Şimdi Ara

Altyapı olmayan adrese internet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni yapılmış bir binaya taşındım, birkaç kablo çıkartılmış sanırım internet için ama altyapı gözükmüyor haliyle internet bağlatamıyorum. Kisa sureli oturacağım altyapı bağlayın diyemiyorum firmalara. En fazla 1 yıl taahüt ile nasıl bir internet alabilirim? Turkcell superbox vardı 99 liraya o kapanmış sanırım. Öneriniz ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı paketi 129 liraya yeniden başlattılar ona başvurabilirsin
  • eneskaanb E kullanıcısına yanıt
    Turkcell baktı talep var zam yapmış hemen. İnterneti çok kullanmayacağım için pahalı geldi bu haliyle. Aylık en fazla 30 40GB internet kullanırım 5mbit hız yeterli olur. Adıyaman ılçedeyim merkezde kablosuz internet veren firmalar varmış bakalım ilçeye veriyorlarsa onlara başvuracağım. Çocuklar yanımda olsa superbox sınırsız alırdım da tek başıma akşamları sosyal medya için 130 lira vermek istemiyorum başka çare bulamazsak alacağız artık.

• uydu alıcı çanağı gibi bir vericiyi çatıya yerleştirerek hizmet sağlayan firmalar var bulunduğun bölgede varsa onlara bakabilisin.(NOT:Yağmurlu-fırtınalı havada hız düşüyormuş)
  • Teşekkürler onları inceliyorum, çare onlar gözüküyor şimdilik

• beoa291 B kullanıcısına yanıt
    adıyaman gölbaşı dayım bende
  • karasal altyapı olmadığı için yazlıktakı güvenlik kameralarını uydu internet kullanarak izliyorum
  • half life 3 kullanıcısına yanıt
    Besnideyim ben de

• kenanovali kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 24 ay sözleşme yapmazsam 1500 lira kurulum ücreti istiyorlar üstelik kotalı gördüğüm kadarıyla ve kota dolunca da şaka gibi 64kbps hız tanımliyorlarmış. Kısa dönem lazım olduğu için eledim onları. 1500 lira verecek olduktan sonra gider Superbox alırım en azından her yerde hızlı kotasız internetim olur dedim.

• beoa291 B kullanıcısına yanıt
    yakınmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.