Şimdi Ara

ALTLİMİTSİZ TRENDYOL 30 TL indirim cebinde! (6. sayfa)

5 sn
249
Cevap
15
Favori
31.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mobilde var masaüstünde yok..ama kuponu kullanamıyorum mobilden
  • 30 lira gelmiş ancak kodu uygula dediğimde kod hatalı uyarısı veriyor.benzer sorun yaşayan var mı
  • sorun çözüldü. önce trendyol milla butiğinden 10 liralık bi şey atın sepete en ucuz 10 liralık şey var.sonra sepette kuponu uygulayın.sonra almak istedğiniz asıl şeyi ekleyin.kargo ücretsiz yapmak için kişisel bakım dünyasından biseyler ekleyebilirsiniz.
  • ödeme ekranında kart bilgileri doğrulanamadı diyor.5 kart ile denedim aynı sorun .çözüm önerisi olan var mı?
  • 100/30 var hiç bir şekilde kullanamıyorum :(
  • İyi güzel de diğer kampanyalarla birleştiremiyoruz ki. Misal adam yazmış sepette %25 indirim diye, çeki de koyayım dersen hop o %25 indirim puf olup uçup gidiyor.
  • Satıcısı farklı olan ürünlerde kullandırmıyor.

Ürün detayında "bu ürünü trendyol adına L.C.Waikiki gönderecektir" benzeri ibare varsa kullandırmıyor çeki.

Kısaca satıcı trendyol olması lazım.

Ben kullandım webten de kullandırdı bana.
  • burada da geçiyor en azından çocuklara bişi alınabilir

https://www.trendyol.com/Minik-Adimlar---Ayakkabi--Sandalet--Bot/ButikDetay/185559
  • Karavana. .. elimiz boş gene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

TRENDYOL MAN + DeFacto

kargo olmasa 5 tl ye gelecekti bu ikisi ama çokta önemli değil, yine uyguna geldi.

Alıntıları Göster
    DeFacto butiklerinde kampanyalar geçerli değildir. Hata veriyor du

Sordum bana sadece Trendyolmilla butiginde gecerli dedi mh.. Cop degil ama çöpe yakin

• 100 e 30 gelen kuponlardan kullanmayacak olan varsa verebilir mi arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzet43

DeFacto butiklerinde kampanyalar geçerli değildir. Hata veriyor du

Sordum bana sadece Trendyolmilla butiginde gecerli dedi mh.. Cop degil ama çöpe yakin

Alıntıları Göster
    bunu defacto gönderiyor bugün kargoya verildi hatta ;https://img-trendyol.mncdn.com//Assets/ProductImages/oa/47/2390297/2/8681555519685_1_org.jpg

bu da trendyolman'miş ;https://img-trendyol.mncdn.com//Assets/ProductImages/oa/69/2023665/2/TMNSS18BO0010R48B193_1_org.jpg

• trendyol gibi sitenin Allah belasini versin

bir alis verisimde esofman ve 100/20 kodu kullanmak için dis fircasi aldim sonra eşofman bedeni olmadi haliyle geri yolladım degisimde yok sonra ne olsun 20tl nin komple sini eofmandan almis yuzdelik olarak ikiye bolmemis bu durumda 8tlnlik fırça 18tl ye denk geliyor onuda en iyisi geri gonderim dedim tam para iadesi aldim

sonra dogru eşofmani sipariş verdim tamamlamak icin corap aldim hemen arayip onlara kargo girmesin diye iptal ettim sonra sadece haliyle eşofman urun geldi corap iadesi gelmeyince aradim bu sefer 9-12tl lik coraptan 20tl yi dusmusler yani bu durumda ben corabi alamadığım gibibirde 8tl de oyle gitti

Nalet olsun böyle firmaya eşofmana hic dokunmamistim iade edecektim tekrar neyse boşver dedim eşofmani hediye edecek olsugum icin umarim en yakin zamanda batar hakkimida helal etmiyorum boyle nalet firmaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 24 Mayıs 2018; 20:35:45 >
  • Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Niye bu kadar kızdın ki hocam, iadeye yapınca sepet toplamı 100 tl altına düşüyor ve firma indirimi geri alıyor (20 tl indirimi kullanman için sepetin 100 tl üstü olması kural gereği), haa birçok firma bunu yapmıyor oranlama ile iade ediyor olabilir, ama trendyol öyle yapmıyor diye firmaya kızma bence, olması gereken trendyolun yaptığı

• alt limitsiz 20 gelmiş ağlamak üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Niye bu kadar kızdın ki hocam, iadeye yapınca sepet toplamı 100 tl altına düşüyor ve firma indirimi geri alıyor (20 tl indirimi kullanman için sepetin 100 tl üstü olması kural gereği), haa birçok firma bunu yapmıyor oranlama ile iade ediyor olabilir, ama trendyol öyle yapmıyor diye firmaya kızma bence, olması gereken trendyolun yaptığı
    o zaman urun degisimini yapacaklar ben oylesine esofmani geri yollamadim ayni urunun farkli bedenini almak icin yolladim fakat bu durumda degisim olmamasi benim paramin otomatikman gitmesi anlamina geliyor.

Dedigim diğer husus ise o halde 100tl nin üzerinde alisveris ettim corabi onlar yollamadan iade secenegini sectim bu durumda iade de param yatmayacagi söz konusu ise direk gondermek zorundalar dünyada sanmiyorum urunun 12tl parasini verdiği halde yok gondermeyin diyecegini ustelik kupon kullanan birinin bu durumda o urunumde gelmedi hadi ürünü yollamadin iceride kalan -8tl ne oldu? komple 20tl gitti. trendyol sitesinde calisma prensibi olarak mantik denilen birsey yok oradaki müşteri temsilcilerinin Allah yardimcisi olsun. Boyle cirkef bir firma icin onlar azari işitiyor.
    ekleme:senin demek istedigini anliyorum 100tl asagisi olmazsa indirimi hic bir sekilde vermiyorlar yonunde fakat soyle asıl konu var ki 100/20 vs gibi indirim olmaz ise kimsede durup dururken alışveriş yapma girisimine girmezdi. O da 20tl gibi görünüyor halbuki 100/11 tl 8-9 tl zaten kargo parasi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 24 Mayıs 2018; 21:7:20 >

• 14.90 a 9 çift çorap çok iyi geldi 2 tanesini alıyorduk o fiyattan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 24 Mayıs 2018; 21:45:44 >
  • impact_24 kullanıcısına yanıt
    link versen ya hcm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir daha bunlardan alış veriş yapmam

adamların herşeyi sahte

külç altın deyip yarım gönderdiler

psu lu kasa deyip boş kasa gönderdiler

üstelik sözleşmede ürün tam ve eksiksiz özellikleri yazıldiğı halde farklı ürüne fatura kesip gönderiyorlar

• çeki hiç bi üründe kullanamıyorum. eksik kalsın çekleri
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.