Şimdi Ara

amacınız ne (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanaaaaaaaaaaaaaaaaat ve kadıııııııııııııııııııııııııııııııııın ve çocuuuuuuuuuuuuuuuuk

• Aktifim ama evin erkegi evin kadini diye bir rol yok.

Ev islerini adil buldugumuz sekilde paylasiyoruz. Pazartesi pizza gunumuz, sali-persembe yemek yapma isi partnerimde, cuma-pazar yemek yapma isi bende mesela. Veya ne biliym, camasirlari yikama ve kuruma makinesine atma isi bende, katlayip yerine koyma isi partnerimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkKhan -- 27 Kasım 2020; 0:24:2 >
  • BerkKhan B kullanıcısına yanıt
    ne isle mesgulsunuz merak ettim , sanirim kanada da yasiyorsunuz
  • Kanada'nin 5 buyuk ulusal bankasindan birinde, Kurumsal Bankacilik Odeme ve Faturalandirma Teknolojileri uzerine calisiyorum.

Yazilim isi yapiyorum yani. Projesine veyahut projenin bulundugu evreye gore: Uygulama mimarisi ve dizayni, uygulamaya girecek verinin kaynak kesfi, analizi, sistemin tuketecegi sekilde donusturulmesinin mantiklarinin yazilmasi, satis ve urun birimleriyle teknoloji uzerine koordinasyon ve bilgi toplanmasi, dizayn edilmis yazilimin yasam dongusunun kucuk kucuk parcalara bolunup hikayelestirilip haritalanmasi vs vs. sorumluluklarim arasinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BerkKhan -- 27 Kasım 2020; 0:32:1 >
  • Renk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDanışma kullanıcısına yanıt
    hiçbir amacım yok hiçbir beklentim yok hiçbir umudum yok hiçbir yaşama sevincim yok

not: işim garanti, maaş 6500 civarı

her şey para değil .
  • Amacımdan çıkalı çok oldu, 2020 başında aldığım araç muhtemelen son aracım olacak, halbuki 2008 den beri aktif olarak senede 3 kez araç değiştirip zevk yapıyordum. Artık önümü göremez oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

Bi amacım yok, keşke intihar edicek cesaretim olsa diye her allahın günü 15 - 20 defa sayıklıyorum.

iş güç yaş?

• Doğdum ve ölmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Alfred Blalock

iş güç yaş?

Alıntıları Göster

işim gücüm yok yaş 21

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soylerim burada, hepimiz anonimiz sonucta...

C$114,000 yillik maas + C$12,000 performans primi. (C$= Canada Dolari)

• Dünyaya gelmeden önce bize sorulsaydı bir yaşamımızın amacı olurdu ama bu bize sorulmadı için dünyaya kendi isteğimizle gelmediğimiz için bir yaşam amacına ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum. Ama tabii ki de hayattaki hedeflerimiz olabilir ama bunlar bizim yaşam amacımız olamaz.
  • Rica ederim.

• Türkiye'yi özenilen ülkeler konumuna getirmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

işim gücüm yok yaş 21

Alıntıları Göster

bunalımlarınız normal

• Tıp

• hepimizin farklı amaçları var ama bu amaçları gerçekleştirmek için ne yapıyoruz mesela bende rahat bi hayat sürmek iyi bi gelir elde etmek istiyorum fakat ne hikmetse olmuyor yani

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.