Şimdi Ara

Amacı Siyaset Olmayan,Kasetlerle İlgili Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu konunun kapanmasını istemiyorum.bu yüzden siyaset yapılmasın,hiçbir düşünceye hakaret edilmesin.
    ama benim bir sorum olacak.yolsuzluklarla ilgili yayınlanan kasetlerin gerçekliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz?ve neden hükümet kaselerin montaj olduğunu iddia ediyorsa bunu kesinlikle doğrulayacak çalışmalar yapmıyor?
    bu işlerden anlayan veya ilgili bölümlerde eğitim almış üyelerin mesajları çok daha makbule geçer.

tekrar söylüyorum rencide edici derecede siyasi yorumlar yapılmasın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrocław -- 4 Mart 2014; 12:16:07 >

• başlığa güldüm ah ban ah gözünü seveyim
  • banlanmak istemediğim doğrudur ancak bu forumda siyaset tartışarak birşeyler gerçekten değişmiyor,sabit düşünceli insanlarla dolu bir memleketimiz var
  • Konuşmalar doğru olduğu için yani gerçekten böyle konuşmalar geçtiği için aksini ispatlayamayabiliyor olamazlarmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cunku ulkede 76milyonun hepsinin birden inanacagi bir kurum yok. Mahkemeler, tubitak, askeriye, yök.. hangisini yazarsam yazayim, belli bir kesim cikip, 'hayir efendim ben o adamlara inanmiyorum, zamaninda şu konuda boyle dediler ama sonrasinda yalan oldugu ortaya cikti' diye cevap verecek. Iste bir ulkede gelinebilcek en kotu durum budur, insanlarin guven duygusu yok edildi.

• Aslynda ben montaj oldu?una inanyyordum.Ancak Malum iktidara yakyn gazeteler ve di?er yayyn organlary "bakyn kaset montajmy? do?rulattyk" diye belge yayynlamalarynyn ardyndan bahsi geçen ses analiz ?irketinin bu yönde bildirimde bulunmadyklaryny ve mahkemeye vereceklerini bir di?eride mü?teri 50$ kar?yly?ynda kasedi yarym saat incelediklerini montajyn sadece "farkly zamanlardaki konu?malaryn tek video ile bir araya getirilmesi" yönünde bildirimde bulunduklary ve di?er ses uzmanlarynyn ba?bakanyn sesi ile kar?yla?tyryldy?ynda(hz bakymyndan) frekans bandynda %5 lik sapma oldu?unu bununda normal e?ik araly?yndaki bir de?er oldu?unu yine ülkemizde "Hayko Cepkin " ba?yny çekti?i ses sanatçylarynyn montaj olmady?y yönündeki beyany yine bizzat ba?bakanyn"kriptolu telefonu dahi dinlemi?ler"sözü Tubitak ses kaydynyn i?leme alnmamasy ve bazy ki?ilerin görevlerinden olmasy bana do?ru oldu?unu gösterdi

ABD "Merkel"i bile dinlenirken RTE'nin dinlenmemesi abest olurdu.Beni asyl ?a?yrtan "kaset" ile bunca ki?inin cany yanmy?ken siyasi parti liderleri de?i?mi? hatta yyllarca içerde yatan askerler olmasyna ra?men savcylaryn 3 maymunu oynamasy.Harbiden bu ülkede adalet nasyl i?liyor meraklanyyorum

?imdi de?il ama bir 40 yyl sonra ?imdiki çocuklar bize çok küfür edecek.

• Yani çok fazla kayıt var. Montaj yapacak olan atar ortaya bi tane dehşet montaj ses kaydı olur biter. Ama dediğim gibi kayitlar fazla ve her mevkiden adamın ses kaydı var yolsuzluk iddialarıyla ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: _PoSEİDoN_

Konuşmalar doğru olduğu için yani gerçekten böyle konuşmalar geçtiği için aksini ispatlayamayabiliyor olamazlarmı

montaj olduğunu düşündüğümü sanıyosan yanılıyosun.ancak,muhalefet partileri de kasetlerin doğruluğunu ispatlamak için de birşeyler yapmıyor.söylemek istediğim buydu.meydanlarda bunlar montaj veya bunlar hırsız diye günlerce bağrınmak kimseyi ileri götürmüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.