Şimdi Ara

Altyapımın hızı 1mbite düştü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom >> Altyapımın hızı 1mbite düştü.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    911 Mesaj
    Öncelikle merhaba. Yaklaşık 2 aydır bu sorunla cebelleşiyorum. İlk olarak internet hızım 1 mbit altına düştü. Modem arayüzünden bakıp hat değerimin düştüğünü gördüm. Türk Telekom'u arayıp arıza kaydı oluşturdum. İnternetim düzeldi. Yalnız gelen ekipler hattımın kablolarının eskidiğini yeniletmem gerektiğini söylediler. Ben de elektirikçiye gidip kabloları yenilettim. Yalnız aynı sorunları 3-4 günde bir almaya başladım. Her defasında arayıp arıza kaydı oluşturdular. Yalnız dedim belki modem de sıkıntı vardır. Modemi değiştirdim yalnız şu an da bile aynı sorunu yaşıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. İyi günler!

|
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: meltecax

Apartmanda mi oturuyorsunuz?Kabloyu ankastreden modeme mi cektiniz?

Apartmanda oturuyorum. Dediğiniz gibi normalde iç tesisattan kullanıyordum. Kabloları değiştirip ankestreden modeme çektim.
    |
    |
    önceden kaçti şimdi 1'e düştü hocam ? allah sabır versin yeni 1 ay oldu 16 megabite geçeli rahata kavuştum yıllardır 6 megabit kullanıyorum 16ya geçince fibere geçmiş gibi oldum 1080p çok rahat açılıyo veya birşey indirmeye kalkınca çabuk iniyor 1800 kbps kadar çıkıyor daha ne olsun

Orijinalden alıntı: erkaninn59

önceden kaçti şimdi 1'e düştü hocam ? allah sabır versin yeni 1 ay oldu 16 megabite geçeli rahata kavuştum yıllardır 6 megabit kullanıyorum 16ya geçince fibere geçmiş gibi oldum 1080p çok rahat açılıyo veya birşey indirmeye kalkınca çabuk iniyor 1800 kbps kadar çıkıyor daha ne olsun

Hocam normalde ben de 16 mbit kullanıyordum. Ev 10 mbit destekliyordu max. Yalnız şu son 2 aydır 1 mbit geliyor kafayı yiyeceğim yani.
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meltecax -- 18 Kasım 2017; 20:15:34 >
    |
    |

Hortlatmak gibi olmasında,cozebildiniz mi hocam sorununuzu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: GotBaba
1
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.