Şimdi Ara

Altunuzade Ve Levent Gold PC de 'Pal Xbox360 Slim' 24,25,26 Eylül Tarihlerin'de 599TL... (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
0
Favori
7.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [DMC]

ps3 dualshock 9.9 tl FIFA 10 9 tl

photoshop bence

gamepad orijinal değil ama biotech diye bir marka, fifa da pc versiyonu... ama yine de güzel fiyatlar
  • Bütün firmaların ellerindeki Fifa 10 stoklarını bitirmesi gerekiyor baştada EA
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

ps3 dualshock 9.9 tl FIFA 10 9 tl

photoshop bence

yok artık

benimde dikkatimi çekmişti 9 TL çok iyi fiyat

slim x360 ın tekrar bu fiyattan satılıcağı konuşuluyor buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_43209597/tm.htm

almayı düşünenler kaçırmasın

her eve bir slim

• Yeni Xbox 360 Slim kampanyası başladığında kesinlikle aklınızda bir soru olmasın ve almak istiyorsanız gidin bir tane kapın.

Ben Gold'dan içeri girdiğimde bile aklımda "büyük olasılıkla Elite'dir bunlar karıstırmıstır" falan diyordum ama gercekleri görüncede kopup gittim.
  • Niye söylenene güvenilmiyorki anlamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atila -- 22 Eylül 2010; 15:50:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atila

Niye söylenene güvenilmiyorki anlamam Kampanya başlamadan 3 gün öncesinden bilgi verilmişti. Ancak haksız rekabeti önleme adına başlamadan önce yazamıyorsun nete...

İnşallah düzenlenecek kampanya ile kaçıranlar bu sefer Xbox 360 Slim'lerini satın alırlar. Gold bu kampanya işine fena sardı, iyide oldu.
  • Başkası aracılığıyla bende bi tane aldım, cihaz hakkındaki düşüncem live baya güzelmiş ve ps3 olan demolarla karşılatırdığımda çoğu oyunun grafikleri xboxta daha iyi (dirt 2 mesela) aldığınıza pişman olmayacağınız bi cihaz
  • Arkadaşlar Gold da satılan Xbox 360 S lerin garantisini hangi firma veriyor acaba?
  • 9.9 TL olan dualshock değil, nerden çıkardınız? Orada fiyatı belirtilen dandik bir gamepad.
  • 9,9 olan game pad fakat ürünün içerisinde de 10 adet oyun var

Fifanın fiyatı da 9TL idi uydurma yok yani
  • tekrar bu hafta sonu indirimli olacakmıs :D

Bu arada benim arkadaş amerikadan getirmeyi unutursa mecburen buradan alacağım ben de.
  • "24, 25 ve 26 Eylül" tarihleri arasında "Altunuzade ve Levent Gold PC" mağazalarında "Pal Xbox360 Slim" 599TL den satılacak...
  • Ankara'da satılsa bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Ankara'da satılsa bi.

Satalım?
  • Alanlara alacaklara hayırlı olsun konsolları...
    Ben başka bir konuya parmak basmak istiyorum.

İstenirse satılabiliyormuş demek bu fiyatlara da

Kampanya falan tamam da şimdi biz bizeyiz yemeyelim birbirimizi...
  • GOLD ilk kampanya ile, Piyasayı şöyle bir yokladı.
    Baktı ki ekmek var devam devam. Güzel gelişmeler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 22 Eylül 2010; 16:08:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crescent

Alanlara alacaklara hayırlı olsun konsolları...
    Ben başka bir konuya parmak basmak istiyorum.

İstenirse satılabiliyormuş demek bu fiyatlara da

Kampanya falan tamam da şimdi biz bizeyiz yemeyelim birbirimizi...

İşte öyle deiğiniz gibi olmuyor istenir ise satılır değil mevzu
  • 24 Eylül de doğum günüm :) Birde Gold un doğum gününe özel kampanyası falan olsa çok iyi olacak Sitesinde doğrum gününüzse arayın falan diyo ama ne işe yarıyo bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crash_35

24 Eylül de doğum günüm :) Birde Gold un doğum gününe özel kampanyası falan olsa çok iyi olacak Sitesinde doğrum gününüzse arayın falan diyo ama ne işe yarıyo bilmiyorum.

OOOO beklentiler farklı yerlere geldi:)
  • Firmware attırmayacaklar kaçırmasın bence çok iyi fiyat.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.