Şimdi Ara

ALTYAPI AYNI, FİBER HIZ AYNI, TAAHHÜT YOK, UYGUN FİYAT VAR! MİLLENİCOM AYLIK 79,90 TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.395
Cevap
14
Favori
56.930
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Millenicom >> ALTYAPI AYNI, FİBER HIZ AYNI, TAAHHÜT YOK, UYGUN FİYAT VAR! MİLLENİCOM AYLIK 79,90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1185 Mesaj

Evet 3.kez adres alışlarında halloldu. Özellikle belirtin hatta teyid isteyin farklı müşteri temsilcilerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vBuuren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet 3.kez adres alışlarında halloldu. Özellikle belirtin hatta teyid isteyin farklı müşteri temsilcilerinden

|
    |
    vBuuren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2050 Mesaj
    Degerli musterimiz, son bir yil icinde altyapi ve baglanti maliyetlerimizdeki artis ve enflasyondan oturu artan operasyonel maliyetlerimiz dogrultusunda kullanmakta oldugunuz Internet paketinizin fiyatı 99.9 TL olmustur. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı almis oldugumuz bu karar icin anlayisinizi rica eder iyi gunler dileriz. B016

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Degerli musterimiz, son bir yil icinde altyapi ve baglanti maliyetlerimizdeki artis ve enflasyondan oturu artan operasyonel maliyetlerimiz dogrultusunda kullanmakta oldugunuz Internet paketinizin fiyatı 99.9 TL olmustur. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı almis oldugumuz bu karar icin anlayisinizi rica eder iyi gunler dileriz. B016
    hangi pakete geldi 100mbps e mi ?
    |
    |
    Haktan hakikatten yana bakın siz. "
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    Herkese selamlar.
    Fiyat artışı konusunda bir açıklama yapmak isterim.
    69,9 TL 35 mbps kullanan müşterilerimiz 79,9 TL’ye çıktı.
    84,9 TL’ye 100 mbps kullananlar 99,9 TL’ye çıktı.
    Bir de bu kampanyayı ilk çıktığımızda 100 mbps’yi 69,9 a alan müşteti grubumuz vardı. Bu grup da 99,9 a çıktı.

Burada özellikle 69,9 a 100 mbps kullanan müşterlerimizin serzenişini görüyorum ve müşter gözüyle tabi haklılar. Diğer yandan 69,9 a 100 mbps inanılmaz derecede iyi bir teklifti ve muadili yoktu. Uzun süredir bu paketten zarar ediyorduk. Müşterlerimizi aynı fiyat seviyesine getirmek zorundaydık ve 84,9’dan 15 TL zam alan kitleye göre 69,9’dan 30 TL zam almış oldular.
    İnanın Türk Telekom’un toptan maliyetlere getirdiği yüksek zamlar ve son 2 yılın yüksek enflasyonu olmasaydı bu zam böyle olmazdı. Sektörde sonuna kadar direnip en son zam yapan firma olduğumuzun altını çizerim.
    Sizlerin desteği ile iyi bir alternatif Servis Sağlayıcı olmaya çalışıyoruz. Tepkinizi anlarım ama bizimle kalmayı seçerseniz bugüne kadar memnun olarak kullandığınız hizmeti aynı kalitede devam ettireceğimize söz veriyoruz.

Not: Ağustos’tan bu yana yeni abone olmuş müşteriler zaten 79,9 ve 99,9 TL’den abone olduklarından dolayı onların fiyatları değişmemiştir.

• Ping durumu nedir ?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Sorunsuz iletişim için telefonla aramak iyisi sanırım. Wp hattı 7/24 çalışıyor mu bilmiyorum. Şimdi hangi sağlayıcıya geçtiniz ki
    Merhaba KKTC'deyim şu an broadmax şirketi altyapısıyla internet alıyorum. Tarife 100mbps'e kadar hat yoğunluğuna göre 40d/40u aldığım da oluyor 80/80 aldığımda da (ping değerleri ise 70 civarı). Tabi ki aramak daha iyidir fakat dakika hakkımı müşteri hizmetlerini defalarca kez arayarak harcamak istemiyorum zira bir kez arayınca derdinden anlayan birine rastlamak çok zor.

Aynen hocam , haklısınız.
    |
    |
    piscine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyat performans firması olduğunuz için sizi tercih etmiştik fiyatlarınız TT ile aynı fiyatlara geldi nerdeyse fiyatlarınız bu sebepten daha 3. Ayıma girmeden sizinle olan ilişkimiz bitecek anlaşılan. Yani TT ile fiyat farkınız olmayacaksa kullanmanın bir anlamı kalmadı.

|
    |
    Alper Karaer - Millenicom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    clinteastwood1981-Kulaklık ve mp3çalar alındı. (600 tl değerinde)
    unchange- FIFA19 playstation 4 oyunu secondary hesap alındı.
    Alihnn- NFS Payback ps4 satıldı.
    Cihat__ Battlefield 1:Devrim alındı.
  • Teğmen
    159 Mesaj

Hocam mecburen arttırmak zorundalar, yoksa zararına satacaklar. TT konusuna gelirsek TT'de en ucuz 100 mbps 140 TL + 6 TL modem. Millenicom'da 100 mbps 100 TL + 10 TL modem. Fiyat konusunda hala avantajlı fakat paranız varsa tabiki TT tavsiye ederim.

|
    |
    nirvana08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj

Merhaba,

TT’nin güncel fiyatlarını web sitesinden kontrol edebilirsiniz.
    Biz hala fiyat performans olarak iyi bir noktada olduğumuzu görüyoruz. Umarım sizler de incelemeni sonucunda bizle devam etmeye karar verirsiniz. 3 aydır memnun olarak kullandığınızı tahmin ediyorum. Altetnatiflere bakınca bizle devam etmeye karar vermenizi dilerim.

|
    |
    nirvana08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    142 Mesaj
    Bu konuya yorum attığımda sözde durumumun özellikle takip edileceği söylendi ancak hala bağlantım kesik ve sözde dün tarafıma ulaşacak teknik ekibin çağrısını beklerken dün bitti ve bugün sözde yine teknik ekip ulaşacakmış. Yahu sorun çözüldü diye kendi kendinize gelin güvey olup bildirim yollayıp otomatik çağrı ile onay istiyorsunuz ancak bir bakalım bu kişi internete bağlanabiliyor mu diyip kontrol etmeyi idrak edemiyorsunuz. 16sından beri açık olan aboneliğimin neredeyse tamamı hız ve aha şuan ki problemden ibaret , şimdi sizi denememiz için 1 ay ücretsiz internet veriyorsunuz ancak verdiğiniz hizmet deneyin bizde hizmet ahanda şudur kafasında oluyor. Yok neymiş şikayetim üzerine 48 saat geçecekmiş acil olarak iletilecekmiş ,sisteminden bak bakalım ben kaç saatir internete bağlanamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

27 eylülde başvuru yaptığımda 3 güne kadar bağlanır dendi. Halaaaa bağlanacak
    |
    |
    6-7 aydır iyi kötü netgalaksi 75/4 mbps tarifesi kullanıyordum dün cgnat ip havuzuna geçirilmişim şimdi alternatif firma bakıyorum

millenicom iyi midir?
    ping durumları nasıl ?
    cgnat ip havuzu saçmalığını kullanıyolar mı?
    geçen sene aradığımda ev telefonu olmadan bağlanamazsınız diyolardı şimdi baktım yalın hizmet vermeye başlamışlar
    tecrübeli arkadaşlar ve @millenicomdestek yardımcı olursa sevinirim

Msi Z170 a Pro 2800 Mhz - Intel Skylake corei5 6500 3.2 ghz - Msi R9 390 Gaming 8G - Kingston hyperx furry 16gb ddr 2400 mhz - Dark N10 - Aerocool kcas 750w bronze 80 - seagate baraccuda 2 tb 7200 rpm - cooler master hper tx3 evo - Asus Mx239h 5 ms LED-Ips - Samsung s2233b - Kingstonsv300s 120 gb ssd - james donkey 240 gb ssd - logitech c310 720p webcam -
  • Firma Yetkilisi
    1566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kickboxer_18

merhabalar,
    6-7 aydır iyi kötü netgalaksi 75/4 mbps tarifesi kullanıyordum dün cgnat ip havuzuna geçirilmişim şimdi alternatif firma bakıyorum

millenicom iyi midir?
    ping durumları nasıl ?
    cgnat ip havuzu saçmalığını kullanıyolar mı?
    geçen sene aradığımda ev telefonu olmadan bağlanamazsınız diyolardı şimdi baktım yalın hizmet vermeye başlamışlar
    tecrübeli arkadaşlar ve @millenicomdestek yardımcı olursa sevinirim
    Merhaba , Yalın hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgilendirme içinwww.milleni.com.tr sayfasından beni arayın talebinde bulunmanız durumunda uzman satış ekibimiz size detaylı bilgilendirmeyi sağlayacaktır. İyi akşamlar dileriz.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    1566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

Bu konuya yorum attığımda sözde durumumun özellikle takip edileceği söylendi ancak hala bağlantım kesik ve sözde dün tarafıma ulaşacak teknik ekibin çağrısını beklerken dün bitti ve bugün sözde yine teknik ekip ulaşacakmış. Yahu sorun çözüldü diye kendi kendinize gelin güvey olup bildirim yollayıp otomatik çağrı ile onay istiyorsunuz ancak bir bakalım bu kişi internete bağlanabiliyor mu diyip kontrol etmeyi idrak edemiyorsunuz. 16sından beri açık olan aboneliğimin neredeyse tamamı hız ve aha şuan ki problemden ibaret , şimdi sizi denememiz için 1 ay ücretsiz internet veriyorsunuz ancak verdiğiniz hizmet deneyin bizde hizmet ahanda şudur kafasında oluyor. Yok neymiş şikayetim üzerine 48 saat geçecekmiş acil olarak iletilecekmiş ,sisteminden bak bakalım ben kaç saatir internete bağlanamıyorum.
    Merhaba , tarafınıza teknik birim tarafından arama sağlandı . En kısa süre içinde bu sorun giderilecektir. İyi akşamlar dileriz.
    |
    |

• Teğmen
    178 Mesaj
    Yahu neden 12 ay sabit fiyat gibi bir kampanya yok? Size abone olan müşteriye 12 ay boyunca sabit fiyat imkanı sağlayın bir çok kişi bu yüzden gelmiyor. Daha öncede söyledik ama iletip diyip hiç bir gelişme olmuyor. Şu modem kira ücretini artık bir şekilde çözerseniz çok iyi olur müşteri istemiyor bunu neden yetkililer anlamıyor? 1 Ay bedeva yerine modem bizde ücretsiz die bir kampanya başlatın daha cazip olacaktır..
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.