Şimdi Ara

Amaca yönelik hosting tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    Merhabalar.
    3 adet WP host etmek istiyorum. Ayrıca bir de MSSQL ve .NET 4 'de çalışan yazılım host edeceğim.
    Böyle bir durumda hepsini tek bir server altında barındırmak istersem sanırım bana dedicated önereceksiniz.
    Ne gibi bir server işimi görür acaba? Birçok seçenek var:) Unutmadan, her site'ın kendi adresi olacak.

Ya da deneyimli arkadaşlardan şöyle bir tavsiye de gelebilir, "WP 'leri teker teker host et, diğer yazılımı ayrıca host et"
    Bu da bana uyar. Hangisi daha hesaplı hangisi daha performanslı olur onu merak ediyorum.

WP hosting için Godaddy'yi kullandım, hizmetleri kötü diyemem ama çok ağır yüklüyor site, hani plugin falan olmasa bile ağır yüklüyor.
    Bu yüzden artık Türkiye 'de bulunan bir şirketle çalışmak istiyorum. Yıllık 40-60TL arası yerler gördüm ama hizmetlerinden emin değilim.
    Formda birçok başlık altında inceledim bu konuları ama halen kararsızım. Dedicated mi alsam, reseller mı alsam yoksa teker teker hosting
    mi satın alsam acaba :)

Önerilerinizi heyecanla bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

|
    |

• Çavuş
    93 Mesaj
    İyi aksamlar.

3 WP HOST için dedicated olayını tavsiye etmem reseller uygundur.

WP Host etmen için linux host önerebilirim. Windowstada çalışır tabiki ama en iyisi linuxtur php için.

MSSQL ve .neT 4 için de windows sunucu gerekicek.3 WP Hostun için ufak bi reseller alın derim. MSSQL ve .neT 4 içinde tek bir host alabilirsiniz.

Türkiye lokasyonlu olarak çalışmaktayız pm atarsanız o konudada yardımcı olmak isteriz.
    |
    |

mehmet arkdaşımızın dedikleri katılıyorum Dedicated almak büyük masraf ve uğraş ister.

wimdos sunucularda hem php hemde asp sistemleri çalıştırabiliyorsun.Yani bir tane windows reseller yeterli olur.

Ama bizim tavsiyemiz wp için lunix reseller tek panellen kullanımı kolay olur.
    MSSQL ve .neT 4 içinde bir adet windows hosting
    |
    |
    |
    |
    Eğer hitleri yüksek değil ise Wordpress' ler için bir linux shared hosting kullanabilirsiniz. Diğer uygulamanız için windows hosting kiralamanız gerekecek tabi ki. Eğer hosting arayışı içindeyseniz; http://hostjuri.com/sihirbaz.htm adresinden 574 firma içinden ihtiyaçlarınıza uygun seçimi yapabilirsiniz.
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.