Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Alttan ısıtma da olsa stada çatı da yapılsa bir şey değişmeyecekti!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Alttan ısıtma da olsa stada çatı da yapılsa bir şey değişmeyecekti!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3047 Mesaj
    Nedenlerini hemen açıklıyorum.

1) Stada sağolsun güzide İBB doğalgaz hattı çekmemiş. İki yıldır niyeyse ne bir metre yol yapıldı ne de doğalgaz hattı getirildi. Getirilmeyen bu hat yüzünden tribünlerdeki ısıtma sistemi de kullanılamıyor!

2) Maç saatinde stadın üstü açık olmak zorunda. O yüzden maç sırasında yağış olduğu için aynı şey olacaktı.

|
    |

Steam ID: aeyi
    Origin ID: andaceyi
    PSN ID: andaceyi
  • Teğmen
    116 Mesaj
    Sen alttan ısıtmayı ve çatıyı yaptır da suçlusu ibb ve uefa olsun.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3047 Mesaj

Eyvallah beyler o benim yanlış bilgim olmuş o zaman. Neyse bu durum doğalgaz hattı saçmalığını kapatmaz :) Tribünlerde ısıtma var ama kullanılamıyormuş. Zeminde alttan ısıtma olsa ne yazar? Güzide İBB hattı çekmedikten sonra.
    Bahsedilenler: alprkrkmz , Caccia

• Çavuş
    57 Mesaj
    Beyler,Bu tamamen bir tamamen organizasyon hatasıdır.Nerede ısıtma sistemi Sivasspor bile sahip buna, tam 2 yıl olmuş doğal gaz döşenmemiş. Sahayı temizleyenler ise tam felaket. Hakem buna kızdı. Çok açık,yoksa niçin test bile yapmadan sahayı terketti o sahanın 20 dakikada 10 kere temizlenmesi lazımdı. Saha iyi duruyordu evet fakat bunu böyle olacağı 7 gün önceden belliydi. Organizasyon sıfır, bu Galatsaray taraftarına ihanettir.Belki biraz ağır konuşuyorum fakat iptal anonsundaki seyircinin haklı tepkisi çok doğru,yazık taraftarlara yazık,ama Uefa kupası garanti gibi Galatsaray için şimdiden tebrik edelim fakat bu kadarı da ayıp bence.Maç tekrar oynanacak yine iyi olan kazansın diyorum. Galatsaray yönetimi hatalıdır benim görüşüm bu yazık gerçekten yazık.

Orijinalden alıntı: Vahdet-i Vucuddd

Beyler,Bu tamamen bir tamamen organizasyon hatasıdır.Nerede ısıtma sistemi Sivasspor bile sahip buna, tam 2 yıl olmuş doğal gaz döşenmemiş. Sahayı temizleyenler ise tam felaket. Hakem buna kızdı. Çok açık,yoksa niçin test bile yapmadan sahayı terketti o sahanın 20 dakikada 10 kere temizlenmesi lazımdı. Saha iyi duruyordu evet fakat bunu böyle olacağı 7 gün önceden belliydi. Organizasyon sıfır, bu Galatsaray taraftarına ihanettir.Belki biraz ağır konuşuyorum fakat iptal anonsundaki seyircinin haklı tepkisi çok doğru,yazık taraftarlara yazık,ama Uefa kupası garanti gibi Galatsaray için şimdiden tebrik edelim fakat bu kadarı da ayıp bence.Maç tekrar oynanacak yine iyi olan kazansın diyorum. Galatsaray yönetimi hatalıdır benim görüşüm bu yazık gerçekten yazık.

Stada doğalgaz hattı getirilmemiş daha. Neyin hatası bizde? Getirmeyen biz miyiz hattı !?
    |
    |

• Teğmen
    208 Mesaj
    Doğalgaz yarın getirildi diyelim, stadın eksik kalan inşaatının hatası halen başkalarının mı olacak?
    |
    |

|
    |
    MSI B450 gaming plus - AMD Ryzen 5 2600 stock - Sapphire Pulse RX570 4GB ITX - 8GB 2133 mhz DDR4 Kingston HyperX - 8GB 2400 mhz DDR4 kingston Hyperx - WD Blue 1TB 64MB 7200 rpm HDD - Xilence XP550W PSU- Dark Blade 2 mavi led fanlı 2xUSB 3.0 Kasa----Apple İphone SE 16GB Space Gray
  • Yarbay
    4140 Mesaj
    resmi açıklamaya göre alttan ısıtma sistemi açıkmış, nasıl oluyor bu?

ESOGU-Comparative Literature
    STEAM ID: darkluck
    hâlâ cahiliz.
  • Binbaşı
    1913 Mesaj
    Betonu döktük stad yaptık kabul edelim olmadı beyler. 3 sene oldu açılalı, her sene kışın aynı şey. Yağmur yağsa bozuluyor kar yağsa 20cm oluyor hiç bir şey yağmasa bu sefer de güneş çimlere vurmuyor diye bozuluyor. Olmadı bu stad kabul edelim.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Hey Jude.

resmi açıklamaya göre alttan ısıtma sistemi açıkmış, nasıl oluyor bu?

Toprak sıcaklığı vs. gibi bir şeyler açıkladılar. Şu anda yayın devam ediyor.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.