Şimdi Ara

Altyapı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben yaklaşık 7 aylık türknet abonesiyim 2 hafta önce internetim kesildi ve açtığım arıza kayıtları modem kurulumunu yanlış yapmışsınız denilerek kapatıldı ama modem kurulumuyla alakası yoktu bende başka issye geçme kararı aldım ama türk telekoma başvuru yaptığımda altyapı sorunlarından dolayı başvurumu iptal ettiler netspeede sorduğumda bulunduğum yerde altyapı bulunmadığını söylediler millenicomda da altyapı sorguladıgımda üst ve alt kata 9 gösterirken bizim kata 0 gösteriyor. Ne oldu birdenbire niye böyle oldu şimdiye kadar türknette internet alabiliyodum birdenbire bizim eve interneti mi kestiler anlayan biri varsa söylesin sorunu lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ec jok -- 25 Nisan 2018; 19:41:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilen yardım edebilecek olan yok mu ?

• Nakil yaptirmayi mi denediniz yeni üyelik mi açtirmayi ? Nakil yaptirdiğinizda direk geçiş sağliyor olabilmeniz lazim arada sistemde sorun oluşabiliyor bendede olmuştu bi ara sonra düzeldi kendi kendine

• Geçis yaptırmaya çalıştım hatta ilk başta bir problem yoktu evrakları gönderdim iki üç gün talebiniz için uğraşıyoruz dediler sonrasında da altyapınızda problem var deyip başvuruyu iptal ettiler port sorunu olabilir diye düşündüm ama millenicomda ve netspeede sorduğumda benim kata altyapı yok deyip alt kata var demeleri beni şüphelendirdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.