Şimdi Ara

Altus RD-M310 Arka Vites artırıcı yerine megarange ruble uyumlu artırıcı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Altus RD-M310 Arka Vites Artırıcım kaldırıma çarpınca plastik yerinden kırıldı. Megarange ruble ile uyumlu bir tane almak istiyorum.

Shimano Claris Rd R2000 Gs 8S Arka Aktarıcı uyar mı?
    Büyük Vites Dişli Max : 13T yazıyor ruble 14-34T tek dişten sorun çıkarır mı?

Daha sağlam öneriniz varsa onuda beklerim.

• birde bu var:
    Shımano Acera RD-M360 Arka Aktarıcı
  • N3XT N kullanıcısına yanıt
    RD-M360 olur. Claris olmaz. Yol bisikleti aktarıcısı o.
  • hwarang kullanıcısına yanıt
    bisikletim mtb değil zaten 700x35C lastikleri olan şehir bisikleti.
    Ama bisikletiniz MTB vites sistemini kullanıyor. Vites kollarını da Claris ile değiştirmeden RD-R2000 aktarıcıyı takarsanız, vites ayarını tutturamazsınız. Çünkü yol ve mtb sistemlerinin kablo çekme oranları farklı. Claris parçaların düz gidon versiyonu da var Türkiye'de bulamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwarang

Ama bisikletiniz MTB vites sistemini kullanıyor. Vites kollarını da Claris ile değiştirmeden RD-R2000 aktarıcıyı takarsanız, vites ayarını tutturamazsınız. Çünkü yol ve mtb sistemlerinin kablo çekme oranları farklı. Claris parçaların düz gidon versiyonu da var Türkiye'de bulamazsınız.
    Teşekkür ederim.
    Maalesef öyle hybrid bir şey yapmışlar alırken bilinçli değildim bu konuda kullandıkça öğrendim. Şimdi komple değiştirsem astarı yüzünden pahalı olacak. Acaba bu arka aktarıcının perçinlinen yerleri tamamen çelik veya alüminyum olanı var mı?
    Acera RD-M360 de plastik yerleri var mı?
    yada bunu alıp birde koruma demiri alıyım.
    En az 9lu sistem lazım plastikten kurtulmak için. Yenisini alıp dikkat edeceksiniz mecbur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.