DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
AMA YOL YAPTILAR!
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FarklıAkıl Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
28
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2480 Mesaj
      19 Mayıs 2018 14:04:16
      Vallaha yol karın doyurmuyor. Kırmızı et'e hasret kaldık, tadını unuttuk. Çocukların canı antep fıstığı istedi. Yarım kg alayım dedim. 100 tl istediler 500 gr fıstığa. Yılbaşından bu yana %28 zam geldi elektriğe. Üşenmedim faturaları elime alıp hesapladım. Usd 5 i zorluyor. Tereyağı, peynir, meyva, ev kirası, aracın yakıtı, vergisi... Ay sonunu zor getiriyoruz. Banane köprüden, tünelden, yoldan. Ben gezmeyi tozmayı, tatili kıyafeti geçtim. Bari canımın çektiğini yiyeyim. Gıdamı vitaminimi alsım vücudum. Ağzımız tatlansın ailecek. Gidip 1 kg fıstıklı baklava bile alamıyorsam. Lanet olsun böyle düzene.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      173 Mesaj
      19 Mayıs 2018 14:10:54
      16 yıl boyunca yol yaptılar ama hala yollar bozuk, içe göçük. Avrupa bu kadar çok yol yapsaydı ara sokaklar bile otoban olurdu be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      165 Mesaj
      19 Mayıs 2018 16:15:32
      Yol yaptı diyerek hükümeti eleştirmekte bizim millete has bir özellik herhalde.Tek şeritli gidiş geliş yollarda can pazarı yaşamak ayrı bir fantezi olmalı.

Hızlı ve güvenli yollar maliyetleri düşürür.Gönül isterki demiryoluna ağırlık verilsin.Ama bunda bizim milletimizinde suçu var.Talep etmiyoruz.Otomobile ve şahsi gösterişe prim veriyoruz.Rahatımıza düşkünüz.Haliyle karayolu ihtiyaç oluyor.

Tren seferlerine talep yol maalesef.

İktidarı yapmadıklarıyla eleştirsek daha iyi olur.Bu durumda ak partili çomar yerine chpli çomar oluyorsunuz maalesef.Al birini vur ötekine.

Unutmadan saman ithal ediyoruz.Siz demeden ben diyeyimde maksat muhalefet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serial206 -- 19 Mayıs 2018; 16:16:9 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      567 Mesaj
      19 Mayıs 2018 18:16:43

bilmem kaç sene önce kendileri bizim üniversiteye gelecekti, normalde yapılmayan yollar reisimiz gelecek diye bir kaç hafta önceden yapılmaya başlanmıştı...
      |
      |
      @WP VOLK@N kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      586 Mesaj
      19 Mayıs 2018 18:29:59
      quote:

Orijinalden alıntı: @WP VOLK@N

Almanya başbakanı merkel bile 2 önde,2 arkada koruma ile evine gidip geliyor.Millet hem kendini hem vatandaşını düşünüyor böyle gelişiyor.

Alıntıları Göster
      İskandinav ülkelerindeki bakanlar bisikletleriyle gidiyorlar.

|
      |

Lamb Of God/Metallica/Megadeth/Mötorhead/Manowar/Slayer/Death/Kamelot/Haggard/Blind Guardian/Epica/Eluveitie/Dr Dre/Eminem/2Pac/Masta Ace
    • Yüzbaşı
      417 Mesaj
      19 Mayıs 2018 19:08:55
      Yahu bunları vasat üstü zekaya sahip her insan anlıyor ve senelerdir biliyor zaten. Gidin bunları ayşe teyzeme, mehmet amcama anlatın. Karadeniz'i, İç Anadolu'yu karış karış ev ev gezin. Sonra niye bize(muhalefet) hala oy yok Akp nasıl bu kadar oy alıyor demeyin. Cumhurbaşkanı taaa başbakanlık döneminden beri her mitinginde bu hikayeleri en başta bi anlatıp milleti hipnotize ediyor zaten.

|
      |

• Teğmen
      139 Mesaj
      19 Mayıs 2018 19:36:14
      Sizin yapamadığıniz işte

|
      |

...
    • Uzaklaştırılmış 2 gün cezanın, 1 gün 14 saat 39 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      19 Mayıs 2018 23:41:57
      Keşke duble yollar, bilmem kaçıncı köprüler ve havaalanları olmasaydı da dolar bugün 4.5 lira olmasaydı, alım gücümüz daha yüksek olsaydı. Ekonomi halkın refah seviyesiyle ölçülür ama bizimkiler betonla ölçüyor.
      |
      |

2015 Bmw 1.20i M plus

Do or do not.There is no try.
      Master YODA
    • Çavuş
      54 Mesaj
      19 Mayıs 2018 23:44:27
      Sadece yol değil son sistem modern şehir hastaneleri yaptılar okullarda kitapları ücretsiz dağıttılar enflasyonu yüzde 80lerden tek haneye çektiler paradan 6 sıfır attılar imf ye olan 40 yıllık borcu kapattılar terörü bitirme noktasına getirdiler yeni vs vs vs görmeyi bilene veya görmek isteyene tabi bunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,350
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.