Şimdi Ara

Ama sizin Uefa kupanız var :( (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
2
Favori
10.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercn80

quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

quote:

boşver kardeşim sen herkes biliyor kimin ne olduğunu TÜRKİYENİN FUTBOLDAKİ EN BÜYÜK MARKASI MEDARI İFTİHARI GALATASARAYDIR! 2 AVRUPA KUPASI HALA MÜZEMİZDE O KADAR ÇOK GURURLUYUZ Kİ İYİ Kİ GALATASARAYLIYIZ!

Dedi başakşehirden 4 tane yiyen takımın taraftarı

Dedi grupta iddaasi kalmayan koy takimi kievden 6 yiyen takim taraftari(bak merhametliyim ha liverpoola gelmedim daha) fazla vurmayayim drdim insafliyim bak

Hadi biz Kiev'den 6 yedikte siz Fener'den kaç yemiştiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç öyle 17 yıl öncesine gitmenize gerek yok. Sadece 2012-13 ve 2013-14 Şampiyonlar Ligi sezonlarında yaptıklarımız bile Beşiktaş taraftarının 1903'ten bu yana olan kulüp tarihlerinde göremedikleri şeyler.

Beşiktaş son dönemde Avrupa'da pozitif işler yapıyor, takdir ediyorum. Ancak Galatasaray ile Avrupa hususunda sidik yarıştırmayın.
  • 2000-2001 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

26 Eylül 2000 Leeds United Beşiktaş JK 6 - 0

8 Kasım 2000 FC Barcelona Beşiktaş JK 5 - 0

2007-2008 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

6 Kasım 2007 FC Liverpool Beşiktaş JK 8 - 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Hiç öyle 17 yıl öncesine gitmenize gerek yok. Sadece 2012-13 ve 2013-14 Şampiyonlar Ligi sezonlarında yaptıklarımız bile Beşiktaş taraftarının 1903'ten bu yana olan kulüp tarihlerinde göremedikleri şeyler.

Beşiktaş son dönemde Avrupa'da pozitif işler yapıyor, takdir ediyorum. Ancak Galatasaray ile Avrupa hususunda sidik yarıştırmayın.

Anlamıyorum acaba Galatasaray ile Beşiktaş iki ayrı ülkenin takımımı? Avrupa kupaları oldumu A takımı B takımı ayırmam kardeşim. Birazda siz böyle yapmayı deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Galatasaray'ın paylaşımına cevabı:

Galatasaray kulübünün canı sağolsun, böyle eğlenmeyi kendilerine layık gördülerse hayırlı olsun. Lig de içinde bulundukları durumu bu şekilde telafi etmek istiyorlarsa, böyle yapmaları normal. Galatasaray taraftarları da durumun farkında, geçmişle övünmek herkesin hakkı ama böyle yaparlarsa daha da geriye giderler. Ben hiç bir şekilde kaale almıyorum, eğlenmek istiyorlarsa lig de bulundukları konuma baksınlar.

Şuan sadece lige konsantreyiz, daha başaracak çok şeyimiz var biz bunu düşünüyoruz.

İyi ki kaale almamış, 50 tane cevap vermiş ama kaale almamış hiç belli. Dursun başkanlığındaki Galatasaray'a ağız kokusu yapmak kolay tabi. Yıldız sayısı kadar konuşsun Ahmet Nur Çebi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gülüver

2000-2001 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

1972-73 Şam. Kul. Kup. Bayern München- Galatasaray 6 - 0

1962-63 Şam. Kul. Kup. AC Milan- Galatasaray 5 - 0

1999-00 Avr. Şam. Ligi Galatasaray - Chelsea FC 0 - 5

• quote:

quote:

2000-2001 Şampiyonlar Ligi Grup Maçları

1972-73 Şam. Kul. Kup. Bayern München- Galatasaray 6 - 0

1962-63 Şam. Kul. Kup. AC Milan- Galatasaray 5 - 0

1999-00 Avr. Şam. Ligi Galatasaray - Chelsea FC 0 - 5

https://www.youtube.com/watch?v=ecz8TZF45LU

• quote:

Pardon 6 ekim 1921'de Sparta Prag'tan 12 tane yediğiniz maçı unutmuşum :)

• Normal şartlarda kimse UEFA kupanız var diye dırdır yapmıyor.
    Mesele siz son yıllardaki başarısızlıklarınızı 17 yıl önce aldığınız kupayla örtmeye çalışınca başlıyor.
    O noktada da insanların dalga geçmesini haksız bulmamanız lazım.

Bu bizim şu anki Türkiye'nin durumuna benziyor biraz da.
    Ekonomimiz yerlerde sürünüyor ama biz hala dünya fatihi Osmanlı ile övünüyoruz.
    Niye çünkü şu anda övünecek hiçbir şeyimiz yok.
  • quote:

quote:

Pardon 6 ekim 1921'de Sparta Prag'tan 12 tane yediğiniz maçı unutmuşum :)

1921 mi yuh oha çüşşşş

boşver sen video yu izle videoyu

• ulan avrupadaki yabancılara Türkiye'de bildiğiniz futbol takımları hangisi diye sorsan ezici çoğunluğu ilk galatasarayı söyler sonra diğer takımları sayar tabii aklına gelirse.

düşünün işte onlarda nasıl etki bırakmışız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin Galatasaray'ın paylaşımına cevabı:

Galatasaray kulübünün canı sağolsun, böyle eğlenmeyi kendilerine layık gördülerse hayırlı olsun. Lig de içinde bulundukları durumu bu şekilde telafi etmek istiyorlarsa, böyle yapmaları normal. Galatasaray taraftarları da durumun farkında, geçmişle övünmek herkesin hakkı ama böyle yaparlarsa daha da geriye giderler. Ben hiç bir şekilde kaale almıyorum, eğlenmek istiyorlarsa lig de bulundukları konuma baksınlar.

Şuan sadece lige konsantreyiz, daha başaracak çok şeyimiz var biz bunu düşünüyoruz.

İyi ki kaale almamış, 50 tane cevap vermiş ama kaale almamış hiç belli. Dursun başkanlığındaki Galatasaray'a ağız kokusu yapmak kolay tabi. Yıldız sayısı kadar konuşsun Ahmet Nur Çebi.

Kaale almamış yorumu buysa kaale almış yorumlarını merak etmeye başladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

4 yil boyunca sampiyonlar ligine gittin (nasil gittin herkes biliyor) o surecin sonunda hep en cok eksigi sakati olan takimlari cekerek finale ciktin. Kimse uefa kupasi almak kolay demiyor zaten. O donem sans ve diger (!) faktorler yanindaydi buna ragmen belli bir Surec sonunda kupayi aldin. Gs nin 4 yillik surecinin ilk 2 yilindan daha iyi durumdayiz. Sen su anda ne durumdasin. Hani dun elenmeme sevinirken. Son 3 yilda avrupada sadece 1 galibiyetin var. Ligde zaten nal topluyorsun ve dun bjk elendi diye mutlu oluyorsun. cidden zavalliliginda bir siniri olmali. 4K elenmenizi izledim diyen hafta sonu 4k 3. Olma macini izlesin.yenilirseniz seneye de avrupada olma sansiniz azalir. Kupayi ustunuzdeki takimlardan birinin almasinin garantisi yok sonucta.

Burada bir haber var. Bakmanızı tavsiye ederim.

"Ülke puanına en çok kim katkı yaptı?" başlıklı bir haber. 2 sinde sizin şampiyon olduğunuz son 5 yılı baz alıyor.

http://www.sporx.com/futbol/ekstra/ulke-puanina-en-cok-kim-katki-yaptiSXGLQ19989SXQ

• https://m.youtube.com/watch?v=hNYJiX78AF8

• Büyük olmak istiyorsan küçük işlerle uğraşmayacaksın. Dün elenmiş rakibinin üzerine böyle küçük konular konuşmayacaksın. Kendinizi ufaltıyorsunuz, liseliler çılgınca alkışlasa da bugün iş yerinde bir çok Gs'li arkadaşım Gs'nin paylaşımından çok rahatsız oldular.
  • Kimsenin hatırlamadığı, unutanlara da "olm biz almıştık ya hani hatırlasana" diye zorla hatırlattırılan kupadır. Gslilerin klasik kaçış yöntemidir, rezil oldukları her konu arkası sonrası köprüden son çıkıştır.

• Şu at gözlüklerini bir çıkarın hala geçmişi eşeleyip duruyorsunuz. Beşiktaş'ın bu sene avrupa kupalarındaki aldığı puanlar olmasa 1- 2 sene sonra şampiyonlar ligine direk gidemiyorduk hiç düşündünüzmü? Hatta anca 1 takımla oda ön eleme oynayarak. Daha yeni yeni ülke puanımız toparlanıyor siz hala kedi köpek kavgası yapıyorsunuz.

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Bizim zamanımızda ki Arsenal, şu an ki BJK ye gelse 5 atıp üzerine keyif cigarası tüttürürlerdi.

Hasss s*ktir lan.Az yerden atda koyunlar yesin...

doğru bu kadroyu madara ederdiniz o kaleci ve defansınızla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Pulse_ -- 21 Nisan 2017; 17:8:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -RüzgarGibiGeçti-

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

quote:

boşver kardeşim sen herkes biliyor kimin ne olduğunu TÜRKİYENİN FUTBOLDAKİ EN BÜYÜK MARKASI MEDARI İFTİHARI GALATASARAYDIR! 2 AVRUPA KUPASI HALA MÜZEMİZDE O KADAR ÇOK GURURLUYUZ Kİ İYİ Kİ GALATASARAYLIYIZ!

Dedi başakşehirden 4 tane yiyen takımın taraftarı

Eğer beşiktaşlıysan fark yeme muhabbetini açma hiç

Sayın beyinsiz,

Avrupa şampiyonu liverpooldanmı 8 tane yemek daha çok koyar? Yoksa belediye takımı başakşehirden 4 tane yemekmi daha çok koyar ?

Saçmalama bataklığından çıkamadığınız için ağzınız hemen bozuluyor.

Soruya gelirse herhalde rekorlar kitabına giren daha önemlidir.

Ben ne diyorum herif ne diyor ya Bize o avrupa şampiyonunun yaptığı rekoru size belediye takımı yapıcaktı

Bizim tarihimizde 4-0 çoktur. Ligde olan bir maç işte kimsenin umrunda değil.

Yazarken sizin başarılarınız geçmişte kaldı artık küçüksünüz falan diyorsun ama yediğiniz farktan bahsederken avrupa şampiyonu diyorsun. İngilterenin orta sıra yıllardır şampiyon olamayan takımında 8 tane yemişsin açısından bak bide olayı. Ne kadar saçma olduğunu gör sonra.

O sene liverpool size gelse 20 tane atardı herhalde boş yapma burda. Ligdekş maçıda kimse takmazmış niye resmi maç değil mi o

Geçen sene ondan önce bize 4 attıkları maçları hatırlıyormusun ben çoğunu unuttum. Ama unutulmaz olan bir tane var.

Lütfen kendini küçük düşürmeye devam etme.

Küçük düşen sensin burda dostumO sene 8 tane yediniz diyorsunda o sene liverpool'un önünde durabilen yoktu Biz değilde siz olsaydınız orda rahat bi 20 tane atarlardı üstünede daş*k geçerlerdi top felan sektirerek

Halamın bıyığı olsaydı amca derdim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.