Şimdi Ara

Altunuzade Ve Levent Gold PC de 'Pal Xbox360 Slim' 24,25,26 Eylül Tarihlerin'de 599TL... (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
7.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spawn1984

ben akşam 20.00 de ordaydım hiçbirtane kampanyalı xbox360s yoktu, sadece eliteler vardı... istanbul bahçelievlerdeki gold'da. sizin baktığınız neresiydi ?

Stoklar yada kampanya bitmiş olabilir. Ben C.ertesi günü B.evlerden Gold'dan aldım boyle ufak bir kule yapmışlardı hemen kapmıştım
  • Gold'un yaptığı kampanya sadece Cumartesi ve Pazar günleri için geçerliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

quote:

Orijinalden alıntı: spawn1984

ben akşam 20.00 de ordaydım hiçbirtane kampanyalı xbox360s yoktu, sadece eliteler vardı... istanbul bahçelievlerdeki gold'da. sizin baktığınız neresiydi ?

Stoklar yada kampanya bitmiş olabilir. Ben C.ertesi günü B.evlerden Gold'dan aldım boyle ufak bir kule yapmışlardı hemen kapmıştım

o kule halen var ama eliteler var sadece =) slimler normal raflarda duruyor 799 tl tam kazıkçı bunlar

• Aynen, S'ler dediğin gibi rafta 949 TL, normal fiyat 799 demek ki. Kampanya haftaya 4 Levent'te olacakmış, Bahçelievler'deki görevli de bir ay içinde burada tekrar olacak dedi. Pustuk bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eeny.Meeny -- 21 Eylül 2010; 10:16:27 >
  • Alamayan arkadaşlar merak etmesin.Çok kısa zaman içinde 600 tl den normal fiyat olarak satılmaya başlanacaktır.S modeli dışındaki konsolların hepsinin üretimi durduruldu.Raflarda S modeli dışında bir model göremeyeceğiz yani.Kampanyalarla 600tl'ninde altını görür.800 tl gibi şişirme fiyatlara aldanmayın.
  • Bende bir tane edindim. Bugün için bir şey demiyeceğim ama dün giden arkadaşlar keşke biraz daha ısrarcı olsalardı. ( Tabi almayı düşünenler) Bazen biraz esneklik gösterilebiliyor. Olurmuydu bilmem ama denemekten zarar gelmezdi.
  • İngiltereden 450 ye almak mı iyi burdan 600 ye mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

İngiltereden 450 ye almak mı iyi burdan 600 ye mi?

tabi İngiltere =)
  • quote:

İngiltereden 450 ye almak mı iyi burdan 600 ye mi?

İngiltere fiyatlarını şu anda bilmiyorum ama Avrupa genelinde 500.-TL civarında. O yüzden bence 600.-TL, üstelik taksit + garanti süper fiyat....
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

sitede gözükmüyordu ama bahçelievler şubesinden broşür aldım, broşürde belirtmişler

Altunuzade Ve Levent Gold PC de 'Pal Xbox360 Slim' 24,25,26 Eylül Tarihlerin'de 599TL...

biraz yamuk ama

Yanlis görmüyorum dimi Fifa 10 ,9 Tl Süper fiyat

• Yanlış görmedin o fiyattan satıldı
  • Arkadaşlar konu ile alakalı değil biliyorum ama yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan soru soracağım

1.250 gb slim molede orjinal oyunu yükleyip cd takmadan oynayabiliyor muyuz?

2.Bazı satışa çıkan 2. el oyunların yanında kodu kullanılmış yazıyor bu ne anlama geliyor(hiç bir bilgim yok)

3.Ssf4 live üzerinden oynarken yabancıların adamlarının üzerinde çeşit çeşit kıyafetler var bu nasıl oluyor?
  • quote:

Arkadaşlar konu ile alakalı değil biliyorum ama yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan soru soracağım

2.Bazı satışa çıkan 2. el oyunların yanında kodu kullanılmış yazıyor bu ne anlama geliyor(hiç bir bilgim yok)

3.Ssf4 live üzerinden oynarken yabancıların adamlarının üzerinde çeşit çeşit kıyafetler var bu nasıl oluyor?

1- Xbox 360 konsolunda HDD'de varsa o zaman oyunu HDD'ye atarsın ama yine oyunu oynamak için DVD'yi takmak zorundasın

2- Bazı oyunların yanında herhangi bir hizmet için bir kod oluyor doğal olarakta oyunu ilk alan kişi o kodu kullanıyor satarkende "kod kullanılmıştır" diye belirtiyor.

3- Oynamadığım için bilgi sahibi değilim ama kıyafet paketi falan satısa sunulmus olabilir, o oyuncularda almıslardır.

• quote:

quote:

Arkadaşlar konu ile alakalı değil biliyorum ama yeni konu açmak istemedim o yüzden buradan soru soracağım

1- Xbox 360 konsolunda HDD'de varsa o zaman oyunu HDD'ye atarsın ama yine oyunu oynamak için DVD'yi takmak zorundasın

2- Bazı oyunların yanında herhangi bir hizmet için bir kod oluyor doğal olarakta oyunu ilk alan kişi o kodu kullanıyor satarkende "kod kullanılmıştır" diye belirtiyor.

3- Oynamadığım için bilgi sahibi değilim ama kıyafet paketi falan satısa sunulmus olabilir, o oyuncularda almıslardır.

Cevapların için teşekkürler yalnız bu kod ne işe yarıyor onu merak ediyorum

• quote:

quote:

quote:

Cevapların için teşekkürler yalnız bu kod ne işe yarıyor onu merak ediyorum

Atıyorum X bir oyunda "ekstra kıyafet, silah yada harita" indirme içeriğini sana sunuyor. İlk kullanıcı bunu kullandıysa dogal olarak o içerikler onun hesabına yükleniyor ve sonradan satın alan kullanamıyor.

• o kod mesela halo reach'de ekstradan oyun içinde kullanabileceğin "kask" veriyor, forza 3 deki kod ise ekstradan hediye olarak bir "araba" veriyor, başka bir oyundaki bir kod "ekstra harita paketi" vs... yani her oyunda kod olacak diye bir kaide yok, bazı oyunların bazı paketlerinde oluyor, mesela halo reach'in standart paketinde birşey yok, benim aldığım bir üst pakette ise 2günlük gold üyelik, ve ekstra olarak oyunda kullanabileceğin spartan recon helmet var... eğer legendary paket alsaydık yanındaki kod ile "yanan kask" kodu veriyordu vs vs...
  • Anladım arkadaşlar bilgilendirme için sağ olun.Bu ssf4 de de böyle olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: rebellion

sitede gözükmüyordu ama bahçelievler şubesinden broşür aldım, broşürde belirtmişler

Altunuzade Ve Levent Gold PC de 'Pal Xbox360 Slim' 24,25,26 Eylül Tarihlerin'de 599TL...

biraz yamuk ama

Yanlis görmüyorum dimi Fifa 10 ,9 Tl Süper fiyat

Yok artık 9 lira ne ya

• Bu kampanya bir daha olursa burdan haberdar edelim birbirimizi arkadaşlar valla kaçırılmaz fırsatmış çok üzüldüm
    hele bahçelievler yerine bağcılarda gold bilgisayar arayınca daha bir üzücü oluyor
  • ps3 dualshock 9.9 tl FIFA 10 9 tl

photoshop bence
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.