Şimdi Ara

Altyapısız Binama WeNet Bağlatıyorum İstanbul/Eyüp (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
4.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hız testlerini buraya atarsın hocam beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzhan3466 kullanıcısına yanıt
    Gelir ise atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasac -- 30 Ocak 2018; 21:55:1 >
  • Anten nasa'da imal ediliyor galiba, gelmek bilmedi mübarek

• quote:

Orijinalden alıntı: metalyalist

Anten nasa'da imal ediliyor galiba, gelmek bilmedi mübarek

Diyecek bir şey yok hocam konya'dan geliyor muş bekliyoruz bakalım.

• Dün direk taktılar anten için kutu içleri ayarlandı bu gün anten gelicekti gelmedi yarın gelicekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasac -- 1 Şubat 2018; 18:4:26 >
  • Nerden gelirse gelsin. Konyadan yürüyerek getirselerdi anteni bu zamana kadar gelirdi. Bence başka bir sıkıntı vardır.

• Anten takıldı arkadaşlar yarın kablolama olucak haberdar ederim

• Merhaba,

Müşterimizin ekipman temini sağlanarak kurulum yapılmış olup hizmeti aktif edilmiştir.

Teşekkürler,

WeNET İnternet Hizmetleri

• bu antenli sistemde genelde dalgalanma oluyor diyorlardı ama hiç yoktan iyidir

• Yazmaya fırsatım olmadı 03.02.2018 Tarihinde bağlantı yapıldı 2 gün kullandım bazı ss'ler ile destekleyerek anlatıcam.

Hız testi (Hız için 25/2 falan demiştim ama kapasite yeterli değilmiş o yüzden 10/10 geldi)

Altyapısız Binama WeNet Bağlatıyorum İstanbul/Eyüp

Normal de ve torrent, mega.nz gibi yerler de 900-1100mb/sn görüyorum ancak ekran kartı güncellemesi yaparken Nvıdıa Geforce'dan saçma bir şekilde aldığım sonuç (Keşke hep böyle olsa...)

Altyapısız Binama WeNet Bağlatıyorum İstanbul/Eyüp

Öncelikle film ve video izlerken 1080p rahat açıp izlettirme olayı benim gibi film delisi biri için çok iyi bu özelliği benim açımdan canavar Şu anlık tek diyebileceğim bu dalgalanma hız düşme vsvs yok daha olmadı ilerleyen günlerde konuyu güncellerim :)

• Hasac kullanıcısına yanıt
    Nvidia hep oyle olsa keskeee ama orun var yazilimda benim net 16mbps fiziken 1.6nin ustune cikamazken 4.5 falan dedi herkesde aybi maalesef

Upload ve ping iyi download bi 20 olaymis

• Ben de Eyüp'te Alibeyköy civarında oturuyorum. Ayışığı telekom'a başvuruyu yaptık. 7 daire bağlatmak istiyor. Henüz süreç başlamadı. Sizin süreç toplam ne kadar sürdü? Hız değerleri beklediğimden iyi görünüyor. Özellikle upload iyiymiş baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abalta

Ben de Eyüp'te Alibeyköy civarında oturuyorum. Ayışığı telekom'a başvuruyu yaptık. 7 daire bağlatmak istiyor. Henüz süreç başlamadı. Sizin süreç toplam ne kadar sürdü? Hız değerleri beklediğimden iyi görünüyor. Özellikle upload iyiymiş baya.

Merhaba,

Arka planda proje test fizibilite çalışmaları başlamış durumdadır.

Arkadaşlar sızınle iletişime geçecektir.

Teşekkürler,

WeNET İnternet Hizmetleri

• abalta kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 ay kadar sürdü bant genişliği yüzünden çok rahat tavsiye ederim şu anlık memnunum bir problem yok

• Arkadaşlar merhaba uzun bir süredir konuyu güncellemiyordum bir problem olmadığı için ancak 2 haftaya yakındır yazma gereksinimi duymadım evet sanırım beklenen oldu 2 haftaya yakındır internetsizim sorun ne bilinmiyor çelişkili cevaplar neden internetsizim bilmiyorum anten de 5 gün önce söküldü o neden söküldü onu da bilmiyorum net bir cevap veren yok komik bir durum bir anda kesildi bitti gitti o kadar ne oldu bilinmiyor düzelecek mi onu da bilmiyorum durum şu anlık bu pek umursamıyorum zaten ümidi kestim diyebilirim gelişme olursa yazarım.

• Hasac kullanıcısına yanıt
    konuyu hortlatıyorum hocam ama gelişmeleri merak ettim. en son problem yaşadığınızı yazmışsınız orda kalmış. sonra ne oldu düzeltildi mi? şu an hala kullanıyor musunuz? Tavsiye ediyor musunuz?
  • Konuyu bende hortlatıyorum ama bir üstteki arkadaşın dediği gibi konu yarıda kalmış. Hala kullanıyor musunuz?
  • Hocam ben de hortlatayım durum nedir şu an buralarda mısınız ?

Türk Telekom port yok diyor kaldık burada.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.