlerle paylasırım.
  • nasıl kullanılacaksa kullanılsın hilux sağlamlıgı çok çok iyi arazı kabılıyetıde öyle tasarımı güzel ben yerınızde olsam amarok düşünmezdım
  • Hilux derim yeni çıkan ne olduğu belli olmayan Amarok a güvenilmez.
  • testlerde amarokun başarısız olduğu söyleniyor zaten.bende hilux yada navara diyorum
  • Hilux efsane
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.