Şimdi Ara

Altyapı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altyapım 81 mbit vdsl destekliyor ve direk direkten balkona ordan eve geliyor Altyapı bu direkten
    türk telekom çalışanı geldiğinde Altyapı direk buraya baktı ve 24 mbit geliyor dedi 192.168.1.1 den baktıpımda en fazla 27mbit yazıyor anlamadım milleninin 35mbitlik paketine geçsem kaç mbit alırım??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kullandığın hat ADSL mi VDSL mi direkten gelen hat farklı duvardaki farklı
    alabileceğiniz maksimum internet hızını Türk Telekom'dan daha net öğrenebilirsin modem de internet siteleri sorgulamalarında çıkan hızlarla hanenize gelen hız aynı olmayabilir.

direkleri iptal edip elektrik kabloları yeraltına alıyor tüm belediyeler yakın zamanda bulunduğunuz yerde kazı yapar fiber bağlantıyı kaçırmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 22 Mayıs 2020; 23:8:53 >
  • o zaman şimdi türk telekomu arayayıp mı öğreneyim

• Ergenekun E kullanıcısına yanıt
    Altyapım VDSL2 gözüküyor ama kullandığım internet Türk Telekom 16mbit adsl paket Altyapı modemim de vdsl destekliyor

• @tReger hat değerlerin gayet iyi gözüküyor da forumdan nasıl bir yardım talep ediyorsun? paket yükseltmesi yapabilirsin bunu müşteri temsilcisi ile görüş VDSL'ye de geçersin. önerim yüksek hız paketlerinden başlama alabileceğin maksimum hızın üstünde internet alamazsın paket hız düşerler ama ücret düşmezler
    Türk telekom kullandığım internet 16mbit sınırsız ADSL ve 60tl daha 1 yıl kalan tahaddütüm var bu yüzden başka bir sağlayıcıya geçemiyorum bu yüzden türk telekomdan 24 mbit VDSL sınırsız paketine geçmek istiyorum müşteri hizmetlerini aradığımda 93 tl dediler tahaddütüm olduğu için ona geçmek daha mantıklı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: tReger

Türk telekom kullandığım internet 16mbit sınırsız ADSL ve 60tl daha 1 yıl kalan tahaddütüm var bu yüzden başka bir sağlayıcıya geçemiyorum bu yüzden türk telekomdan 24 mbit VDSL sınırsız paketine geçmek istiyorum müşteri hizmetlerini aradığımda 93 tl dediler tahaddütüm olduğu için ona geçmek daha mantıklı bence
    1 yıl kalan taahuttemi 93 liraya 24mbit hız alacaksınız? taahut bitene kadar bekleyin. 24.05.2020 de tüm telefon internet altyapısında problem oluştu çöktü iptal. 93 liraya 24 asla asla almayın. yazık günah o paralar o hızlara verilmez.

şuan kullandığın adsl hattı ile ilgili problem yaşıyorsan arıza kaydı açın kontrol edilsin. adsl'yi tam kapasite kullan. karantina döneminde internet hatları zaten berbat 93 lira asla verme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ergenekun -- 24 Mayıs 2020; 17:51:33 >

1yıl daha bekleyemezdim adsl den tam verim almaktaydım velakin modemin wifisi açıkken ping havakara uçuyordu dün vdsl 24mbitlik pakete geçişimi sağladım ve1 yılın cayma bedeli 1.500 tl :(

• şuan memnunum 24mbit den ama fiyatı maalesef ki biraz yüksek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.